Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

as ir kaledom vainikeli darau is pusu sakeliu dar koki kaspiniuka uzraitau ir i viduri zvakuciu istatatau man buna puosmena stalui
Atsakyti
kur shetilingo parduotuves yra kaune blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 10 29, 21:32)
Visada kabinu Kaledini vainika ant duru, Namuose turiu virtuvej kaledu zvaigzde arba kokia kompozicija su hiacintais,amariliu.
Valgomajam dekoracija ant stalo su zvakem.
Salione kaledu eglute.
Cia mano Kaledine atributika. biggrin.gif


o kalėdinę žvaigždę, tai turi omeny gėlę vazonėlyje, ar ne? o hiacintus ir amariles pati pasisodini? man asmeniškai labai patinka raudonosios amarilės rolleyes.gif

QUOTE(ritperliukas @ 2007 10 30, 11:36)
as irgi ant duru kabinu kaledini vainika man jis grazus, ant stalo dedu kokiom egluciu saku ir kitiais dalykeliais dekoruota puokste....


gražūs darbeliai 4u.gif

QUOTE(rimke2 @ 2007 10 30, 22:17)
as ir kaledom vainikeli darau is pusu sakeliu dar koki kaspiniuka uzraitau ir i viduri zvakuciu istatatau man buna puosmena stalui


na, vadinasi, be vainiko lietuvių namuose neapsieinama biggrin.gif
o aš net nežinau kodėl, bet nelabai mėgstu daryti vainiko? nors gal labiau nemoku nei nenoriu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Kaledine zvaigzde vadinu puansetija ta raudona,ruzava ar balta vazonine gele.
O heacintus ir amarilius as ir wub.gif Myliu.

Jei prasnekom apie vainikus tai idesiu kelias nuotraukytes,gal kokiu kam ideju kils.

Vainikas stalo papuosimui.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Truputi kabinamu vaikniku. biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(inc @ 2007 10 31, 11:24)
o kalėdinę žvaigždę, tai turi omeny gėlę vazonėlyje, ar ne? o hiacintus ir amariles pati pasisodini? man asmeniškai labai patinka raudonosios amarilės rolleyes.gif
gražūs darbeliai 4u.gif
na, vadinasi, be vainiko lietuvių namuose neapsieinama  biggrin.gif
o aš net nežinau kodėl, bet nelabai mėgstu daryti vainiko? nors gal labiau nemoku nei nenoriu doh.gif blush2.gif

bet vainika nera sunku pasigaminti man bent jau parasciau, nei sugalvoti kokias spalvas derinti ant eglutes.

grazus vainikai
Atsakyti
man labai grazu kompozicijos su visokiom citrinu aplsinu zievelem ir pan bet is kur ju gaut nzn pas mane mazas miestelis retai buna kazko idomaus pirkt
Atsakyti
Gali pati dziovinti.
Supjaustai plonais grezineliais citrinas ir apelsinus ir i orkaite ant labai zemos temperaturos.
Tik manau pigiau gaunasi nusipirkti jau paruostus
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 11 01, 10:03)
Gali pati dziovinti.
Supjaustai plonais grezineliais citrinas ir apelsinus ir i orkaite ant labai zemos temperaturos.
Tik manau pigiau gaunasi nusipirkti jau paruostus

man ir atrodo kad pigiau reiks ziuret gal atves kur i kokia parduotuve arba reiks virsininkes prasyt kad is kur parupintu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
merginos,
o kaip tas žvakeles vainikuose tvirtinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 11 01, 22:03)
merginos,
o kaip tas žvakeles vainikuose tvirtinti g.gif


man atrodo , kad tie vainikai daryti ant oazes , o i oaze tereikia jas ikisti ir laikosi ax.gif
Atsakyti
as tai per kazkokia laida maciau kai ant krapstuku dantu smile.gif (tik jie turi buti ilgesni. na pvz kai buna iesmeliai tokie mediniai ilgi)
mauna tas zvekes smile.gif (bet zvakes neturi buti labai aukstos ir storos.) g.gif ir jei storas(storai supintas) kisa i vainika ir laikosi, biggrin.gif bet manau geriausia i oaze. nu tikiuosi supratot .
Atsakyti