Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

QUOTE(Borzika @ 2015 11 30, 18:04)
Tai tada bus susiję su forumo sutrikimais.

pas mane tas pats.Dingo avataras,bandau ir tą pačią ir kitą įkelti,niekaip.Jau natra diena.Ir be to negaliu parašyti AŽ,pati atgal gaunu.Kas čia vyksta?
draugė rašo,kad anra diena man bando parašyti,niekaip_______________
Atsakyti
man dingo avataras ir neleidžia įkelti jokio. Kodėl?
Atsakyti
Merginos, moderatorė postu aukščiau paaiškino viską, negi sunku taip imti ir paskaityti..
Atsakyti
eigu as nukopinu URL link , raso kad Jusu dabartinis avataras yra , logotipo nuoroda 120*140, bet jo nera. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Henna @ 2016 05 07, 22:17)
eigu as nukopinu URL link , raso kad Jusu dabartinis avataras yra , logotipo nuoroda 120*140, bet jo nera. blink.gif

Kokią nuorodą kopijuojat? Įkelkit ją čia.
Atsakyti
Sveiki, nesuprantu, kodėl nerodo man liniuotės? Kai nueinu į nustatymus prie asavo parašo rodo sukurtą liniuotę, tačiau kai rašau forume sms nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkyte20 @ 2016 05 20, 14:16)
Sveiki, nesuprantu, kodėl nerodo man liniuotės? Kai nueinu į nustatymus prie asavo parašo rodo sukurtą liniuotę, tačiau kai rašau forume sms nerodo  g.gif

http://www.supermama...?...&p=54009432 4u.gif
Atsakyti
Borzika

ačiū 4u.gif
Atsakyti
NeNaujoke, pabandyk per savo valdymo skydą "valdyti prisegtus failus" ar matai šį įkeltą paveiksliuką? Jeigu matai, ištrink jį, jeigu nematai pabandyk išsivalyti "forumo slapukus" (pagrindiniame forumo puslepyje, apačioje rasi mygtuką) ir išsivalyti visus laikinus interneto failus (Tools-Options-Delete files)
 
Atsakyti