Įkraunama...
Įkraunama...

Krapų ruošimas žiemai

As tai truputi pasmulkinusi saldau maiseliuose. ax.gif
Atsakyti
Man tai super budas juos saldyti leduku formelese - susmulkini, sukisi i formeles - uzlieji vandeniu, po to isemus i maiseli dedi smile.gif Nesutrupa, patogu naudoti i karstus patiekalus thumbup.gif
Atsakyti
As siemet prisisaldziau,prisisudziau.Dar kartu pasudziau su petrazolemis.
Atsakyti
Siais metais saldziau krapus, visada su druska sudziau, bet sako kad saldyti zymiai skanesni ir aromatingesni. 4u.gif
Atsakyti
O tai su cukrumi taip pat ruosei kaip ir su druska.
Papildyta:
Paskaiciau ir dabar galvoju,cia su cukrumi darei ar saldiklin saldei. biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif šaldžiau, o ne saldinau ar kaip kitaip. Kazi ar rodo cia tas lietuviškas raides. biggrin.gif
Atsakyti
Rodo rodo,as pati paskaiciau ir tik po to supratau,tai net paciai juokas is saves paeme. biggrin.gif
Atsakyti
Visko būna... mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, as tik nuskintus krapus nuplaunu palaukiu kol nudzius smulkiai supjaustau ir i indelius mazus su dangtukais uzsukamai uzsaldau be druskos be nieko ir visus metus geraj laikosi ir aromatas geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(schatzi @ 2009 08 12, 18:04)
Man tai super budas juos saldyti leduku formelese - susmulkini, sukisi i formeles - uzlieji vandeniu, po to isemus i maiseli dedi smile.gif Nesutrupa, patogu naudoti i karstus patiekalus  thumbup.gif



Oho, pasiskolinsiu šią idėją smile.gif Paprastai nuplautus, nudžiovintus krapus pasmulkinu ir šaldau dėžutėse, bet manau kubelius paskui žiemą daug patogiau naudoti smile.gif
Atsakyti
Aš tai į paprastus maišelius dedu,gražiai užrišu ir į šaldiklį, tik neplaunu ir nesausinu, stengiuos laukt kai lietus nulyja ir nudžiovina naturaliai. 4u.gif
Atsakyti
As irgi saldau maiseliuose,bet neplautus.
Atsakyti