Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

QUOTE(benomama @ 2012 04 07, 18:45)
o kodel be prezentacijos??? Juk tik jos metu gaunate nuolaida, o jei pirksite taip bus zymiai brangiau.

sunku susiderint su tom prezentacijom kadangi gyvenu ne lt, nebent liepa kas pakviestu nes grisiu atostogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2012 04 07, 21:03)
sunku susiderint su tom prezentacijom kadangi gyvenu ne lt, nebent liepa kas pakviestu nes grisiu atostogu smile.gif

Pabandykit ne LT ir paieškot. Manau, gali būt dar pigiau.
Atsakyti
As niekaip neismokstu keptuve naudotis, viskas svyla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daina_v @ 2012 04 22, 23:13)
As niekaip neismokstu keptuve naudotis, viskas svyla  doh.gif


Laba diena, pirmą kartą bandeme naudotis BAUER puodais. Pries naudojimą išplovėme, nusausinome, ipyleme šaukštą aliejaus (nes norejome kepti mėsytę) ir užstateme ant ugnies ir laukeme kada įkais. Po 2,3 minučių pažiūrėjome puodas prisvilęs.

Kaip jį išvalyti?
Ar problema, kad įpylėme aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(nolin @ 2012 05 08, 19:08)
Laba diena, pirmą kartą bandeme naudotis BAUER puodais. Pries naudojimą išplovėme, nusausinome, ipyleme šaukštą aliejaus (nes norejome kepti mėsytę) ir užstateme ant ugnies ir laukeme kada įkais. Po 2,3 minučių pažiūrėjome puodas prisvilęs.

Kaip jį išvalyti?
Ar problema, kad įpylėme aliejaus?


Laba diena,

Na aš pirma įkaitinu, o tik po to viską dedų...

O išsivalo labai puikiai su jų firmos pasta, bet ir šiaip įpylus vandens ir biskiuką pašildžius turėtų išsivalyti be jokių problemų...

Mes turime ir problemą... vieno puodo termometras niekaip neatsukame... matomai prasisukęs... tik sukasi ratu ir niekaip neatsisuka... Gal galite pasiūlyti kokių išeičių... doh.gif

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(nolin @ 2012 05 08, 20:08)
Laba diena, pirmą kartą bandeme naudotis BAUER puodais. Pries naudojimą išplovėme, nusausinome, ipyleme šaukštą aliejaus (nes norejome kepti mėsytę) ir užstateme ant ugnies ir laukeme kada įkais. Po 2,3 minučių pažiūrėjome puodas prisvilęs.

Kaip jį išvalyti?
Ar problema, kad įpylėme aliejaus?

o ugnis buvo labai didelė?
aš tai nevisada įkaitini, įpilu lašą aliejaus ir sudedu mėsą. Kepu ant labai lėtos ugnies uždengtame puode. Ir kuo mažiaus darinėju. Kepu tik uždarytame puode ant mažos ugnies. Mmm kokia mėsytė gaunasi..
Atsakyti
QUOTE(~neira~ @ 2012 05 09, 08:41)
Laba diena,

Na aš pirma įkaitinu, o tik po to viską dedų...

O išsivalo labai puikiai su jų firmos pasta, bet ir šiaip įpylus vandens ir biskiuką pašildžius turėtų išsivalyti be jokių problemų...

Mes turime ir problemą... vieno puodo termometras niekaip neatsukame... matomai prasisukęs... tik sukasi ratu ir niekaip neatsisuka... Gal galite pasiūlyti kokių išeičių...  doh.gif

Ačiū.


O kaip su garantiniu? Bandyciau ten kreiptis 4u.gif jei nepavyks sutaisyti manau tiesiog pakeis nauju dangciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maikutee @ 2012 05 09, 07:49)
O  kaip su garantiniu? Bandyciau ten kreiptis  4u.gif  jei nepavyks sutaisyti manau tiesiog pakeis nauju dangciu  g.gif


Tai vat aš ir apie tai pagalvojus buvau... Ale, kažkur gi nukišau tą lapą su garantine kortele, tai bijau kad be jo netaisys....
Atsakyti
QUOTE(~neira~ @ 2012 05 09, 08:41)
Mes turime ir problemą... vieno puodo termometras niekaip neatsukame... matomai prasisukęs... tik sukasi ratu ir niekaip neatsisuka... Gal galite pasiūlyti kokių išeičių...  doh.gif

Kreipkitės ten kur pirkot. Jie gi pasilieka pirkimo kopijas jeigu savoi garantiją pametėt. Turėtų pakeist. Perkant tai kalnus prižada.
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2007 06 27, 10:55)
Sveikos mamos. Gal yrabesinaudojančių BAUER puodais? Aš pernai susigundžiusi nusipirkau, bet jau spėjau nusivilti. keptuvėje blynų be riebalų neiškepu - svyla. Daržovės garuose verda ilgai ir svyla. Mėsą greičiau išverdu Bergfoof puoduose. Gal kam nors geriau sekasi naudotis šiais puodais.
Mėsa keptuvėje gerai kepa ir troškinasi - patenkinta.

Na nezinau,gal dabar suprastejo puodu kokybe g.gif mano tevai turi puodus,keptuve,dubenelius,taures,stikliukus "Bauer" firmos ir yra jais lb.patenkinti pirko juos pries 15metu, gal tada kokybe buvo geresne smile.gif
Atsakyti
Turime ir mes Bauer puodą (tiksliau uosviai padovanojo), ta vidutinį. Vidus nėra slidus ir pirmą kartą pabandžius kepti bulvinius blynus (neva ir puodas tam tinka) po plovimo liko juodos demes, kurių niekaip neišveičiau. Nunešus taip pat pareiškė, kad neva prisvilinau ar perkaitinau. O kai buvome prezentacijoje tai tokias paskas seke, kad su jais tai jau nieko nutikti negali! Daugiau jokios produkcijos is ju nepirkciau, nes kaina tikrai per didele, ir manau uz to puodo kaina buciau kitos firmos visa rinkini nusipirkusi., Bet susigundziau kai mazi vaikai, sveika maista greitai gaminti. Ir nieko ten greitai nepasigaminsi, be to nuolat reikia sekti termometro rodykle, kad neperkaistu ta musu namu "sventenybe".
Zinoma kai jau turiu tai troskiniams gaminti, ar bet kam tusinti tikrai tinka, gal siek tiek ir ekonomiskiau. Labiausiai tai dziaugiuosi, kad maistas jame ilgai islieka siltas ir nesunku pasisildyti. Visi priedai prie jo nereikalingi.
Atsakyti
Mes šios firmos puodus pirkom prieš kokius 8-9m. Su mama rinkinį pasidalinom. Aš pasiėmiau tą puodą -keptuvę ir puodą su skylutėm. Puodą-keptuvę labai naudoju:mėsai kepti, daržoves ant mėsos verdu, troškinu. Sriubos jame man nepatinka, nes ten man viskas atskirai-kruopos, vanduo ir jokio klijuko. Daržovių sriubos taip pat nepatinka. Tad dažniausiai kepu mėsą, žuvį, verdu uogienes-nereikia maišyt.
Garinio puodo gal kokie 5m neištraukus. Nukišus balkone spintelėj toli toli. Tad iš viso komplekto man užtenka šio vieno. Juo patenkinta.
Plovimas, šveitimas įmanomas ne tik ta pasta, kurią prie indų duoda. Labai gerai šveičia Iplono milteliai (nukrito popieriukas, tad negaliu tiksliai pasakyti Iplonas ar Uplonas). Ten gal 500gr, o kaina apie 4-5Lt. Mums patarė kai kažkada pristatyme buvom. Pabandykit-nedrąsko, nuvalo. Šiemet pirkau amwai Metal cleaner, tai dar geriau nušveičia. Tik šis daugiau kainuoja..
Mama labai naudoja tą litro puoduką. Kadangi viena gyvena, jai jo užtenka bulvėms, troškina balandėlius, rytais verdasi košes.Dideliam verda uogienes, obuolių sūrį-neprisvyla.
Atsakyti