Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

QUOTE(svajoklis @ 2007 06 28, 20:42)
Gal ir mane priimsit i savo buri? 4u.gif
Esu floriste.Pradejau nuo kursu,o paskui tobulinausi,kituose kursuose,dalivavau parodose,ruosiau keles personalkines parodas.Na juose specelizuojuosi i koliazus.
Seip intensyviai dirbu dideleje  geliu parduotuveje,puoksciu ir vazoniniu augalu skyriuje.
Tai ka ten ketinat is to plauso daryti?



o neglėtumei šiaip ką nors apie tą plaušą papasakoti ax.gif ax.gif ax.gif nes kai nieko daręs su tuo nesi, tai viskas labai įdomu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evanescene @ 2007 06 21, 12:18)
Na,va ką sumeistravau per savaitgalį blush2.gif :

Tikrovėje ne taip ryškiai matosi floristikos kempinė smile.gif


kokia nuostabi puokštė bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 birželio 2007 - 00:23
QUOTE(raimyte @ 2007 06 28, 22:21)
o neglėtumei šiaip ką nors apie tą plaušą papasakoti ax.gif  ax.gif  ax.gif nes kai nieko daręs su tuo nesi, tai viskas labai įdomu bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif



Tas plausas tai naturalus palmes produktas.Buna dazytas ivairiausiom spalvom.Viena jo rusis issipases (kaip plaukai),kita presuotas.
Abu naudojami floristikoj kaip pagalbine medziaga.

Jei darai apvales elementariausias puokstes tai plausas gali but naudojamas kaip pildoma mase.(reiks maziau zlumynu).

Presuotas plausas-placiai naudojamas,kaip papuosimo detale,ar karkaso dalis.
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 06 28, 20:42)
Gal ir mane priimsit i savo buri? 4u.gif
Esu floriste.Pradejau nuo kursu,o paskui tobulinausi,kituose kursuose,dalivavau parodose,...



Svajokli, smagu kad prisijungei prie mūsų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuti @ 2007 06 28, 23:25)
kokia nuostabi puokštė  bigsmile.gif

Ačiū,kaip paauglei manau tikrai neblogai blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 06 28, 19:51)
labai gražus pavyzdėlis, o ypač tie varpeliai thumbup.gif


varpeliai ir man labai patinka. dabar kaip tik jų žydėjimo metas bigsmile.gif

QUOTE(svajoklis @ 2007 06 28, 20:42)
Gal ir mane priimsit i savo buri? 4u.gif
Esu floriste.Pradejau nuo kursu,o paskui tobulinausi,kituose kursuose,dalivavau parodose,ruosiau keles personalkines parodas.Na juose specelizuojuosi i koliazus.
Seip intensyviai dirbu dideleje  geliu parduotuveje,puoksciu ir vazoniniu augalu skyriuje.
Tai ka ten ketinat is to plauso daryti?


kaip smagu, kad sumanei prie mūsų prisijungt thumbup.gif
gal gali papasakot, kokiose parodose dalyvavai?
ir gal gali pasidalinti, kokius tu koliažus darai?


QUOTE(svajoklis @ 2007 06 29, 00:11)
Tas plausas tai naturalus palmes produktas.Buna dazytas ivairiausiom spalvom.Viena jo rusis issipases (kaip plaukai),kita presuotas.
Abu naudojami floristikoj kaip pagalbine medziaga.

Jei darai apvales elementariausias puokstes tai plausas gali but naudojamas kaip pildoma mase.(reiks maziau zlumynu).

Presuotas plausas-placiai naudojamas,kaip papuosimo detale,ar karkaso dalis.


gal turi pavyzdžių kaip naudoji presuotą plaušą darydama karkasus?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2007 06 28, 17:40)
o ką konkrečiai nori padaryti? gal ir aš netyčia galiu padėt  ax.gif
šiaip tai dažniausia mažesniais ar didesniais pliuošteliais dedant apvyniojamas viela prie pasidaryto karkasiuko, bet gal tu visai ką kita darai?

Konkrečiai dar nieko neturiu sugalvojusi, tiesiog noriu išmokti dirbti su plaušu, jis juk daug kur gali būti panaudotas.
Tai jį tiesiog vynioti ant vazonėlio ar vielinio karkaso? O kaip pasidaryti, pvz., tuščiavidurį rutulį ar kitą formą iš plaušo?
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 06 28, 19:42)
Gal ir mane priimsit i savo buri? 4u.gif
Esu floriste.Pradejau nuo kursu,o paskui tobulinausi,kituose kursuose,dalivavau parodose,ruosiau keles personalkines parodas.Na juose specelizuojuosi i koliazus.
Seip intensyviai dirbu dideleje  geliu parduotuveje,puoksciu ir vazoniniu augalu skyriuje.
Tai ka ten ketinat is to plauso daryti?


priimsim priimsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2007 06 29, 16:37)
O kaip pasidaryti, pvz., tuščiavidurį rutulį ar kitą formą iš plaušo?



Įsivaizduoju, kad ant vielinio karkaso reiktų vynioti (tiek rutulys tuščiaviduris, tiek ir kitos formos)
Atsakyti

Aciu,kad jus tokios draugiskos.


Is plauso gali daryti visokias formas.Paskui supurski su klijeis ir turi stabilu daikta.Na cia jau fantazijos reikalas.


As dalyvavau miesto parodoje,ir turejau surengti 2 personalines parodas nes esu kandidate i miesto menininku sajunga. blush2.gif Cia truputi kitokie reikalavimai negu Lietuvoje.(tiesa gal nesakiau,as gyvenu Norvegijoje)

Nuotraukos labai visur issimeciusios.Bet jau mano tinklapio kurimas procese tai rezultata tikrai parodysiu.


Presuotas plausas,tai panasus storis kaip plono kartono.Seiop jo parduotuvese pirkti buna.Suvyniotas kaip dovanu popieriaus rulonelis.O panaudojimas labai jau ivairus,nes tai gan universali medziaga.
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 06 30, 01:46)
Aciu,kad jus tokios draugiskos.
Is plauso gali daryti visokias formas.Paskui supurski su klijeis ir turi stabilu daikta.Na cia jau fantazijos reikalas.
As dalyvavau miesto parodoje,ir turejau surengti 2 personalines parodas nes esu kandidate i miesto menininku sajunga. blush2.gif Cia truputi kitokie reikalavimai negu Lietuvoje.(tiesa gal nesakiau,as gyvenu Norvegijoje)

Nuotraukos labai visur issimeciusios.Bet jau mano tinklapio kurimas procese tai rezultata tikrai parodysiu.
Presuotas plausas,tai panasus storis kaip plono kartono.Seiop jo parduotuvese pirkti buna.Suvyniotas kaip dovanu popieriaus rulonelis.O panaudojimas labai jau ivairus,nes tai gan universali medziaga.


Geras thumbup.gif Dziugu girdet, kad uzsienyje su savo darbais ivertinimo sulaukei drinks_cheers.gif 4u.gif
kai jau svetaine baigsi, butinai ir mums pasisakyk. uzeisim i svecius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 06 30, 01:46)
Aciu,kad jus tokios draugiskos.

Ačiū už patarimus 4u.gif

Būtinai parodyk savo darbus, kada bus svetainė, kad galėtume seilę pavarvinti biggrin.gif

Beje, kokiais klijais purkšti suveltą iš plaušo formą?

O tas presuotas plaušas, deja, pas mus labai brangus unsure.gif
Atsakyti