Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 14:08)
Kaip jus per tokius karscius ar galite dirbti? karsta.gif
As tai vakar dar dar...o sian jau viskas, jauciuosi kaip piene po Lontrelio  unsure.gif


man sesija, tai isvis..... frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 14:08)
Kaip jus per tokius karscius ar galite dirbti? karsta.gif
As tai vakar dar dar...o sian jau viskas, jauciuosi kaip piene po Lontrelio  unsure.gif

Nu tiksliai, nesąmonė ką nors tokiame karštyje dirbti, galima:saudau karsta.gif
Atsakyti
Užtai ir sėdim prie kompų o reikėtų kur nors pleže vacation4.gif ar vacation1.gif , bet užtai yra laiko nail.gif susitvarkyt,
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 14:08)
Kaip jus per tokius karscius ar galite dirbti? karsta.gif
As tai vakar dar dar...o sian jau viskas, jauciuosi kaip piene po Lontrelio  unsure.gif

Jeigu taip kaip mano pienes tai vaizdelis geras lotuliukas.gif stovi kaip naujos thumbup.gif o dar ir pukus tuoj paleis thumbup.gif

Jo atidarom Knifofijos konsultavimo centra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir mes ziopiai kada gal protingais pasidarysim
Atsakyti
Sveikos gyvos visos, 100 metų. smile.gif Viskas panos, baigėsi mano vargelis,apsigyniau magistrinį darbą ir grįštu vėl į jūsų būrį. Pirmiausiai, tai reikės perskaityti ką prirašėt, priplepėjot, antra užduotis - tai nuvažiuoti pas Jolaxus, pasiimti chemikalą ir dar daug darbų laukia manęs tvarkant aplinką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lululu @ 2007 05 22, 15:01)
Sveikos gyvos visos, 100 metų.  smile.gif Viskas panos, baigėsi mano vargelis,apsigyniau magistrinį darbą ir grįštu vėl į jūsų būrį. Pirmiausiai, tai reikės perskaityti ką prirašėt, priplepėjot, antra užduotis - tai nuvažiuoti pas Jolaxus, pasiimti chemikalą ir dar daug darbų laukia manęs tvarkant aplinką.  4u.gif


Didžiausi sveikinimai vargeliui pasibaigus! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 22, 15:23)
Didžiausi sveikinimai vargeliui pasibaigus!  4u.gif

Prisidedu prie sveikinimu, pati esu be 5 minuciu magistras cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 16:07)
Prisidedu prie sveikinimu, pati esu be 5 minuciu magistras  cool.gif

Prisijungiu - magistrinio gynimas po gero pusmečio laukia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lululu @ 2007 05 22, 15:01)
Sveikos gyvos visos, 100 metų.  smile.gif Viskas panos, baigėsi mano vargelis,apsigyniau magistrinį darbą ir grįštu vėl į jūsų būrį. Pirmiausiai, tai reikės perskaityti ką prirašėt, priplepėjot, antra užduotis - tai nuvažiuoti pas Jolaxus, pasiimti chemikalą ir dar daug darbų laukia manęs tvarkant aplinką.  4u.gif

bis.gif tikra šaunuolytė, sveikinam.
Atsakyti
AČIUKAS, jums visoms už sveikinimus 4u.gif 4u.gif rolleyes.gif Dar pačiai sunku patikėti, kad viskas baigta, nes per tuos mokslus visiškai aplinką buvau pamiršusi, vyras ir laistė, ir tręšė, ir ravėjo, o aš vis prie knygų ir kompo sedėjau. Dabar atsigausiu. thumbup.gif Jau šiandien per pietus buvau nulėkusi į Maximą netyčia, o ten gi- rožytės vazonėliuose, kurios buvo po 7,99, šiandien tik 1,99, tai prigriebiau net 6 pačius gražiausius vazonėlius. Dabar galvos skausmas, ar geriau man juos tiesiai į dirvą sodinti, ar geriau į gražesnius, didesnius vazonėlius persodinti....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lululu @ 2007 05 22, 17:29)
AČIUKAS, jums visoms už sveikinimus  4u.gif 4u.gif  rolleyes.gif  Dar pačiai sunku patikėti, kad viskas baigta, nes per tuos mokslus visiškai aplinką buvau pamiršusi, vyras ir laistė, ir tręšė, ir ravėjo, o aš vis prie knygų ir kompo sedėjau. Dabar atsigausiu.  thumbup.gif Jau šiandien per pietus buvau nulėkusi į Maximą netyčia, o ten gi- rožytės vazonėliuose, kurios buvo po 7,99, šiandien tik 1,99, tai prigriebiau net 6 pačius gražiausius vazonėlius. Dabar galvos skausmas, ar geriau man juos tiesiai į dirvą sodinti, ar geriau į gražesnius, didesnius vazonėlius persodinti....? g.gif


sveika sugrįžus į gyvenimą pavasarį! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Į dirvą gal dar pavojinga, dar gi obelys nežydėjo, vadinas, dar gali būti šalnų.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 14:08)
Kaip jus per tokius karscius ar galite dirbti? karsta.gif
As tai vakar dar dar...o sian jau viskas, jauciuosi kaip piene po Lontrelio  unsure.gif

Negalime schmoll.gif
Važiuosiu vėliau pažiūrėti ar mano pienes Lontrelas paveikė g.gif šiaip reikėtų nupjauti žolytę,bet sakau prieš 2 dienas nupurkšta,tai kažin ar galima g.gif
Atsakyti