Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

QUOTE(Burtininke @ 2005 12 13, 21:23)
Paulyte, ačiū už info smile.gif Mes Hidroprojekto pastate išsinuomavom lapės kostiumą  thumbup.gif  Kaina 25 Lt, nemanau, kad brangu  biggrin.gif
Dabar esu rami ir nereik sukt galvos dėl rūbų  tongue.gif

Man pasirode brangu, nes as nupirkau senukuose kates kombinezona thumbup.gif uz 22Lt
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2005 12 14, 09:28)
Sveikutės. O aš nusprendžiau savo pipirą papuošti drugelio kostiumu. Gal kas turite minčių, kaip šį kostiumą padaryti? 4u.gif


Vakar mačiau Senukuose buvo drugelio sparnų (tokie geltoni) ax.gif
Atsakyti
maniškė ir bus drugelis, gavau padarytus sparnus iš kartono- jie ružavi, turiu tokį pūstą trumpą balerinos sijonuką, uždėsiu ružavas pėdkelnes,turiu baletkes ( kur balerinos šoka). Tik va reik sugalvot ką ant galvos g.gif
bus gražus drugelis. O Klaipėdoj padėdėtuose tirkai mačiau daug kostiumų thumbup.gif jei nežinai kuo vaiką papuošt gali ten tikrai išsirinkt.
Atsakyti
Gal kas turit rytdienai bet koki karnavalini kostiuma 102 cm. berniukui (isnuomoti ar paskolinti, ar parduoti). Geda, negaliu pati pasiuti, nes esu labai uzsiemusi mama blush2.gif Arba gal klas zinote, kur galiu nupirkti ar issinuomoti Vilniuje?
Atsakyti
Sveikutės, gal kas galite įdėti zuikučio nuotraukėlių, labai jau skurdi mano pačios vaizduotė. notworthy.gif
Atsakyti
Mano zuikis wub.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
As einu sestadieni i kaukiu baliu. Nusipirkau rubus, tokius kur rytu moterys rengiasi. Tokia suknele nesuknele ir kelnes. Dabar mastau ka daryti su plaukais. Gal galite patarti.
Atsakyti
Labai ačiū DILMAI už zuikučio nuotraukėles, labai dailus zuikutis,tokio kostiumo aš pati nesusikurpsiu, bet kepurėlė gal ir išeis.
Atsakyti
O vat kaip tas ausis padaryt? Kepurės maniškė nenori. Kaip prie lankelio pritvirtint , kad nespaustų ir nenulėptų ausys g.gif
Atsakyti
Sveikos,
kita savaitę dalyvausiu vakarėlyje įžymybių tema. Gal pasiūlytumėt, ką apsirengti? Kokios įžymybės išraiškingiausios, labiausiai pasiduodančios kopijamimui? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte13 @ 2005 12 15, 18:19)
O vat kaip tas ausis padaryt? Kepurės maniškė nenori. Kaip prie lankelio pritvirtint , kad nespaustų ir nenulėptų ausys g.gif

Iki parduotuvėje mačiau daug baltų, ružavų ir žydrų lankelių su pritvirtintom spėju kad zuikio ausim. Jos nedidelės bet simpatiškos. Pabandyk paieškot, apie 3Lt kainavo.
Atsakyti
Mintys kostiumams:
http://www.solnet.ee...ry/katalog.html

Su iskarpomis:
http://www.neuemodes...ndex.php?lang=M
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabri: 16 gruodžio 2005 - 10:31