Įkraunama...
Įkraunama...

Krapų ruošimas žiemai

as irgi saldau, bet pramaisau siek tiek su rupia druska, tada nesusala i guza.
Atsakyti
aš tai smulkiai supjaustau,patiesiu ant laikraščio,pridengiu merliuku ir džiovinu,po to i stiklainiukus.
Atsakyti
QUOTE(mamushka @ 2008 06 11, 14:33)
as irgi saldau, bet pramaisau siek tiek  su rupia druska, tada nesusala i guza.

Aš ir tik šaldau.Vienus pjaustau kitus ne.Nuplaunu iš vakaro,ryte būna nudžiuvę ir į kamerą.liuks prieskonis žiemą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 06 12, 11:15)
Aš ir tik šaldau.Vienus pjaustau kitus ne.Nuplaunu iš vakaro,ryte būna nudžiuvę ir į kamerą.liuks prieskonis žiemą thumbup.gif



Man nepatinka šaldyti, lyg kvapą turi kažkokį specifinį schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(ing @ 2008 06 12, 14:26)
Man nepatinka šaldyti, lyg kvapą turi kažkokį specifinį  schmoll.gif

mastau.gif niu kad neužuodžiau.Vienų nevalgom,pagardinu sriubas,troškinius tai lyg ir nesijaučia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 06 12, 14:59)
mastau.gif niu kad neužuodžiau.Vienų nevalgom,pagardinu sriubas,troškinius tai lyg ir nesijaučia. g.gif

nera jokio kvapo, viskas thumbup.gif
Atsakyti
Šaldau ir tik šaldau, smulkiai susipjaustau, sudedu į šaldymo indelius, jokio kvapo, puikūs krapeliai thumbup.gif norint, kad nesušoktų į guzą, reikia krapų šakeles nuplovus, leisti joms nuvarvėti, aš padedu ant kiaurasamčio ir už kokios 1-2 val. pjaustau, niekas nesukimba thumbup.gif
Atsakyti
As tai irgi tik saldau
Atsakyti
pjaustau smulkiai dedu dauk druskos i stiklainiukus ir i saldytuva,arba supiaustau ir imaiselius normuoju ir saldikli ax.gif
Atsakyti
As taip pat krapus tik saldau.
Atsakyti
Krapus tik šaldau thumbup.gif , sūdyti man pakeičia spalvą.
Atsakyti
Nuplaunu, išlaukiu, kol pilnai nusausės ir smulkiai supjaustau. Po to susidedu po gerą saują į maišelius ir sumetu į kamerą. Niekada nesušalo į beviltišką guzą. Būna netgi birūs tuose maišeliuose, kol negauna karštų garų (jei maišelį laikau virš puodo).

Mano mama "tingi" pjaustyt, tai sušaldo šluoteles maišeliuose. Mat ji moka juos taip "sutrupint" - iš kameros išėmus, tos šakelės būna labai trapios. Tai tarp pirštų patrynus jos greitai sutrupa į smulkiausius gabalėlius. Nereikia pjaustyt.
Tačiau man taip neišeina. Man labai greitai atšyla ir tos šakelės nebelūžta... taigi, kas tingi pjaustyt ir turi vikrius pirštus, pirmyn.
Atsakyti