Įkraunama...
Įkraunama...

Wireless Router

QUOTE(Makalius @ 2007 06 25, 22:02)
O jūs kuriam rajone gyvenat? biggrin.gif

Mes gyvenam po tiltu, o mūsų numeris iš miltų biggrin.gif
Atsakyti
Prisireikė ir man uždėti slaptažodį ant routerio, bet nelabai supratau kas čia buvo surašyta blush2.gif , gal atsiras kas nusimanantis ir paaiškins suprantamiau kaip tai padaryti g.gif
Atsakyti
Dar užmiršau parašyt, kad pas mane DI-524 routeris ax.gif
Atsakyti
Gal koks kompiuterių asas surašytų viską "step by step" ??? rolleyes.gif
Atsakyti
1. Prisijungiam prie routerio (adresas kokiu prisijungti galite pamatyti My network places>>Connections>>Ant local area connection spaudziam desini peles, tada status. Atsiradusioje lentukeje spaudziame support ausele 3 -oji skaiciu seka bus prisijungimo prie routerio adresas)
2. Susirandam kur yra wirless (ant grinai wi-fi gal iskarto pacioj pradzioj bus tiksliai nzn nes pas mane tiek kabelis tiek belaidis)
3. Susirandame wireless security arba tiesiog security skyriu
4.Tame skyriuje turetu buti stai kas: Security mode - WPA (arba jusu pasirinkta, nors patariu pastaraja) toliau kai jau parinktas WPA turetu buti WPA Algorithms : galimi pasirinkimo variantai siame laukelyje TKIP arba AES (rekomenduoju pirmaji sunkiau iveikiamas pasaliniams mirksiukas.gif ) toliau yra WPA Shared Key : cia raktas, kuri tures naudoti jusu kompiuteris, kad galetu prisijungti prie interneto per routeri
5. Isaugom routerio pakeitimus
6. PC suvedame key ir galima saugiai naudotis

Sekmes smile.gif
Atsakyti
Taip, patariu imti WPA ir tik WPA. Nes WEP labai lengvai nulaužiamas...
Nors ir WPA ne visagalis...
P.s. Dėkit ne tokius password'us kaip 12345.
P.p.s. Pats nuodojuos kažkieno wireless'u. Tad apie sauguma tikrai verta pagalvoti...
Atsakyti
Sveiki,
as instaliavau ta router ir prijungiau stacionaru kompa laidu, o i nesiojama instaliavai ta korta, pakeiciau slaptazodzius. Laptopas kazkodel neleidzia man WAP , o tik WEP, tai nezinau ka daryti. O be to per Laptopa neprisijungia internetas. Nors rodo, kad rysis su router yra ir su tinklu viskas gerai, bet atsidarau narsykle ir ne jokio puslapio neatidaro. Tai kokius dar nustatymus reikia padaryti? Ar dar kazkoks namu tiklas turi buti sukurtas? Bandziau ji daryt nuo stacionaraus kompo, bet pries baigiant ji kurti raso: klaida. Ir nieko toliau neiseina daryti. Gal kas ka supratot is mano parasymo, gal padesit iveikti problema?
Atsakyti
QUOTE(Britney @ 2008 05 15, 19:27)
Sveiki,
as instaliavau ta router ir prijungiau stacionaru kompa laidu, o i nesiojama instaliavai ta korta, pakeiciau slaptazodzius. Laptopas kazkodel neleidzia man WAP , o tik WEP, tai nezinau ka daryti. O be to per Laptopa neprisijungia internetas. Nors rodo, kad rysis su router yra ir su tinklu viskas gerai, bet atsidarau narsykle ir ne jokio puslapio neatidaro. Tai kokius dar nustatymus reikia padaryti? Ar dar kazkoks namu tiklas turi buti sukurtas? Bandziau ji daryt nuo stacionaraus kompo, bet pries baigiant ji kurti raso: klaida. Ir nieko toliau neiseina daryti. Gal kas ka supratot is mano parasymo, gal padesit iveikti problema?

Jei ant laptopo nustatytas WEP'as o routeris naudoja WAP tai nepasijungs, suvienodinti reikia, veliau konkretizuosiu, reikia pagalvot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xor22h @ 2008 05 13, 18:45)
P.p.s. Pats nuodojuos kažkieno wireless'u. Tad apie sauguma tikrai verta pagalvoti...

o tai kaip galima pabandyt pasijungt prie kieno nors wireless'o g.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Taip galima... Pradžiai siulyčiau pamėgint ivairius bukus 5 arba 13 simboliu slaptažodžius(Jeigu WEP)... Tarkim 12345...

O pats slaptažodi perėmiau su LINUX konsole... smile.gif 30minučių darbo(Mano atveju)
Atsakyti
QUOTE(xor22h @ 2008 05 21, 16:36)
Taip galima... Pradžiai siulyčiau pamėgint ivairius bukus 5 arba 13 simboliu slaptažodžius(Jeigu WEP)... Tarkim 12345...

O pats slaptažodi perėmiau su LINUX konsole... smile.gif 30minučių darbo(Mano atveju)

biggrin.gif taip kazkodel zmones vis dar nelabai saugosi as pats neviena karta sededamas balkone su laptopu, buvau pagaves keleta connection'u kurie buvo net neapsaugoti slaptazodziu doh.gif o vienas tai isvis pasharines visa c:\ doh.gif Na bet ka ce bepadarysi biggrin.gif palikau 20 text failiuku ant desktop'o kad uzsidetu slaptazodi.
Atsakyti
QUOTE(DeepsorroW @ 2008 05 27, 14:56)
biggrin.gif  taip kazkodel zmones vis dar nelabai saugosi as pats neviena karta sededamas balkone su laptopu, buvau pagaves keleta connection'u kurie buvo net neapsaugoti slaptazodziu  doh.gif  o vienas tai isvis pasharines visa c:\  doh.gif  Na bet ka ce bepadarysi  biggrin.gif  palikau 20 text failiuku ant desktop'o  kad uzsidetu slaptazodi.

Uhhh... Gereitis pasitaikei biggrin.gif
Atsakyti