Įkraunama...
Įkraunama...

Krapų ruošimas žiemai

Siuntėja7 4u.gif
geras prieskonių. derinys
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 02 05, 00:57)
Siuntėja7 4u.gif
geras prieskonių. derinys

tikrai taip drinks_cheers.gif tik reikia nepatingeti vasara ir pasiruosti sitokiu geriu bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Krapus saldom stiklainiukuose arba dezutese. wink.gif
Atsakyti
Krapus ,džiovinu ,arba šaldau .
Atsakyti
krapus saldom plastikiniuose mazuose indeliuose(tokiuose kur maximoj misraines deda biggrin.gif )
labai gerai laikosi ir ziema labai labai mielas tas kvapas,tarsi svieziu thumbup.gif
Atsakyti
Kazkaip man nepasiteisino saldyti krapai.. g.gif Vis pamirsdavau kad tokius turiu.. Siemet matyt visdelto dziovinsiu..
Atsakyti
krapus geriausia saldyti,tada buna kaip sviezi bigsmile.gif
Atsakyti
As tai krapukus nuplaunu, nudziovinu, supjaustau smulkiai ir sudedu i mazas dezutes. Tada i saldymo kamera sudedu. Kai reikia - atsidarei dezute, sauksteliu pasikabinai kiek reikia, ir kvapas ir skonis islieka kokie buve. Tikrai pasiteisina.
Atsakyti
Visai man i galva nešove dar ir supjastyti krapus, o po to tik šaldyti. Aš tai visa būrį žalių užšaldydavau, o žiema atsipjaudavau kiek reikia . Šią vasarą smile.gif darysiu protingiau. Dekui už gerą mintį.
Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2008 09 03, 13:03)
O aš krapus smulkiai supjaustau, užpilu vandenuku ir  ledo formelese užšaldau. kai reikia išimu kubelį ir į sriubytę ar į kokį patiekaliuką įmetu wink.gif

va, pie tokį šaldymo būdą aš neseniai sužinojau, šiemet būtinai bandysiu taip šaldyti.

QUOTE(regna @ 2008 12 20, 19:06)
šaldžiau svogūnų laiškus,porą,petražoles,saliero lapus,krapus,rukolą.

papasakokit kaip šaldot svogūnų laiškus? supjaustytus?
ir kaip šaldot porą? gabaliukais supjaustot ar apverdat biški?

Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 14, 19:51)
papasakokit kaip šaldot svogūnų laiškus? supjaustytus?

Nuplaunu, nusausinu, supjaustau ir mazame indelyje arba maiselyje saldau.
Atsakyti