Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(holiday @ 2007 05 13, 19:21)
dar niekaip neapsisprendžiam, ar elektrinę, ar benzininę pirkti. šita berods elektrinė. bet jaučiu, kad užknis su laidu tąsytis. nors sklypas nedidelis - 8 arai  g.gif


Sakyčiau benzininę geriau, nes esu n kartų laidą nušienavus (tiesa, man gan sėkmingai visus kartus baigėsi, nors šiaip tai pakankamai pavojinga), tai dabar elektrinės schmoll.gif nerekomenduočiau...
Atsakyti
Koks fainas oras, dabar zolyte uzsiseciau, jei ne darbas ...
Atsakyti
kaip visada po savaitgalio pusę darbo dienos turiu sugaišti, kol peržiūriu ką prirašę doh.gif o prirašę normaliai, nuotraukyčių kiek wub.gif
Audry, negaliu nepastebėti, kad labai šauniai tvarkaisi thumbup.gif pagarba kuo dideliausia ir dar kai viskas savo rankomis tai tikrai be galo smagu grožėtis thumbup.gif

QUOTE(Knifofija @ 2007 05 13, 19:33)
O dabar truputis bonsų...

O bonsai man sukelia nevienprasmiškas emocijas - viena mano sąmonės dalis suvokia, kad tai vertas pagarbos šimtmečiais puoselėjamas menas, kita dalis priešinasi, bandydama teigti, kad toks sąmoningas augalų žalojimas yra negeras dalykas, tačiau abi tos pusės vistik bonsais grožisi.... smile.gif

QUOTE(makausike @ 2007 05 13, 19:06)
Kazkur forume skaiciau apie augaleli kurio bijo katinai ir sunys, niekaip neberandu ir kaip jisai vadinasi ir kaip jisai auginamas, gal kas pasufleruosite, nes nebeatsiginu kaitinu , visos lysves ir gelynai pazymeti

QUOTE(Audry @ 2007 05 13, 20:46)
ar pavadinimą tikrai teisingai parašei, nes internete nieko nerandu ... Mane irgi katės užpuolę, reiktų kažkaip jas atbaidyti iš savo kiemo. Jei toks augalas egzistuoja, gal tikrai vertas dėmesio  g.gif

Štai tema apie tą augalą

QUOTE(holiday @ 2007 05 13, 22:21)
...bet vyras sako, kad per mažas surinkimo krepšys. dar niekaip neapsisprendžiam, ar elektrinę, ar benzininę pirkti. šita berods elektrinė. bet jaučiu, kad užknis su laidu tąsytis. nors sklypas nedidelis - 8 arai  g.gif ...

8 a - ne toks jau ir mažas sklypas, reikia įvertinti kiek jame bus vejos, ar daug augalų vejoje sodinsit, jei paaiškės, kad tektų nemažai tarp augmenijos manevruoti, tai tikrai paprasčiau būtų dirbti su benzinine žoliapjove
Atsakyti
[quote=Audry,2007 05 12, 17:16]
Šiandien padariau savo zeldiniu foto:
Papildyta:
na tikrai miela pasigrožėti tokiais vaizdais ir nereikia cia kuklintis. Tikra šaunuolė 4u.gif
Papildyta:
[quote=Knifofija,2007 05 13, 19:33]
Jis vadinasi pliektrantas.
O dabar truputis bonsų


man irgi gražu pasižiūrėti, bet galvoju taip kad mūsų dvasia tai ne japonų ir mums netinka juos auginti. Juk šitas menas reikalauja labai daug tradicijų ir yra didžiulis ritualas, manau ne lietuvių tai dvasia.

Papildyta:
ten kažkas apie svogūnus klausė, kiekvienais metais per STANISLOVĄ sodinu ir jau nesidairau jokių šalnų yra buvę aišku ir šalnų bet tokių stiprių jau nebūną, nors ką čia žinai su ta gamta, bet šiap tai jei nušaldavo tai pupelės bet aš 5val ryte jei būna šalnos palieju ir pupeles išsaugau. O beje aš vakar jau ir agurkus laukia pasėjau, na bet laikau po agro plėvele taip greičiau sudygsta
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 14, 08:48)
kaip visada po savaitgalio pusę darbo dienos turiu sugaišti, kol peržiūriu ką prirašę doh.gif o prirašę normaliai, nuotraukyčių kiek wub.gif

daznai pamastau....kiek kantrybes turi...... 4u.gif labai miela kai tokiu zmoguciu yra forume, visada patars, pasakys kas gerai ir kas nelabai...i visus klausimus atsakys, ar bent jau pasakys kur ieskot 4u.gif pagarba kuo dideliausia wub.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
ačiū už patarimus, jau beveik apsisprendžiau dėl benzininės thumbup.gif
dar merginos, gal kuri susidurėt. parakit, ar su kaimynais kalbėjotės del tvoros? girdėjau, kad jei kuris kaimynas pastato tvorą, kitas turi pusę kainos kompensuoti g.gif bet kaip ir nesąmonė, pastatysiu auksinę ir paprašysiu pusės karalystės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(holiday @ 2007 05 14, 09:20)
labas rytas  4u.gif
ačiū už patarimus, jau beveik apsisprendžiau dėl benzininės  thumbup.gif
dar merginos, gal kuri susidurėt. parakit, ar su kaimynais kalbėjotės del tvoros? girdėjau, kad jei kuris kaimynas pastato tvorą, kitas turi pusę kainos kompensuoti  g.gif bet kaip ir nesąmonė, pastatysiu auksinę ir paprašysiu pusės karalystės  lotuliukas.gif

Čia jau susitarimo reikalas. Mes kai statėm tvora, tai kaimynai patys pasiūlė prisidėti, nors mes neprašėm ir patys viską būtume padarę.. Mes išliejom pamatą, o kaimynai užtvėrė tvorą. Su kaimynais tartis reikėtų pradedant statyti tvora, nes paskui sakys mes norėjome netokios, o šita mums nepatinka ir panašiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 14 gegužės 2007 - 08:41
QUOTE(ilonadz @ 2007 05 14, 09:07)
ten kažkas apie svogūnus klausė, kiekvienais metais per STANISLOVĄ sodinu ir jau nesidairau jokių šalnų yra buvę aišku ir šalnų bet tokių stiprių jau nebūną, nors ką čia žinai su ta gamta, bet šiap tai jei nušaldavo tai pupelės bet aš 5val ryte jei būna šalnos palieju ir pupeles išsaugau. O beje aš vakar jau ir agurkus laukia pasėjau, na bet laikau po agro plėvele taip greičiau sudygsta

Aš klausiau ax.gif Dėkui už atsakymą 4u.gif Žinau kad reikia per Stanislovą sodint,bet kažkaip pabijojau doh.gif Po tų šalnų man jau paranoja įsimetė cool.gif lotuliukas.gif
Ir agurkus jau psėjot? Nu reiks ir man judintis kuo greičiau unsure.gif Dar kaip tyčia mažoji susirgo,kai orai pasitaisė verysad.gif

Knifofija,super įspūdžiai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
man bonsai irgi schmoll.gif man jie kaip invalidukai unsure.gif

knifofija, ačiū 4u.gif mes su vienais kaimynais tikrai kalbėsim, o kiti dar net namo nepradėjo statyt, tai kaži, ar jiems tvora rūpės biggrin.gif bet bandysim pakalbėt, vis pigiau atseitų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 05 14, 09:43)
Aš klausiau ax.gif  Dėkui už atsakymą 4u.gif  Žinau kad reikia per Stanislovą sodint,bet kažkaip pabijojau doh.gif Po tų šalnų man jau paranoja įsimetė cool.gif  lotuliukas.gif 
Ir agurkus jau psėjot? Nu reiks ir man judintis kuo greičiau unsure.gif  Dar kaip tyčia mažoji susirgo,kai orai pasitaisė verysad.gif

Knifofija,super įspūdžiai mirksiukas.gif  4u.gif

Agurkams dar ankstoka, kai sužys alyvos tada sėk. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 14, 09:54)
Agurkams dar ankstoka, kai sužys alyvos tada sėk.  4u.gif

O jei aš jau mačiau alyvas žydint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 14, 09:54)
Agurkams dar ankstoka, kai sužys alyvos tada sėk.  4u.gif

Ačiuks 4u.gif Tada nors žemę reiks pasiruošt,nes per tą lietų nieko nespėjau pasidaryt ax.gif
Papildyta:
Va,pas mane koks "grožis" kol kas doh.gif Ir tai dar ne pati "gražiausia" vieta doh.gif doh.gif Na,bet aš optimistė biggrin.gif

user posted image

O čia mano migdolas smile.gif

user posted image
Atsakyti