Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

QUOTE(svajoklis @ 2007 10 31, 10:54)



man šita kompozicija beprotiškai graži wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas visoms,

gal kas galite pasakyti,matau,kad ne man vienai reikia, kur dabar Kaune yra shetilingo parduotuvė,nes kur Iki ten nebeliko,o interneto ps. neatsako tel.,gal visai nebėra verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

jei galima ir as jungiuosi i Jusu gretas wub.gif beprotiskai patinka geles dabar jau 2 pakopos kursus pas destytoja Vida ipusejau,manau ir treciosios baigsiu tj dabar kurt su gelem kur kas lengviau nei buvo anksciau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ritperliukas @ 2007 10 31, 16:37)
bet vainika nera sunku pasigaminti man bent jau parasciau, nei sugalvoti kokias spalvas derinti ant eglutes.

grazus vainikai



na patikek nera taip lengva nusipint vainika kaip atrodo su pirmuoju vargau nemazai toliau siek tiek legviau taciau laiko tikrai uzima nemazai,kur kas lengviau ji dekoruoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2007 11 06, 16:48)
Labas visoms,

gal kas galite pasakyti,matau,kad ne man vienai reikia, kur dabar Kaune yra shetilingo parduotuvė,nes kur Iki ten nebeliko,o interneto ps. neatsako tel.,gal visai nebėra verysad.gif



UAB “SCHETELIG LIT”

V.Krėvės pr.43, Kaunas

Tel.8 (37) 202496

Atsakyti
Ačiū Sese 4u.gif
Atsakyti
kodel cia ramu taip nejaugi progu nera kam puokstes ar dar kazka daryt g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimke2 @ 2007 11 08, 20:21)
kodel cia ramu taip nejaugi progu nera kam puokstes ar dar kazka daryt  g.gif  g.gif

nieko tuoj prasides kaledu karstlige tai va darbeliu pasiziuresim i valias mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 09 lapkričio 2007 - 09:44
gaila man kompe usb nereguoja tyriu telefe keleta savo "blynu"bet neturiu kaip ikelt parodyciau nors ir paprastutes puoksteles blush2.gif
Atsakyti
liabutukas,
ar galeciau ir as prie jusu prisijungti? ax.gif net nemaniau kad tokia tema yra blush2.gif o ideju pasisemti ir pasidalinti noretusi... mat ir man patinka gelytes, bei is ju daryti puokstytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 11 09, 17:49)
liabutukas,
ar galeciau ir as prie jusu prisijungti? ax.gif  net nemaniau kad tokia tema yra  blush2.gif  o ideju pasisemti ir pasidalinti noretusi... mat ir man patinka gelytes, bei is ju daryti puokstytes  ax.gif

sveika o gal ir parodyti ka turi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimke2 @ 2007 11 09, 18:52)
sveika o gal ir parodyti ka turi blush2.gif

butinai parodysiu po truputeli, ka pati esu padarius, ka pasikaupusi, bet kai daugiau laikelio turesiu ax.gif
Atsakyti
Štai kaip supakavau dovana bendradarbiams:

1, 2
Atsakyti