Įkraunama...
Įkraunama...

Jogurtas ir varškytė

nuo 7,5 men pradejom valgyt jogurta bio's su iv vaisiais, varskyte dar veliau pradesim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(li78 @ 2008 04 07, 23:17)
as duodu miau varskyte, nera nei vieno E, ir labai skaniai valgo  thumbup.gif

Maniske tesiog alpsta wub.gif pamaciusi miau varskyte thumbup.gif
Atsakyti
nuo kada galima duoti varškė. koks pirkote, asr gaminate pais. parduotuvėje labai saldus. schmoll.gif
Atsakyti
As duodu MIAU varskyte mirksiukas.gif Dukryte labai noriai ja valgo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiap tai gydytoja pasako kad galima duoti. Man tai patarė nuo 5 mėn. kažkur pratinti prie varškės. daviau grūdėtos varškės, bet megrytei nelabai patiko. Perku "Žemaitijos pieno" seperuotos varškės (su grietinėle). Ji labai gerai išsimaišo košytėje, košytė skanesnė pasidaro. thumbup.gif
Atsakyti
Mum gydytoja irgi patarė duot Žemaitijos pieno seperuotą varškę thumbup.gif ir labai puikiai thumbup.gif ir saldumą galima padaryt kokį nori, o tos pirktinės tipo vaikams, labai jau saldžios schmoll.gif
Atsakyti
mano pupa valgo tik grūdėtą varškę arba varškės sūrelius be priedų, o paprastos varškės nemėgsta, nebent verdu tinginukus, lietinius blynus ar šiaip blynus su varške, varškės apkepą, tada kerta kaip didelis tongue.gif pradėjauduoti virš metukų, nes turėjom bėdų su laktozės netoleravimu
Atsakyti
valgo grudeta varske pieno zvaigzdes be konservantu thumbup.gif
Atsakyti
as pati gaminu, orkaiteje is pieno
po to dar banana idedu ir laaaabai valgome
Atsakyti
mano dukryte valgo tik danonki varskyte vaikams,paprastos nemegsta,pradejau duoti nuo 9-10 men,o nuo metu valgo kartais magija varskes surelius,labai noreciau,kad valgytu paprasta varske,bet ka padarysi jei nevalgo.... schmoll.gif
Atsakyti
Mes valgom,gefilus miau varskytes thumbup.gif
Atsakyti
atradau sita tema, ir pagalvojau, kad as istikruju nei karto nebandziau duoti varskytes blink.gif nu ir apsileidus motina ..vaikui tuojau metai... psio, pirksim siandien varskes , ir po to parasysim rezultatus lotuliukas.gif
Atsakyti