Įkraunama...
Įkraunama...

Krapų ruošimas žiemai

Po keletą šakelių suvynioju į polietileną ir sudedu į maišelį. Kitus susmulkinu, sumaišau kartu su sviestu, padarau rutuliukus ir kiekvieną atskirai suvyniojusi sudedu į maišelį - sriubai nepamainomas dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(one_fine_day @ 2009 08 15, 16:59)
sveikos, as tik nuskintus krapus nuplaunu palaukiu kol nudzius smulkiai supjaustau ir i indelius mazus su dangtukais uzsukamai uzsaldau be druskos be nieko ir visus metus geraj laikosi ir aromatas geras  4u.gif

Patiko tavo įdėja,gal teks pasiskolinti iš tavęs 4u.gif
Atsakyti
O man patiko ideja su sviesto rutuliukais. ax.gif
Atsakyti
Su sviestu ir man patiko tik su tais rutuliukais daug žaidimo, juk forma įtakos neturi? Aš darau kitaip - smulkiai supjaustau, sudedu į formeles ledukam šaldyt ir užpilu vandeniu, kai sušala dedu i mašelį ir vėl kartoju. Užšaldyti su vandeniu jie neperdžiūva, neišgarina drėgmės o ledukų formelės pati ta porcija (na aišku jos būna įvairių dydžių)
Atsakyti
Na tai taip,bet as kelis pasidarysiu su sviestu. ax.gif
Atsakyti
Tai gal bandyk ir sviesta į formeles dėti bus mažiau terlionės
Atsakyti
As nedaug darysiu,tik pabandymui,tai nieko baisaus.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 08 15, 21:57)
Po keletą šakelių suvynioju į polietileną ir sudedu į maišelį. Kitus susmulkinu, sumaišau kartu su sviestu, padarau rutuliukus ir kiekvieną atskirai suvyniojusi sudedu į maišelį - sriubai nepamainomas dalykas  thumbup.gif


nereali ideja!!! tik norint prisiruost daug atsargu reik sviesto uzsipirkt :}}

Atsakyti
Kad nesigautu labai brangiai,reikia krapu deti daugiau,o sviesto mazai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 16, 11:40)
Kad nesigautu labai brangiai,reikia krapu deti daugiau,o sviesto mazai. biggrin.gif

Aha lotuliukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau pakeli sviesto,meginsiu saldyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 16, 18:25)
Nusipirkau pakeli sviesto,meginsiu saldyti. ax.gif

Jei augini laiškinius česnakus, liaudyje vadinamus "tribulkomis", taip pat gali pabandyti sudėti su sviestu (tik krapai man labiau patinka blush2.gif ).
Atsakyti