Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

QUOTE(Ingulė @ 2005 12 16, 20:27)
gal pavėlavau, bet uzvakar Justiniškių maximoj tikrai buvo, čia taikos gatvėj  mirksiukas.gif

Ačiukas, reiks pasidairyt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mymy @ 2005 12 16, 14:28)
Sveikos, mano vaikinukas bus žalias vabalas. gal turit kokių minčių, nes aš  nelabai išsivaizduoju, koks vabalas yra žalias.
Gal kokiu žiogeliu aprenk, nes jis irgi žalias ax.gif , nors būna ir kitokių spalvų žiogelių.
Atsakyti
Žiogelis, gal ir nebloga idėja. bet dabar pasiėmiau gabalą senos žalios medžiagos ir bandysiu kažką padaryti, kas gausis, nežinau. Pažadu, kad jei nebus labai baisu, tai būtinai nufotografuosiu ir įdėsiu. Palinkėkit man sėkmės, nes laiko turiu tik iki pirmadienio.
Atsakyti
QUOTE(Mymy @ 2005 12 17, 20:20)
Žiogelis, gal ir nebloga idėja. bet dabar pasiėmiau gabalą senos žalios medžiagos ir bandysiu kažką padaryti, kas gausis, nežinau. Pažadu, kad jei nebus labai baisu, tai būtinai nufotografuosiu ir įdėsiu. Palinkėkit man sėkmės, nes laiko turiu tik iki pirmadienio.

Tik pasitikėk savimi ir tavo kostiumas bus puikus thumbup.gif , tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulytė @ 2005 12 16, 17:12)
Mes turime šiokį tokį žiogelio kostiumą  ax.gif O iš kokio jūs miesto??? Jei iš Kauno ir jei tikrų ūgis, galėtume paskolinti  smile.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Didžiulis AČIŪ Paulytei user posted image Žiogelis kaip nulietas thumbup.gif Ničnieko taisyt nereiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinery: 17 gruodžio 2005 - 19:39
QUOTE(pinery @ 2005 12 17, 20:37)
aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif Didžiulis AČIŪ Paulytei  user posted image Žiogelis kaip nulietas  thumbup.gif Ničnieko taisyt nereiks  biggrin.gif





Na va kaip gerai clap.gif . O tai siuvi stengiesi, apsirengia vieną dieną, pabūna kelias valandas ir viskas. Kažkaip net gaila pasidarė cry.gif. Galėtų mamytės prieš artėjančias Kalėdines šventes kasmet padaryti tokį lyg savotišką mainų turgelį - surašyti kokį karnavalinį kostiumą ir kokio amžiaus ar ūgio vaikui turi.
Tai sėkmės žiogeliui ir linksmų jums švenčių smile.gif
Atsakyti
Man irgi reikia meškutį padaryti savo mažyliui. Nusipirkau sveriamose medžiagose rudo ir smėlinio barchato, reikės kepurę ir liemenę pasiūti. Aišku gražiau būtų su kombinezonu, bet bijau, kad bus perdaug karšta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(A.IEVA @ 2005 12 15, 18:34)
Sveikos,
kita savaitę dalyvausiu vakarėlyje įžymybių tema. Gal pasiūlytumėt, ką apsirengti? Kokios įžymybės išraiškingiausios, labiausiai pasiduodančios kopijamimui? smile.gif  4u.gif


Marilyn Monroe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulytė @ 2005 12 17, 23:27)
Na va kaip gerai  clap.gif . O tai siuvi stengiesi, apsirengia vieną dieną, pabūna kelias valandas ir viskas. Kažkaip net gaila pasidarė cry.gif. Galėtų mamytės prieš artėjančias Kalėdines šventes kasmet padaryti tokį lyg savotišką mainų turgelį - surašyti kokį karnavalinį kostiumą ir kokio amžiaus ar ūgio vaikui turi.
Tai sėkmės žiogeliui  ir linksmų jums švenčių smile.gif

thumbup.gif Idėja. Šiemet turbūt jau per vėlu, bet kitais metais būtinai reiks ax.gif
Atsakyti
Gal kas gali padeti man del bezdzioneles kostiumo? Kur galima ka nusipirkti?
Labai prasau, man jau siam ketvirtadieniui reikia. 4u.gif
Atsakyti
gal dar kam nors pravers siais metais 4u.gif

cia eziukas user posted image
Atsakyti
newyear.gif Turiu šuniuko 2 m. vaikui (apie 90cm ūgiui) ir pirato 5 metų vaikui kostiumus, gal kam dar reikia ax.gif ?
Atsakyti