Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Gal turite ideju kur panaudoti kriaukles, turiu nemazai prisirinkus is papludymio. Grazu ir paprastai i vaza sudetos, bet nebetelpa blush2.gif
Atsakyti
Gėlių džiovinimo būdai (ispanų kalba)
Čia rasite info kaip džiovinti su glicerinu, su silicio geliu blink.gif taip pat info apie gėlių ir ne tik (daržovioų, vaisių) presavimą. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 23 birželio 2007 - 14:48
QUOTE(irmulia @ 2007 06 23, 15:46)
Čia rasite info kaip džiovinti su glicerinu, su silicio geliu  blink.gif taip pat info apie gėlių ir ne tik (daržovioų, vaisių) presavimą.  biggrin.gif


tu turbut, irmulia, ispaniskai skaitai, a? ziuriu, vis parenki medziagos sia kalba rolleyes.gif
o as pasidalinsiu savo naujom fotkem. buvau siandien baltupiuose ir prifotkinau studentu baigiamuju darbu ax.gif
studentu baigiamieji darbai siaip dar lauke keletas buvo, bet uzpuole lietus, tai taip ir liko nepapuole i kadra verysad.gif
Atsakyti
Būkite geros, papasakokite, kaip dirbti su plaušu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2007 06 28, 16:42)
Būkite geros, papasakokite, kaip dirbti su plaušu  verysad.gif



Jei labai skubiai reikia, parašyk Demokratijai į AŽ, manau ji tau padės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2007 06 28, 16:42)
Būkite geros, papasakokite, kaip dirbti su plaušu  verysad.gif


o ką konkrečiai nori padaryti? gal ir aš netyčia galiu padėt ax.gif
šiaip tai dažniausia mažesniais ar didesniais pliuošteliais dedant apvyniojamas viela prie pasidaryto karkasiuko, bet gal tu visai ką kita darai?
Atsakyti
inc sorry, užmiršau tave paminėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 06 28, 17:44)
inc sorry, užmiršau tave paminėti blush2.gif


na baik jau baik! tikrai tiek patirties neturiu rolleyes.gif
bet pavyzdėlį vieną kaip dirbt su plaušu fotkėje turiu, taigi dalinuosi mirksiukas.gif
pvz.
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 28 birželio 2007 - 18:50
QUOTE(inc @ 2007 06 28, 18:51)
na baik jau baik! tikrai tiek patirties neturiu  rolleyes.gif
bet pavyzdėlį vieną kaip dirbt su plaušu fotkėje turiu, taigi dalinuosi  mirksiukas.gif
pvz.



labai gražus pavyzdėlis, o ypač tie varpeliai thumbup.gif
Atsakyti
Gal ir mane priimsit i savo buri? 4u.gif
Esu floriste.Pradejau nuo kursu,o paskui tobulinausi,kituose kursuose,dalivavau parodose,ruosiau keles personalkines parodas.Na juose specelizuojuosi i koliazus.
Seip intensyviai dirbu dideleje geliu parduotuveje,puoksciu ir vazoniniu augalu skyriuje.


Tai ka ten ketinat is to plauso daryti?
Atsakyti