Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves

QUOTE(Ausrytia @ 2006 11 08, 22:38)
viespateliau svenciausias!!!  blink.gif  doh.gif sitai bobai reikejo pasakyt jau po pirmo jos bajerio: prasom uzsikisti ir savo durnas mintis pasilaikyti sau, nes mums visai neidomu, arba galit vaziuoti ten, kur jums patiks labiau! nu jau as tai neistverciau ir nesitaikstyciau. isdeciau pasivedus ja toleliau, ka manau, ir jei ji supyktu arba net isvaziuitu buciau tokia laimiga, kad as laimejau  thumbup.gif  blush2.gif



kaip bebutu nereik pamirst kad anyta yra naujojo vyro motina,kad ir ka ji beiskrestu ir pasakytu. Juk nenoretumem kad musu mamas naujasis vyras i suns dienas isdetu ir jos isvaziuotu namo, o vyras patenkintas vaiksciotu blink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2006 11 03, 13:48)
Mūsų vestuvių kuriozų epicentras  - anyta.  doh.gif  Visus į šuns dienas išdėjo.. per tostą tėveliam prie stalo nėjo... naktį miegot vieta netiko, mat ponia kartu su jaunaisiais norejo vaziuot miegot lotuliukas.gif visa meniu išlazdavojo... Nenoriu net prisimint... antrą vestuvių dieną mane ir vyrą nenormaliais išvadino... bash.gif

console.gif uzjauciu tave tikrai. nu ir zmogus.....
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2006 11 08, 22:17)
console.gif uzjauciu tave tikrai. nu ir zmogus.....


Kazi ji visa laika taip ar cia gal del ko nors isizeidus buvo,kad taip elges? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2006 11 08, 23:17)
console.gif uzjauciu tave tikrai. nu ir zmogus.....

Ačiū... Na nepataisomas ji žmogus...

QUOTE(kardio @ 2006 11 09, 19:54)
Kazi ji visa laika taip ar cia gal del ko nors isizeidus buvo,kad taip elges? g.gif

bash.gif Ji visada tokia. Visada doh.gif . Gal malonumą jaučia taip elgdamasi? Sūneliui mano ryt jau 7mėn, o iš anytos net nupezėjusio meškiuko dovanų negavo schmoll.gif Aplamai ji nič nieko anūkui savo nepadovanojus yra. stupid.gif Man dovanų iš jos tikrai nereikia, bet manau sūnyčiui būtų gera.... verysad.gif
Atsakyti
is kitos puses dziaukis, kad nieko nedovanoja. zinai, kai pasenes ir prasides visokie senatviniai moralizavimai ir pezejimai "kiek as jums sirdies atidaviau, kiek as jums daviau" tavo sazine bus rami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2006 11 11, 14:42)
Ačiū... Na nepataisomas ji žmogus...
bash.gif Ji visada tokia. Visada doh.gif . Gal malonumą jaučia taip elgdamasi? Sūneliui mano ryt jau 7mėn, o iš anytos net nupezėjusio meškiuko dovanų negavo schmoll.gif Aplamai ji nič nieko anūkui savo nepadovanojus yra.  stupid.gif Man dovanų iš jos tikrai nereikia, bet manau sūnyčiui būtų gera.... verysad.gif

oj oj na ji idomi.... as skaitau ir galvoju na mano uosviene tikrai 100k geresne, zinoma kisasi tiek kiek jai galima tik. klausia teiraujasi - anuku laukia bet su protu smile.gif skaitau pasiseke lotuliukas.gif o tau KANTRYBES!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na man tai isimintiniausios vestuvės bus tai draugų...per kurias as susilauziau koja, taip kad prireikė operacijos ir dabar turiu dėl jos problemu, nors jau praėjo 1,5m o buvo taip... jau visa diena buvo nesekminga man, tad as kaip nujausdama blogį, visiškai nieko negėriau, na o kai prasidėjo šokiai pradėjau linksmintis...o ten šokiu salėje pūtė muilo burbulus, na aišku iš pradžių šluostė grindis o po to niekam tas nerupėjo tad buvo šlapia ir as slyst ir pavirtau o mano vyras man tiesiai ant koju...ir atsiduriu ligoninėje ant operacines stalo...
Tai šias vestuves man teks prisiminti ilgai ilgai....
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2006 11 12, 20:34)
Na man tai isimintiniausios vestuvės bus tai draugų...per kurias as susilauziau koja, taip kad prireikė operacijos ir dabar turiu dėl jos problemu, nors jau praėjo 1,5m o buvo taip... jau visa diena buvo nesekminga man, tad as kaip nujausdama blogį, visiškai nieko negėriau, na o kai prasidėjo šokiai pradėjau linksmintis...o ten šokiu salėje pūtė muilo burbulus, na aišku iš pradžių šluostė grindis o po to niekam tas nerupėjo tad buvo šlapia ir as slyst ir pavirtau o mano vyras man tiesiai ant koju...ir atsiduriu ligoninėje ant operacines stalo...
Tai šias vestuves man teks prisiminti ilgai ilgai....

Tikrai nefaina situacija ir skausminga unsure.gif bet tikiuosi susitvarkys tavo koja ir nebeskaudės, o tų vestuvių nebeprisiminsi wub.gif
Atsakyti
4u.gif na manua man jas visada primins didelis randas ant kojos biggrin.gif bat aišku gerai kad dar gerai baigėsi biggrin.gif
Nes mano pačios vestuvės buvo puikios kažko negaliu prisimint kažko juokingo biggrin.gif tik gal tai kad maistas kur buvo skirtas gamtoje valgyti buvo paliktas namuose, tai pabroliai gavo greit skubėt i kokia nors parduotuve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2006 11 12, 21:34)
Na man tai isimintiniausios vestuvės bus tai draugų...per kurias as susilauziau koja, taip kad prireikė operacijos ir dabar turiu dėl jos problemu, nors jau praėjo 1,5m o buvo taip... jau visa diena buvo nesekminga man, tad as kaip nujausdama blogį, visiškai nieko negėriau, na o kai prasidėjo šokiai pradėjau linksmintis...o ten šokiu salėje pūtė muilo burbulus, na aišku iš pradžių šluostė grindis o po to niekam tas nerupėjo tad buvo šlapia ir as slyst ir pavirtau o mano vyras man tiesiai ant koju...ir atsiduriu ligoninėje ant operacines stalo...
Tai šias vestuves man teks prisiminti ilgai ilgai....

oi, kaip nefaina ir tau, ir jaunavedziams turejo buti... unsure.gif
bet gerai, kad parasei, gal kitos nuotakos atsisakys tu burbulu putimo doh.gif manes tai jie tiesa sakant, nezavi schmoll.gif per mano drauges vestuves irgi truputi sveciai pute jiems sokant, bet nedaug, o paskui nuejom atsisesti, tai isdziuvo tos grindys...
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 11 14, 08:25)
oi, kaip nefaina ir tau, ir jaunavedziams turejo buti...  unsure.gif
bet gerai, kad parasei, gal kitos nuotakos atsisakys tu burbulu putimo  doh.gif manes tai jie tiesa sakant, nezavi  schmoll.gif per mano drauges vestuves irgi truputi sveciai pute jiems sokant, bet nedaug, o paskui nuejom atsisesti, tai isdziuvo tos grindys...


na jo če turėtu būti pamoka dauk kam, aišku galima truputi ir ju papūsti bet neperdaug.... nes jau kazka panašaus per tuos burbulus girdėjau kad ir virto bet sėkmingiau ten baigės nai man.... tad manau geriau tokios pramogos atsisakyti nono.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 08 05, 17:42)
Man tai juokingiausia būdavo, kai aš savo didelį, pūstą, su daug pasijonių ir lankais sijoną turėdavau nusiimti, norėdama nueiti į tūliką  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  nes kitaip aš ten su juo nesusitvarkydavau  biggrin.gif , žvengiau nerealiai. Gerai kad tualetas 2-ame aukšte, tai galėjau rengtis kiek norėjau  blush2.gif

O aš tai du tiulinius pasijonius turėjau. Vieno man pasirodė per maža. O kadangi sodyboj( kur šventėm)dingo elektra, o ir vanduo taip pat (nes elektra vandens pripumpuoja) tai aš nevalgiau ir negėriau, kad i tualetą nereiktų eiti. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucky81: 21 lapkričio 2006 - 00:43