Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(nengamo @ 2007 05 23, 10:58)
Aš turiu banvelo nusipirkus,kažin,ar jis geras?

Geras - iki siol naudojau ir padedavo - siemet tai jau lontrelio "akcijoj" sudalyvavau. Tik reikia daryti stipresni negu parasyta - bet kiek stipresni tai jau nebeatsimenu, bet manau jis nera labai stiprus, tai neturetu pakenkti zolytei... Tik per vasara tai reikia purksti kelis kartus.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Mano graziosios pienes bigsmile.gif po lontrelio nurudavo, nuvyto thumbup.gif tik va neiskenciau ir nupjoviau zole frusty.gif jai atsigaus ispurksiu dar karta irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2007 05 23, 11:45)
Geras - iki siol naudojau ir padedavo - siemet tai jau lontrelio "akcijoj" sudalyvavau. Tik reikia daryti stipresni negu parasyta - bet kiek stipresni tai jau nebeatsimenu, bet manau jis nera labai stiprus, tai neturetu pakenkti zolytei... Tik per vasara tai reikia purksti kelis kartus.

Ačiuks 4u.gif Atsimenu,kad buvo kalba apie banvelą,bet dabar visos apie jį nutilo,tai ir klausiu ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(damute31 @ 2007 05 23, 11:55)
Sveikutes  4u.gif Mano graziosios pienes  bigsmile.gif po lontrelio nurudavo, nuvyto  thumbup.gif tik va neiskenciau ir nupjoviau zole  frusty.gif  jai atsigaus ispurksiu dar karta  irnesakyk.gif


O kokiu santykiu darei tirpalą g.gif Planuojam ir mes šiandien tą akciją vykdyti unsure.gif

Nu bet kaip mano rododendrai žydi, tai pasaka wub.gif Jei pavyks įdėsiu vakare nuotrauką. Braškių mano "didžioji" lysvė lotuliukas.gif irgi žiedais apsipylė wub.gif

Gėlynai irgi tik žaliuoja. Gerai vis tik ta šiluma thumbup.gif dar gerai kad pas mus nėra taip labai karšta thumbup.gif

Knifofija , o mano vienas česnakas karatvio berods, nudžiūvo unsure.gif (kiti du jau skleidžia žiedą), kaži ką man su juo daryti, rauti lauk, ar palikti dar g.gif

Ai dar su kuo tręšiat žydinčias gėles lauke? g.gif Aš turiu skystas trašas, bet kažkaip man atrodo granulės patogiau būtų. Ar yra tokių kaži , kad nereikėtų tirpinti vandenyje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltis: 23 gegužės 2007 - 11:11
Persiprašau, kad ne į temą, bet visokie bjaurėjimaisi darže sode gyvenančiais padarais: fu, fe, šlykštu, bjauru, šiame skyrelyje man keistai skamba. Kur augalai, žemė- ten ir mėšlas, ir kirmėlės ir visos kitos gėrybės ir blogybės. Natūralu.
Čia ti tarp kitko smile.gif
Atsakyti
natūralu, tiesa, tik kai į gėlyną žiūrint ne gėles, o skruzdžių baisines kolonijas matai, uh doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Motušė @ 2007 05 23, 13:24)
Persiprašau, kad ne į temą, bet visokie bjaurėjimaisi darže sode gyvenančiais padarais: fu, fe, šlykštu, bjauru, šiame skyrelyje man keistai skamba. Kur augalai, žemė- ten ir mėšlas, ir kirmėlės ir visos kitos gėrybės ir blogybės. Natūralu.
Čia ti tarp kitko smile.gif



gal kenkejai ir naturalu, bet nuo kada jais reik grozetis? ar labai giriate uodus? o muses gal veisiate del ju grozio?
Atsakyti
nu gi ir musės ir uodai - natūralu. Nėra jie dekoratyvūs ar naudingi, gad veisti, bet ir nešlykštūs. Tai natūralu. Gamtos dalis. Tikrai nesišlykščiu smile.gif Aišku yra gyvių kurių paniškai bijau, bet tik bijau - nesišlykščiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 05 23, 10:58)
Aš turiu banvelo nusipirkus,kažin,ar jis geras?


Tevukas mano purske ir nuleipo jam kiaupienes, tik jisai koncentracija dare stipresne negu instrukcijoje parasyta.Reikia purksti keleta kartu.
Tiesa noriu klausti ar as negerai supratau, bet purskem kaimynu soda su lontrealiu 2 mlg. 8 litrams vandens ir zinokit jokios reakcijos nei vien zole neisigando stovi kaip naujos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makausike: 23 gegužės 2007 - 13:09
Gerai jau gerai, dabar į temą smile.gif Pasigrožėjau Tinos lobelijomis. Maniškės dar nžydi. Bet ką tik apžiūrėjusi pastebėjau sukrautus pumpurėlius smile.gif Labai apsidžiaugiau.
Nesugalvoju kur kobėjas sodinti. Kokia atrama joms geriausiai tinka? Rišti siūlus, ar jos kabinasi ir į storesnes kopetėles? Ar laikytųsi už medinių storesnių vytelių?
Atsakyti
tai, kad tie natūralai naikina pasėlius. Miškininkai taip pat vykdo akcijas prieš ropojančius ir skraidančius graužikus-naturalus. Tarkim, kokią čia naudą atneša musės, uodai, kurkliai, grambuoliai?

tiesa, čia ne į temą, bet prisiminiau. VBS agentūra pranešė, kad užsieniuose nuo piktžolių laukus valo kažkokiomis garo mašinomis. Trims ar tai penkiems metams ramu, auga tik tai, ką pasėji/pasodini.
Atsakyti
Ai, aš ne apie jų tausojimą ar veisimą, man tik nedera sodininkas/daržininkas/ apželdintojas aikčiojantis nuo kokios lervos. Žinoma, reikia savo želdinius saugoti nuo kenkėjų.
Apie miškininkų vykdoas akcijas prieš kenkėjus irgi žinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motušė: 23 gegužės 2007 - 13:21