Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos dėmės: tepalai, klijai, riebalai...

QUOTE(paryziete @ 2009 09 08, 15:16)
Mano vaikis numetė arbatos bakelį, ir visos virtuvės sienos nusitaškė, bandžiau ir indų plovikliu valyti, ir drėgnomis servetėlėmis valyti, bet niekas nepadeda, gal kas žino priemonių kaip būtų galima tokias arbatos dėmes nuo sienų pašalinti.

O kuo siena dažyta?Pas mane arbata nusivalė su kažkokiu pigiu purškiamu dėmių valikliu audiniui,o granatų sultimis nutaškytos sienos pamenu irgi kažkokiu purškiamu virtuvės valikliu nusivalė(lyg ir Ajax virtuvei).Nebijok paeksperimentuoti,neturėtų dažų nugraužti.Aišku,pradžioj kokią smulkesnę dėmelę pabandyk valyti,bet manau kad tikrai rasi priemonę savo namuose ir iš niekur nieko nereikės pirkti ax.gif
Atsakyti
Mane irgi domina-ar imanoma isvalyti superkliju deme ??????
Atsakyti
Tai va su kuo turėjau, bandžiau niekas nepadeda... dar ir prisipirkau ir nepadėjo, dažai Caparol, šiaip anskčiau visos dėmės išsivalydavo, o va arbatos tai niekaip.... bandysiu su kokiais balikliais tada, jei pavyks parašysiu...
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2007 08 14, 10:53)
o man reiktų patarimo, kaip iš drabužių išimti prilipusią kramtomąją gumą  g.gif



Ogi labai paprastai - pavalyti su benzinu, tikrai padeda! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2009 07 09, 11:24)
Nezinau ar i tema ar ne  blush2.gif bet gal padesit  ax.gif
gal zinot, kaip lengvai nulupti etiketes nuo daiktu. Noriu nulupti nuo kvepalu pakelio kaina, ir kai paprastai lupu, tai baisiai plesiasi, gal galit pagelbeti, kaip naikinti visokius lipdukus, etiketes, kainas nuo daiktu  blush2.gif



As siem dalykams valyti naudoju WD40. Tikrai super nuvalo. Tik paskui reikia ji nuvalyti, nes jis toks kazkoks riebus.
Atsakyti
Ir dar...
Neitiketina! Ka tik is uzuolaidu isemiau kokiu 7 metu senumo rudis. Viskuo bandziau - ir wd40, ir rudziu suriseju, vanish ir t.t. ir kt., bet isvale AMWAY nezinau kuris tiksliai, bet tas kur universalus. Galbut LOC ar kazkaip panasiai vadinasi.

Tikrai nereklamuoju, siuo verslu neuzsiimu, bet produktas suveike neitiketinai puikiai. Skiestas nepadejo, tada paemiau koncentrata ir isvale. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Manau si problema iskyla ne vienai pas ka senesni radiatoriai....
Atsakyti
Sveiki, vyras suliejo dzinsus ir batus dyzeliniu kuru. Bandėm skalbti Persil milteliais, ūkišku muilu su tulžim, bet kvapas dar aitrus likęs.
Gal kam teko susidurti su tokia problema, prašyčiau pasidalinti patirtimi dėl tokių dėmių naikinimo.
Iš anksto dėkoju
Atsakyti
Gal kam teko išskalbti/išimti dyzelinio kuro dėmę iš drabužių? Bandėm Persil milteliais, ūkišku muilu su tulžim, nepadeda. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2009 09 30, 15:09)
Gal kam teko išskalbti/išimti dyzelinio kuro dėmę iš drabužių? Bandėm Persil milteliais, ūkišku muilu su tulžim, nepadeda. doh.gif

Ir man idomu ar kas zino koki buda g.gif Nes MB uzsipyle ant dzinsu,tai kiek plovem,kiek valem niekas nepadejo,tai paskui padariau bridzus is dzinsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2009 09 30, 15:05)
Sveiki, vyras suliejo dzinsus ir batus dyzeliniu kuru. Bandėm skalbti Persil milteliais, ūkišku muilu su tulžim, bet kvapas dar aitrus likęs.
Gal kam teko susidurti su tokia problema, prašyčiau pasidalinti patirtimi dėl tokių dėmių naikinimo.
Iš anksto dėkoju

Man rodos benzinu galima išvalyti. Benzinas tirpsta vandenyje, todėl jį lengvai pašalinsite ir greitai garuoja, todėl kvapo neliks greitai.
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2009 09 30, 21:36)
Ir man idomu ar kas zino koki buda g.gif Nes MB uzsipyle ant dzinsu,tai kiek plovem,kiek valem niekas nepadejo,tai paskui padariau bridzus is dzinsu  biggrin.gif

Ace delicate nebandėt? Jis išima daugybę dėmių + galima skalbti ir spalvotus audinius g.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 10 01, 12:50)
Ace delicate nebandėt? Jis išima daugybę dėmių + galima skalbti ir spalvotus audinius g.gif

Ne sito nebandem schmoll.gif ,o dabar ir nebera ant ko bandyti jau. smile.gif
Atsakyti