Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

Merginos, prasau pagalbos, visa antra diena internete knisuosi,bet niekur nerandu the Beatles "Yesterday" natu doh.gif O labai reikia,duosiu muzikantams groti,nes teks man ja per viena vakareli dainuoti doh.gif Gal dar zinote, kur galeciau parsisiusti sios dainos melodija,ta prasme be zodziu,nes taip butu lengviau mokytis,nes db kai su zodziais,tai atrodo viskas paprasta,o kai per vakareli prades groti,dar jaudulys,tai pasimesiu ir nezinosiu nei kur pradet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 02 03, 12:10)
Merginos, prasau pagalbos, visa antra diena internete knisuosi,bet niekur nerandu the Beatles "Yesterday" natu doh.gif O labai reikia,duosiu muzikantams groti,nes teks man ja per viena vakareli dainuoti doh.gif Gal dar zinote, kur galeciau parsisiusti sios dainos melodija,ta prasme be zodziu,nes taip butu lengviau mokytis,nes db kai su zodziais,tai atrodo viskas paprasta,o kai per vakareli prades groti,dar jaudulys,tai pasimesiu ir nezinosiu nei kur pradet biggrin.gif



http://depositfiles....u/files/2416690

čia parsisiųsti gali
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 02 03, 17:49)

labai aciu 4u.gif kiek radau per youtube skambinant sia daina pianinu yra leciau ir originalas,kur ir dainoj,tokiu tempu skambina,tai man reikia butent originalo,nes ta suletinta man neiseina ir negraziai daina skamba,ne tikroviskai kaip turi buti. tai noriu paklausti,ar sios natos yra butent si versija http://www.youtube.c...h?v=z1VLMu_KVsM ? nes natose nieko nesigaudau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skirte @ 2009 02 02, 22:05)
as tai pasinesusi dabar ant Jon Schmidt kurineliu.


O Dieeeeeve, kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif O "I saw three ships", tai isvis wub.gif
Skirte, gal turi to pirmojo "Waterfall" natas?
Siaip issigooglinau, tai jo puslapyje yra 4 nemokami PDFai idet: All of Me, Sacred Ground, Sacred Ground (EZ) ir I Saw Three Ships. Reikes daugiau paieskot internete wub.gif
Eina sau, dabar dar per jo puslapi uzgrojo "The fishing stream", negaliu, koks grozis wub.gif

QUOTE(wenita @ 2009 02 03, 12:10)
Merginos, prasau pagalbos, visa antra diena internete knisuosi,bet niekur nerandu the Beatles "Yesterday" natu doh.gif


Del melodijos, tai galiu R.Claydermano varianta atsiust - ten tik pianinu groja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shwiesulka: 03 vasario 2009 - 18:19
QUOTE(kuuzia @ 2009 02 03, 11:23)
ale tokie sudėtingi kūriniai atrodo


Na nera lengva, siaip tai patys sunkiausi kokius esu grojusi, bet kaifas nepakartojamas, kai iseina pirstukams sulakstyti pagaliau po keliu menesiu zulinimo cool.gif

QUOTE(shwiesulka @ 2009 02 03, 19:15)
O Dieeeeeve, kaip grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif O "I saw three ships", tai isvis  wub.gif
Skirte, gal turi to pirmojo "Waterfall" natas?


Turiu aisku, kazkur nete radau ir atsiprintinau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skirte: 03 vasario 2009 - 21:26
QUOTE(shwiesulka @ 2009 02 03, 19:15)
Del melodijos, tai galiu R.Claydermano varianta atsiust - ten tik pianinu groja.


jei gali atsiusk,o ten nebus tas suletintas variantas? doh.gif nes pagal ji man niekas nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 02 03, 18:15)
O Dieeeeeve, kaip grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif O "I saw three ships", tai isvis  wub.gif
Skirte, gal turi to pirmojo "Waterfall" natas?
Siaip issigooglinau, tai jo puslapyje yra 4 nemokami PDFai idet:  All of Me, Sacred Ground,  Sacred Ground (EZ) ir I Saw Three Ships. Reikes daugiau paieskot internete  wub.gif



Gal galėtum pasiųsti man nateles į kuuzia@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 02 04, 11:02)
Gal galėtum pasiųsti man nateles į kuuzia@gmail.com



natos guli cia: sinbizui.tistory.com/attachment/ek180000000005.pdf
Atsakyti
QUOTE(Skirte @ 2009 02 04, 20:38)
natos guli cia: sinbizui.tistory.com/attachment/ek180000000005.pdf


labutis grojancioms 4u.gif
oi kaip susizavejau jo kurineliais bigsmile.gif
gal dar internete yra jo natu - bent kol kas nieko neaptikau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziwa: 04 vasario 2009 - 22:35
QUOTE(ziwa @ 2009 02 04, 23:35)
labutis grojancioms  4u.gif
oi kaip susizavejau jo kurineliais  bigsmile.gif
gal dar internete yra jo natu - bent kol kas nieko neaptikau  ax.gif

as irgi. noriu VISU. bigsmile.gif ir grosiu VISUS. 4u.gif
Atsakyti
Ka domina Jon Schmidt, nemokamai 4 kurinelius galima parsisiusti is cia:
http://www.jonschmid...75bcdb#Playlist
Truputi pavaziavus puslapi zemyn, rasit "FREE SHEET MUSIC IN PDF".

Be galo noreciau The Fishing Stream natu, tik dar niekur nepavyko rasti verysad.gif
Atsakyti
as dabar sita pradejau mokytis wub.gif lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti