Įkraunama...
Įkraunama...

Wireless Router

QUOTE(bialetti @ 2009 02 20, 14:43)
Kas galetu buti- wireles prie laptopo raso, kad signalas puikus, o interneto nera.Yra namie ir stacionaras PC.

Ir pas mane tokia bėda dažnai būna... Gal kas padės?
Atsakyti
Vadinasi routeris grybauja, reikai perkrauti routeri. Daznai buna kai nusiperki papigiai, arba apbauga ir nusiperki ta pati sss uz gera kaina. Man ir tas pac buvo, kai tik ka nors padownloudinu tai jis uzlinskta perkrauni i vel veikia. Kita kai pirkau pasiskambinau meistrams sie patare koki imt. tai dabar vargo nematau smile.gif
Atsakyti
o kaip ismokt pakeist pasworda, kuris jau yra uzdetas? radau tik nustatymus, kad paswordas uzdetas ir veikia...dabartini pasworda zinau. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čikuraku: 03 balandžio 2009 - 12:17
QUOTE(čikuraku @ 2009 04 03, 12:16)
o kaip ismokt pakeist pasworda, kuris jau yra uzdetas? radau tik nustatymus, kad paswordas uzdetas ir veikia...dabartini pasworda zinau. rolleyes.gif

Kur pakeisti? Prisijungimo prie rauterio? Ar tinklo? Pirmiausia prisijungi prie rauterio, o toliau pagal poreikius. jeigu prisijungimo, tai eini į nustatymus, ten įrašai seną ir porą kartų naują. Jeigu tinklo- wireles security ir ten darai pakeitimus. Pakeitus tinklo slapdažodį tą patį reikės pakeisti ir kompe.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2009 04 03, 16:12)
Kur pakeisti? Prisijungimo prie rauterio? Ar tinklo? Pirmiausia prisijungi prie rauterio, o toliau pagal poreikius. jeigu prisijungimo, tai eini į nustatymus, ten įrašai seną ir porą kartų naują. Jeigu tinklo- wireles security ir ten darai pakeitimus. Pakeitus tinklo slapdažodį tą patį reikės pakeisti ir kompe.


kad nieks nevogtu interneto, nes asmuo kuris pajunge ir uzdejo pasworda dabar gyvens salia, bet nelinkiu sau kad naudotusi mano internetu, nes ir taip jau 2 viena naudojam rolleyes.gif ir super gerai ner...

nzn kur yra wireless security g.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 04 03, 17:00)
kad nieks nevogtu interneto, nes asmuo kuris pajunge ir uzdejo pasworda dabar gyvens salia, bet nelinkiu sau kad naudotusi mano internetu, nes ir taip jau 2 viena naudojam rolleyes.gif  ir super gerai ner...

nzn kur yra wireless security g.gif

Tai tau reikia keisti tinklo ir rauterio slaptažodžius. Pirmiausia prisijungi prie rauterio. Naršyklėje rašai 192.168.1.1 Paskutiniai skai2iai gali skirtis priklausomai nuo rauterio. Atsidariusiame lange admin palieki tuščią, o slaptažodi įrašai. Visi pakeitimai vykdomi rauterio viduje.O konkrečiai Pagal modelį nustatymus galima rasti cd diske kuris buvo prie rauterio.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2009 04 03, 17:09)

aciu, bandysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas žino kaip ijungti wireless wistoj laptopui? Anksciaa veike dabar kažkas pagedo...
stai ka as isbandziau: spaudziau toki mygtuka kuris yra ant kompo- neveikia, veikia tik bluetooth.

Tada Contol panel/ windows mobility center/ kombinacija Fn ir F2- taip pat neveikia
kokiu dar pasiulymų turit? smile.gif
Atsakyti
Man irgi taip buvo, perkrauk kompa, man padejo.
Atsakyti
Sveiki, iskilo ir man problema su ruteriu - viskas veike kuo puikiausiai iki uzvakar, isijungiu laptopa, o neto nera sad.gif Siaip anksciau meistras mano rysiui buvo nustates tam tikra pavadinima, taciau tam wireless network sarase jau nera jo sad.gif( Naudoju Linksnio firmos ruteri, tai tam sarase yra vienas rysys "Linksnys", blin, cia greiciausiai mano, taciau jis neapsaugotas:((( Kaip taip galejo atsitikti? Nieko nekeiciau nustatymuose... O ir dabar, net neisivaizduoju, kaip viska sutvarkyti, t. y. apsaugoti rysi slaptazodziu arba vel paleisti ta senaji? Gal kas padetu? Buciau labai dekinga... 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Perkraukit routerį turėtų susitvarkyt.
Jei ne, tuomet reikės jį iš naujo nustatinėti.
Atsakyti
Aciu dryx uz patarima! Taciau perkrovimas nepadejo, teks meistra kviesti. O tam ruteryje profilaktiskai karts nuo karto nustatymai "nusimusa"? smile.gif
Atsakyti