Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

QUOTE(ELLINIKA @ 2013 05 10, 11:40)
Na v ir viel tas pats verysad.gif  Nieko visai nekeiciau ir pirma karta nekeiciau, pats dingsta...

Matyt, jūsų naršyklė streikuoja, nes aš vis dar matau tą patį avatarą ir G. Chromėj, ir Mozilloj, ir Operoj, ir IE.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 10, 10:44)
Matyt, jūsų naršyklė streikuoja, nes aš vis dar matau tą patį avatarą ir G. Chromėj, ir Mozilloj, ir Operoj, ir IE.

Hm, palauksiu gal kas negerai su Chromu pas mane?
Papildyta:
As ir Jusu nebematau avataro lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ELLINIKA @ 2013 05 10, 11:45)
As ir Jusu nebematau avataro lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Hmm mastau.gif smile.gif

Nueikit į Mano nustatymai (viršuj) -> Nustatymai (kairėj) > Forumų nustatymai > Forumų rodymo nustatymai.
Kas pažymėta prie "Ar norite matyti narių logotipus skaitydami žinutes"?

Jei pasirinkta "Taip" ir vis tiek nerodo, tada atsijunkit nuo forumo, perkraukit komp-ą, iš naujo prisijunkit. Jei ir tai negelbės, tada pašalinkit iš komp-o G. Chromę (išinstaliuokit) ir iš naujo įdiekit.
Atsakyti
Sveiki, kodel neleidzia is interneto iklijuoti paveikslelio nuorodos?

http://images4.fanpo...33-1280-800.jpg
Atsakyti
QUOTE(Mukaltina @ 2013 05 22, 13:58)

Išsaugokit šį paveikslėlį (jeigu jį galima kopijuoti) savo internetiniame fotoalbume ir tada kelkit.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 22, 14:04)
Išsaugokit šį paveikslėlį (jeigu jį galima kopijuoti) savo internetiniame fotoalbume ir tada kelkit.

aciu uz patarimus:4u: , bet kad ir ka bedaryciau is kur kelciau vis tiek raso "Tai nėra teisingas failo plėtinys" . Kadaise turejau cia SM paskyra (bet istryniau) ir be problemu is savo PC isikeldavau piesineli, dabar jau panasu i biurokratija darosi.... cry.gif Teks priplepėti daug ir isikelsiu per PC mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mukaltina: 22 gegužės 2013 - 13:39
QUOTE(Mukaltina @ 2013 05 22, 14:38)
bet kad ir ka bedaryciau is kur kelciau vis tiek raso "Tai nėra teisingas failo plėtinys" .

Išsaugojot savo internetiniame fotoalbume (pirma išsaugot komp-e, tada į fotoalbumą įkeliat) ir iš jo keliant vis tiek taip rašo?

Jūsų nuorodos įkelt į forumą neleidžia, nes ji per ilga.
Atsakyti
kodėl kai noriu įsikelti paveikslėlį iš savo kompiuterio,valdymo skyde nėra pasirinkimo "įkelti iš savo kompiuterio"?
Atsakyti
QUOTE(Abelia @ 2013 06 20, 10:54)

Atsakymas yra 1-oje temos žinutėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2003 12 15, 23:44)
Klausimas: Ar yra tokia galimybė ir kaip avatarui įsidėti savo nuotrauką, kurią turiu kompe? sorry, jei kur kas rašė jau, bet viso forumo nėr kada perskaityti....

Atsakymas: Taip, tokia galimybe yra. Avataras turi buti ne didesnis nei 120x140 taškų dydžop (pixel'ių) ir sverti ne daugiau kaip 12 Kb. Avatarą galite pasikeisti čia:
Mano valdymo skydas -> Mano nustatymai -> Redaguoti logotipo nustatymus


Bet juk pirmojoje žinutėje parašyta, kad paveiksliukas gali sverti 50Kb...
Atsakyti
netikras aliarmas, avataras pasikeitė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shushushkin: 09 rugpjūčio 2013 - 11:50
QUOTE(Mukaltina @ 2013 05 22, 14:38)
aciu uz patarimus:4u: , bet kad ir ka bedaryciau is kur kelciau vis tiek raso "Tai nėra teisingas failo plėtinys" . Kadaise turejau cia SM paskyra (bet istryniau) ir be problemu is savo PC isikeldavau piesineli, dabar jau panasu i biurokratija darosi.... cry.gif Teks priplepėti daug ir isikelsiu per PC mastau.gif

jei dar aktualu, pabandykite i avataro laukeli iklijuoti sia nuoroda:
http://www.part.lt/i...6bca0854a94.jpg

turetu rodyti
Atsakyti