Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos dėmės: tepalai, klijai, riebalai...

Kaip išvalyti super klijų dėmę iš juodų džinsų?
Atsakyti
Merginos, kaip išimti iš džinsų (mašinos) tepalų dėmes. Turiu vieną tokį "vaiką", kuris niekaip neisimina, jog dirbdamas juodus darbus reikia persirengti unsure.gif
išbandžiau ringuvą, fairy, "froch"dėmių valiklį, "ūlą" dar patarė, bet niekas nepadeda.
Atsakyti
Gal kam teko valyti tusinuko demes nuo odiniu baldu blush2.gif , Sunelis pasidarbavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2010 01 19, 20:49)
Gal kam teko valyti tusinuko demes nuo odiniu baldu blush2.gif , Sunelis pasidarbavo blink.gif

Aha,teko nuo baltų doh.gif .Žinok niekas nepadeda - nei kokakola,nei pienas,nei baliklis,nei valymo pienelis,nei acetonas,nei actas,nei tuo labiau Amway biggrin.gif .Padeda vienintelis dalykas - laikas.Po kokių trijų mėnesių sėdėjimo ant aprašinėtų odinių kėdžių tušinuko žymių nebeliko.Užpakalis nuzulino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2010 01 19, 19:49)
Gal kam teko valyti tusinuko demes nuo odiniu baldu blush2.gif , Sunelis pasidarbavo blink.gif

Šiaip spiritas tušinuko dėmes valo, tik nežinau ar odiniams baldams tinka g.gif
Atsakyti
Gal kas galit patart, kaip iš baldų panaikint nuo lygintuvo atsiradusias baltas dėmes? Šiandien palyginau patiesusi audinį, o kaip pakėliau išsigandau stale buvo balta lygintuvo dėmę. Gal kam yra tekę susidurti? Pagelbėkit... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2010 01 19, 21:49)
Gal kam teko valyti tusinuko demes nuo odiniu baldu blush2.gif , Sunelis pasidarbavo blink.gif


Man ant baltos odinės sofos vaikai buvo pripiešę, išvaliau tik su Vanish skystu... užpyliau palaikiau kokia 30 min. ir išvalė, neliko nieko ax.gif .
Tik va, mano sufutė balta, jei tamsi siūlyčiau pabandyt valyti, bet nelaikyti, kad neišbuktų toje vietoje. Žodžiu man išvalė nešviežią o jau gerokai pabuvusį piešinį, nes išbanyti Vanish šovė kai jau nebeturėjau vilties po kokių poros savaičių
Tiesa išvandžiau viską iki tol, nieks nepadėjo, pirkau visokia spec. chemiją, spiritą, peroksidą, Amway tai iš vis meręs reikalas.
Atsakyti
O man Amway purškalas dėmėms neišima jokių dėmių, kaip nusivyliau, o kažkda turėjau Vanish, tai viską jis išima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 28 balandžio 2010 - 23:39
už Vanish dar nieko geriau neatradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2010 04 28, 14:49)
už Vanish dar nieko geriau neatradau  smile.gif

Man demes is rubu geriuaisia isima ukinis muilas su tulzim arba Vanish thumbup.gif O raudono vyno demes geriuaisia isivalomos su baltu vynu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nePadori @ 2010 05 06, 20:26)
Man demes is rubu geriuaisia isima ukinis muilas  su tulzim arba Vanish  thumbup.gif  O raudono vyno demes geriuaisia isivalomos su baltu vynu  mirksiukas.gif

hi.gif raudono vyno ir demesvalot su baltu vynu lotuliukas.gif doh.gif kaip tai darote ax.gif ir dar -kaip zoles demes isimti is baltu sortu g.gif ax.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas žinote, kaip panaikinti nuo tapetų flomasterių dėmes? unsure.gif
ir dar nuo stiklo bei dažytų medinių durų? 4u.gif
Atsakyti