Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(jolaxus @ 2007 05 14, 13:03)
kažkaip prūdelio kraštus norėtųsi užmaskuoti g.gif negalvojai apie tai? ar kažką iš augmenijos į vandenį besidriekiančio pasodinti pakraščiais, ar pačią vandens talpą dar gilyn įleisti, ar jei ne gilyn, tai akmenimis kažkaip geriau užmaskuoti kraštelį...
o tarp tų žalių augalų turbūt vienmetes tupdysi spalvingumui išgauti? rolleyes.gif

aciuks.gif dar cia viskas darbu stadijoje huh.gif pries savaite prudelis ikastas ir geles sukaisiotos...kazka dar reikia tobulinti taisyti g.gif va su vienmetem gelytem gera ideja... mirksiukas.gif gal kas dar ka patars ax.gif
Papildyta:
kaip atrodo kochija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2007 05 14, 13:16)
kaip atrodo kochija  smile.gif

štai taip atrodo kochija dar ją vasariniu kiparisėliu vadina
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 13, 18:33)


Gal čia sakura "subonzaninta" ? g.gif Nerealu, dievinu bonzajus wub.gif
Atsakyti
Laba diena visom darbininkelems , oi kaip visos graziai tvarkotes , o as kati pamaciau kaip rupuzes statybininkai nugriove namelio stoga ir , kad ir nelabai kokia , bet visa veja subjaurojo , o dar masina su smeliu kai ivaziavo tai puse ratu i veja susmuko doh.gif doh.gif doh.gif , bet statybos yra statybos . Noriu paklausti rojaus soduose skaiciau apie danga tipo joje veja galima sodinti ir jos pagalba pasidaryti zalia ivaziavima , kad ten nereiktu betonuoti ar trinkeles kokias deti. Kiek skaiciau jinai Lenkiska , gal kas turite ar matete kur, ar jinai pasitvirtina ar tik grazus aprasymas
Atsakyti
Pas mane irgi panasus baseinukas, tik turiu beda- niekur nerandu pirkti vandens augalu, kad butu galima susodinti tuose sonuose g.gif , tam nusipirkau ir spec. indelius ir komposta. Kur ju reiktu ieskot? buvau Senukuose(ten s.m net leliju neturi), Floros simfonijoj sake gal tures tik vasaros vidury, o kur daugiau Kaune ieskot ir kokiu nezinau rolleyes.gif Gal jus ka patartumet? smile.gif
Ir dar nusipirkau levandu krumeli, o pamirsau paklaust apie ju prieziura, gal kas auginat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaismas @ 2007 05 14, 13:51)
Pas mane irgi panasus baseinukas, tik turiu beda- niekur nerandu pirkti vandens augalu, kad butu galima susodinti tuose sonuose g.gif , tam nusipirkau ir spec. indelius ir komposta. Kur ju reiktu ieskot? buvau Senukuose(ten s.m net leliju neturi), Floros simfonijoj sake gal tures tik vasaros vidury, o kur daugiau Kaune ieskot ir kokiu nezinau rolleyes.gif Gal jus ka patartumet? smile.gif
Ir dar nusipirkau levandu krumeli, o pamirsau paklaust apie ju prieziura, gal kas auginat ax.gif

Lorkų sode yra vandens augalų, esu pirkusi pistijų ir vandens hiacintų prieš pora metų, bet tada vasara nebuvo įspūdinga, tai suplakė lietus man tas pistijas, o ir hiacintai dauginosi, tačiau ne taip įspūdingai kaip tuose Lorkų sodo šiltnamiuose......
uups, nepastebėjau, kad tu iš Kauno, bet gali surizikuot susiskambint su Lorka, gal jie ir kaune kur prekiauja unsure.gif kita vertus, labai įdomu savo akimis pamatyti tuos vandens augalų sąžalynus jų šiltnamiuose thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 14 gegužės 2007 - 13:05
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 05 14, 10:20)
Gal čia sakura "subonzaninta" ?  g.gif  Nerealu, dievinu bonzajus wub.gif


jei gerai pamenu, cia magnolija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2007 05 14, 11:50)
prudelis  ax.gif
user posted image

Is tikruju, kaip tokiu plastikiniu baseineliu bortus reiketu aptaisyti g.gif ? Manyciau, kad baseino jau giliau ileist nebeiseina, bet vat zeme aplink sukelt ir akmenis ant to borto kazkiek uzleist gal?
Tos viksvos salia prudelio labai thumbup.gif . Man prie vandens grazu paparciai, bet nebutinai tie laukiniai, yra visokiu zemu, sliauzianciu, garbanotu. Dar zemauges astilbes, tokios geltonos-zalios sp. viszales zemauges viksvos (Goldkalmus), ir, mano didziausia meile - raudonlapis plastakiskasis klevas (Acer palmatum) - Roter Schlitzahorn wub.gif . Prudelis nedidelis, tai kazko gigantisko nepasodinsi. Antram plane i ta raudona sienute (vietoj melsves) sodinciau kokius spygliuocius - gal zemauge pusele tongue.gif . Melsve nupjausi, ir bus tuscia, o ten, atrodo, jau patvorys, jei teisingai supratau. Is visu melsviu graziausia man tokia pilkai zaliais lapais, tie lapai tokie dideli buna, ir kietesni, nei kitu melsviu. Dar eleborus pamirsau, ypac anksti pavasari grazu, kai is sniego (???) ziedai lenda, o ir siaip, visa laika zaliuoja.
Va, kad prisisvajojau ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 14 gegužės 2007 - 13:26
QUOTE(zaismas @ 2007 05 14, 13:51)
Pas mane irgi panasus baseinukas, tik turiu beda- niekur nerandu pirkti vandens augalu, kad butu galima susodinti tuose sonuose g.gif
Ir dar nusipirkau levandu krumeli, o pamirsau paklaust apie ju prieziura, gal kas auginat ax.gif

bigsmile.gif gal nuotraukyte savo baseiniuka...idomu butu paziuret ax.gif gal kokia ideja pasivogciau kaip ji aptvarkyt blush2.gif del augaliuku pas mus problemu ner,tik bijau as ju perdaug prisipirkt kad neperkrauciau ax.gif
Levandu as irgi siemet prisisodinau,tarp roziu,nes sako,kad jos apsaugo rozes nuo ligu mirksiukas.gif o siaip girdejau,kad labai nereiklios
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 05 14, 13:07)
jei gerai pamenu, cia magnolija  wub.gif

Magnolijos taip nezydi biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 14, 11:42)
Ale lauke 22 silumos karsta.gif
Idomiu jum plepalu, o as einu zolyte pjauti  tongue.gif 
Jau maciau atejo musu pozeminis draugelis - kurmis  cool.gif


Katik skaiciau "sodo spalvos". Ten kaip tik viena moteriske pasakojo apie sako kara su kurmiais. Pasirodo ji savo DRAUGELIUS isvare is kiemo su sieros dūmadėže. Ja užkase, kad paciai nesmirdetų ant tos skyles uzdejo kibira. Tai migom dingo. Gali ir tu pabandyti. Tik as abejoju, jog kibiras kvapa gali sulaikyti schmoll.gif . Bandyciau lietui lyjant tada kvapas nesklistu toli. O sierosdūmadėžė berods apie 6-7 Lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 05 14, 12:20)
Noriu paklausti rojaus soduose skaiciau apie danga tipo joje veja galima sodinti ir jos pagalba pasidaryti zalia ivaziavima , kad ten nereiktu betonuoti ar trinkeles kokias deti. Kiek skaiciau jinai Lenkiska , gal kas turite ar matete kur, ar jinai pasitvirtina ar tik grazus aprasymas


Valioo, ir mane tas klausimukas domina, jau norejau rasyti ir klausti! drinks_cheers.gif labai nesinori kiemo kampa betonuoti ar isdeti aklinai trinkelemis unsure.gif galbut kuri nors geru ideju ar yra kazka gudraus maciusi? Buciau labai dekinga bigsmile.gif
Atsakyti