Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(kauniete31 @ 2007 05 14, 10:47)
labutis merginos,pas mane irgi nesenai buvo problemele kad katinai kaimynu plius dar suniuka mes laikom, visalaik ateina pas mane i kiema savo reikalu gamtiniu atlikti, jau net nezinojau ko griebtis kol nenusipirkau milteliu kurie yra barstomi mazu kiekiu aplink augaliukus gelynus ir tt... tai siuo metu nei viena kate jau nebeeina pas mus savo reikaliuku daryti kadangi tas kvapas labai nepatinka tai katinai daugiau pas mane i kiema neuzsuka  thumbup.gif

O tai kokius tuos miltelius tu pirkai ir iš kur? Nes ta pati problema ir pas mane... g.gif
Atsakyti
pas mus yra pirkt tokie milteliai-granulatas,po 3-4savaiciu reikia vel barstyt,nes nugaruoja tas kvapas ir po stipresnio lietaus,o ir kainuoja nemazai virs 7eu unsure.gif neturiu tokiu problemu,tai nesu isbandziusi mirksiukas.gif gal ir Lietuvoje toks pat
user posted image
Atsakyti
sakykit ar kas jau pursket zole su lontreliu, as vakar ispurskiau, tai siandien kiaulpienes jau isvirtusios,ziuresim kaip ryt bus ir suniuko kaip suprantu negalima dabar leisti pasilakstyti, nes gali dar prisilaizyti herbicido
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 14, 17:01)
jaučiu su tom tvorom tai kadangi visos taisyklės yra "nerašytos" tai kas kokią legendą pasigauna tokios ir laikosi biggrin.gif



siaip tai yra labai aiskios ir apibreztos taisykles apie tvoras.
* Bet kokia tvora ant sklypo ribos gali būti statoma, tik turint rašytinį gretimo sklypo savininko sutikimą. Be gretimo sklypo savininko sutikimo prie sklypo ribos (tvoros konstrukcijoms neperžengiant sklypų ribos) tvoras galima statyti:
1) statytojo sklypo šiaurinėje pusėje (tarp (>)315° ir (<)45ŗ) - ažūrinę tvorą, kurios kiaurymių plotas didesnis už 50% bendro tvoros ploto (įskaitant ir stulpų bei tvoros cokolinės dalies, metančios šešėlį į gretimą sklypą, plotą) (toliau - kiaurymių plotas);
2) statytojo sklypo rytinėje (tarp 45° ir 135°) ir vakarinėje (tarp 225° ir 315°) pusėse:
ažūrinę tvorą, kurios kiaurymių plotas didesnis už 25%;
3) statytojo sklypo pietinėje pusėje (tarp (>)135° ir (<)225°) – tvoros tipas nereglamentuojamas.
Statant tvoras tarp sklypų, kurių paviršius turi skersinį (tvoros atžvilgiu) nuolydį, tvoros aukštis (įskaičiuojant į jį cokolį – atraminės sienutės viršutinę dalį) skaičiuojamas (matuojamas) nuo aukštesniojo žemės paviršiaus.
Tvoros su cokoliais neturi kliudyti paviršinio vandens nutekėjimo nuo gretimo sklypo; kai yra toks pavojus, statytojas privalo, susitaręs su kaimyninio sklypo savininku, įrengti paviršinio vandens nutekėjimo sistemą (į lietaus nuotakyną, griovį, drenažą ar rasti abiem savininkams priimtiną sprendimą), gavus jos savininko sutikimą raštu.
** Jei atraminė sienutė statoma ant sklypo ribos, būtina gauti kaimyninio sklypo savininko rašytinį sutikimą. Neturint tokio sutikimo, atraminę sienutę galima statyti savo sklype:
1) prie sklypo ribos (tvoros konstrukcijoms neperžengiant sklypų ribos) – sklypo pietinėje pusėje (tarp (>)135° ir (<)225°);
2) ne mažesniu kaip 1 m atstumu nuo kaimyninio sklypo ribos – sklypo rytinėje (tarp 45° ir 135°) ir vakarinėje (tarp 225° ir 315°) pusėse;
3) ne mažesniu kaip 2 m atstumu nuo kaimyninio sklypo ribos – sklypo šiaurinėje pusėje (tarp (>)315° ir (<)45ŗ).

STATYBOS TECHNINIS REGLAMENTAS
STR 1.01.07:2002

Atsiprasau, kad tiek pritersiu, bet galbut info bus naudinga.

ZAISMAS- as auginu levandas. Patirties dar turiu nedaug, taciau - man patinka, kad jos sukuria toki subtilu spalvini akcenta, skaniai kvepia. Minusas tas, kad bent pas mane pavasari labai ilgai atsigaudineja. Dabar tik mazuciukai lapeliai dar kalasi, kai salia augalai jau lapus jau nemazus uzsiaugine. Sakyciau nereiklios, megsta saule, ziemai jas dengiu.

Damute31- as siandien ispurskiau puse doh.gif daugiau nespejau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smth1: 14 gegužės 2007 - 21:53
QUOTE(damute31 @ 2007 05 14, 22:51)
sakykit ar kas jau pursket zole su lontreliu, as vakar ispurskiau, tai siandien kiaulpienes jau isvirtusios,ziuresim kaip ryt bus ir suniuko kaip suprantu negalima dabar leisti pasilakstyti, nes gali dar prisilaizyti herbicido

blink.gif O nebijai lietucio mastau.gif Man taip buvo, anais metais - ispurskiau, lyg pradejo vysti, po kokiu 3 lietucio padave, tai atsigavo rupuzes doh.gif
Siaip ant lontrelio buteliuko parasyta, kad lietus 6-8 dienu begyje veikimui itakos neturi. Tai kaip suprantu, iki 6 pageidautina kad nelytu g.gif
As tai dar nepurksiu, nes oru prognozes teigiamos lietaus atzvilgiu. Beto ir zole reikejo zutbut pjauti, o po purskimo, juk apie 10-14 dienu nepageidautina pijauti ax.gif
As palauksiu dar, jau tiek draugavom su pienem....beto vasara zada buti sausa unsure.gif , tai dar spesiu ne veina karta ispurskti irnesakyk.gif

Ir kiek pilei ml i 10 l g.gif Nes as anksciau buvau ispurksus Banveliu. O pagal pardaveja (ten kur pirkau lontreli) banvelo ipiliau labai mazai, ji sake net patrigubinti doze blink.gif Bet man jau buvo saukstai po pietu, tai rezultatas toks. Pieniu lapai nuvyto, bet ziedu prikrove pilna, tokie dar dideli bigsmile.gif Garsvos (ar kaip jos net blush2.gif ) nuvyto thumbup.gif buvo i pieva ilindusios, tai neroviau, norejau palaukti kol visishkai nuvis ir tada nusienauti, tai ka...po situ stipriu lietu, atsigavo mano garsvos doh.gif Vel pilnos noro gyventi cool.gif O pati zolyte vietomis siek tiek pageltonavo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 15 gegužės 2007 - 07:26
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 15, 08:11)
blink.gif O nebijai lietucio mastau.gif Man taip buvo, anais metais - ispurskiau, lyg pradejo vysti, po kokiu 3 lietucio padave, tai atsigavo rupuzes  doh.gif
Siaip ant lontrelio buteliuko parasyta, kad lietus 6-8 dienu begyje veikimui itakos neturi. Tai kaip suprantu, iki 6 pageidautina kad nelytu  g.gif
As tai dar nepurksiu, nes oru prognozes teigiamos lietaus atzvilgiu. Beto ir zole reikejo zutbut pjauti, o po purskimo, juk apie 10-14 dienu nepageidautina pijauti  ax.gif
As palauksiu dar, jau tiek draugavom su pienem....beto vasara zada buti sausa  unsure.gif , tai dar spesiu ne veina karta ispurskti irnesakyk.gif

pas mus sianakt ne tik kad lijo, bet vysnios didumo ledais vare doh.gif nakti prabudau galvojau kad lazeriu sou blink.gif su fejerverkais blink.gif is visu pusiu zaibavo ir griaudejo doh.gif ryte islekiau i lauka, tai mano gelynams amen verysad.gif viskas ismusta krusos verysad.gif braskiu tik stiebai belike verysad.gif obelys be ziedu,sakos islauzytos doh.gif siltnamis be stiklu, kaip kas su akmenais butu apmetes doh.gif o dar vakar prisipirkau vasaruniu geliu ir sunesiau i siltnami, tai puse galiu mest verysad.gif zolej pieniu irgi nebera, visos sulygintos su zeme blink.gif
Atsakyti
QUOTE(damute31 @ 2007 05 15, 08:26)
pas mus sianakt ne tik kad lijo, bet vysnios didumo ledais vare  doh.gif nakti prabudau galvojau kad lazeriu sou  blink.gif su fejerverkais  blink.gif is visu pusiu zaibavo ir griaudejo  doh.gif ryte islekiau i lauka, tai mano gelynams amen  verysad.gif viskas ismusta krusos  verysad.gif braskiu tik stiebai belike  verysad.gif obelys be ziedu,sakos islauzytos  doh.gif siltnamis be stiklu, kaip kas su akmenais butu apmetes  doh.gif o dar vakar prisipirkau vasaruniu geliu ir sunesiau i siltnami, tai puse galiu mest  verysad.gif zolej pieniu irgi nebera, visos sulygintos su zeme  blink.gif

blink.gif doh.gif Sakes unsure.gif
O as kaip tik vakar vyrui pasakiau vakare, kad oras toks, lyg kaip pries krusa g.gif Pasiziurejo jis i giedra dangu ir visiskai su manim nesutiko schmoll.gif Bet va pasirodo teisi buvau, kazkur tai siautejo doh.gif
Ech...gaila kaip...tiek nuostoliu padaryta verysad.gif
Bet jauciu ir pas mus ateis, nes man ir siandien oras keistai kvepia, ir dangus toks - itartinos pilkos spalvos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 15 gegužės 2007 - 07:35
nu nieko sau stichija kaip siautėja blink.gif o šiandien irgi prognozuoja škvalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 15, 08:33)
nu nieko sau stichija kaip siautėja blink.gif o šiandien irgi prognozuoja škvalus doh.gif

dabar i jusu krasta ateis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2007 05 14, 16:28)
thumbup.gif Kasiopeja tu saunuole 4u.gif Ir suniukai thumbup.gif ,ir vaikuciai(laukiam zenenhundu myletojos wub.gif )ir gelynai,ir vertimai,ir siuvinejimai...greit pasakyk!!! g.gif is kur tiek MEILES ir ENERGIJOS  bigsmile.gif


Mes gal su Merlina turim kokį bendrą geną g.gif Reiktų tyrimus padaryt lotuliukas.gif Geriau papasakok apie savo gėles (kurios dar išgyveno)...

Tiesa, pas mane atrodo prigijo visi rudenį sodinti medeliai (išskyrus tą, kurį šunys palaikė pagaliuku ir padarė krimst) wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 15 gegužės 2007 - 07:40
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 15, 08:30)
blink.gif    doh.gif Sakes  unsure.gif
Ech...gaila kaip...tiek nuostoliu padaryta  verysad.gif

man tai augaliuku labai gaila, tiek dziaugiausiu jais, o jie dabar tokie vargsiukai atrodo, be lapu vien stiebeliai cray.gif
Atsakyti
QUOTE(damute31 @ 2007 05 15, 08:36)
dabar i jusu krasta ateis  hihihi.gif

tikiuosi nusispjovei tri kartus per kairįjį petį tokius biesus kalbėdma nono.gif
Atsakyti