Įkraunama...
Įkraunama...

Jogurtas ir varškytė

bet kitos jau nuo 6 men duoda g.gif mano dukrai dabar beveik 6.5 men.taip ir nezinau,bandyti jai duoti jogurtuka,ar ne unsure.gif
Atsakyti
Labai gera turime pediatre. Siandien buvo proga paklausti, tai ir paklausiau. Sake - nuo 10 men. ir jogurta ir varskyte.
As panasiai irgi planavau. tongue.gif

Darykite kaip norite, o as nuo 10 men ir duosiu. Perziurejau siandien parduotuveje tas varskes bei jogurtus ir dar labiau isitikinau, kad per anksti ( mums 7 men ir 2 sav.) ax.gif
Atsakyti
na as tai savajam duodu jogurta Dobilas, jis pats naturaliausias, be jokiu E...
o varskyte tai Miau...duodavau. ir dabar dar skaniai jis ja doroja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre 22 @ 2008 04 04, 19:03)
bet kitos jau nuo 6 men duoda g.gif mano dukrai dabar beveik 6.5 men.taip ir nezinau,bandyti jai duoti jogurtuka,ar ne unsure.gif

Manau dar per anksti,aš bandysiu nuo kokių 7 mėnesiuku ,bet irgi nepaprastus,o specialiai skirtos kūdikiams.Šiaip pagal rekomendacijas jogurta ir varškes negalima duoti iki 10 mėnesio.Varške labai apsunkina mažiukams inkstų darbą.Jogurta reikia duoti dažniau,o varškės tai 2-3 kartus per savaite.
Atsakyti
Mes pradejom nuo Hipp jogurto (apie 8,5 men. paragavom). Dabar jau valgom "normalu" - Dobila thumbup.gif Dazniausia pagardinu tyrele, bet valgo ir viena smile.gif

O va del varskyciu, tai dar neapsisprendziau. Velgi norejau nuo Hipp pradeti, bet nevalge schmoll.gif Gal kokia savaite kas kart eidama i parde ziurinejau, vartinejau as tas varskytes doh.gif Galu gale Danonki nupirkau. nu bet yra joje tu nepageidaujamu priedu, yra... gal mamos galetu parekomenduoti kokia nors, kuo naturalesne varskyte 4u.gif


Papildyta:
kokios mamyciu nuomones apie MUSU Svelniaja varske? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žoržetta: 07 balandžio 2008 - 21:58
QUOTE(Žoržetta @ 2008 04 07, 22:59)
Mes pradejom nuo Hipp jogurto (apie 8,5 men. paragavom). Dabar jau valgom "normalu" - Dobila  thumbup.gif Dazniausia pagardinu tyrele, bet valgo ir viena smile.gif

O va del varskyciu, tai dar neapsisprendziau. Velgi norejau nuo Hipp pradeti, bet nevalge  schmoll.gif Gal kokia savaite kas kart eidama i parde ziurinejau, vartinejau as tas varskytes  doh.gif Galu gale Danonki nupirkau. nu bet yra joje tu nepageidaujamu priedu, yra... gal mamos galetu parekomenduoti kokia nors, kuo naturalesne varskyte  4u.gif
Papildyta:
kokios mamyciu nuomones apie MUSU Svelniaja varske? g.gif


as duodu miau varskyte, nera nei vieno E, ir labai skaniai valgo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TJolke @ 2008 04 04, 20:49)
Labai gera turime pediatre. Siandien buvo proga paklausti, tai ir paklausiau. Sake - nuo 10 men. ir jogurta ir varskyte.
As panasiai irgi planavau.  tongue.gif

Darykite kaip norite, o as nuo 10 men ir duosiu. Perziurejau siandien parduotuveje tas varskes bei jogurtus ir dar labiau isitikinau, kad per anksti ( mums 7 men ir 2 sav.) ax.gif

na man ir pediatre ir alergologe jogurta rekomendavo duot nuo 7 men, tik kefyra liepe nuo 10 men. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2008 04 08, 12:05)
na man ir pediatre ir alergologe jogurta rekomendavo duot nuo 7 men, tik kefyra liepe nuo 10 men. g.gif


gal jus nuo nuo anksciau primaitinat vaikiuka? As kai tik nuo 6 men pradejau duoti kazka daugiau nei MP, tai man per 1 men butu gal per daug visko ragauti - ir darzoves, ir tyreles, ir grudu bei kitos koses, ir mesa nuo 7-o ir ... dar varske su jogurtu...
Atsakyti
QUOTE(TJolke @ 2008 04 08, 12:52)
gal jus nuo nuo anksciau primaitinat vaikiuka? As kai tik nuo 6 men pradejau duoti kazka daugiau nei MP, tai man per 1 men butu gal per daug visko ragauti - ir darzoves, ir tyreles, ir grudu bei kitos koses, ir mesa nuo 7-o ir ... dar varske su jogurtu...

na taip, mes nuo 4 menesio darzoves ragaut pradejom ax.gif
Atsakyti
Pradėjom , kai buvo 9 mėn., nuo Hipp, Hame jogurtu, po to paragavom ir tų firmų varškyčių. Labai skaniai valgė thumbup.gif
Dabar, neseniai, perėjom prie "tikro" natūralaus jogurto "Dobilas", kurį maišau 50/50 su keptu obuoliu arba pirktine vaisių tyrele, pagardinu cinamonu. Irgi labai patiko biggrin.gif
Rytoj ragausim "tikrą" varškę, maišytą 50/50 su Milupos rudens vaisių tyre.
Bandėm prieš porą savaičių paragaut natūralaus kefyro, tai visas gurkšnis buvo išpurkštas tiesiai man į veidą, ir palydėtas tooookia mimika, kad vėl bandysim negreit... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,as dukrytei jogurta ir varskyte pradejau duoti nuo 7 men.Duodu Hippo,Bio jogyrta ir Miau varksyte
Atsakyti
Mano mazylei dar tik 6 men. su trupuciu, tai jogurtas su varskyte dar ateity laukia smile.gif Duosiu nuo 10 men. ragauti., ne anksciau, kazkaip neskubu. Dabar be MP valgo tik darzoviene ir vaisiu tyrele smile.gif O savo vyreniajai dukrytei varskyte pati gamindavau - pirkdavau naminio pieno, pasigamindavau varskes, suplakdavau, idedavau uogu naminiu, truputi fruktozes. Ir jogurta pirmaji pati gaminau, paskui jau nuo metuku kazkur pirkdavau. smile.gif
Atsakyti