Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

Sveikos, kazkuri rasete kad gaunasi geras kugelis, gal galite smulkiau nupasakoti kaip kepate, nes as va siandien kepiau, tai nelabai isejo, skonis geras bet va visiskai neapskrudes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 'Karina: 11 kovo 2011 - 14:55
QUOTE('Karina @ 2011 03 11, 16:54)
Sveikos, kazkuri rasete kad gaunasi geras kugelis, gal galite smulkiau nupasakoti kaip kepate, nes as va siandien kepiau, tai nelabai isejo, skonis geras bet va visiskai neapskrudes  g.gif

Jis ir negali apskrust - uzdengtoj keptuvej dregme neisgaruoja tiek .Apacia apskrunda , tai ant tos puses ir apverskit lekstej.
Atsakyti
Sveikos,
noriu jūsų išmanančių pasiteiraut, gavau dovanų bauer puodą (gaila, kad naudotą ax.gif ). Viriau rudenį obuolienę tai taip prikepė, kad vos atgrandžiau doh.gif .Šiaip verdu tik plovą, bet vyras pasakė, kad paprastame gaudavosi skanesnis, nes baurio puode per sausas. O šiandien visai juo nusivyliau, viriau troškinį, mėsa apkepinėjau įkaitintame puode, paskui sudėjau daržoves ir pomidorų padažą. Skanu, bet puodo dugnas storai pridegęs schmoll.gif ir kuom tą puodą plaut g.gif g.gif ?
Sakau gal jis buvo perkaitintas buvo ar kaip g.gif . Juk ne naują gavau.Tai tokiu atveju mest lauk? O gal galima ką nors padaryt?
Atsakyti
[quote=Dykuma5,2007 06 27, 11:55]
Sveikos mamos. Gal yrabesinaudojančių BAUER puodais?



Labuka,nežinau ar gerai parašysiu,seniai besilankiau čia,tai kažkaip pasikeitė puslapis,nebeišeina kaip anksčiau temą skaityti puslapis po puslapio...Todėl ir parašyti nebegaliu,ten kur noriu... 4u.gif Paiėmiau ir aš Bauer puodą su dubenėliu.jau padariau vieną įmoką,ir dabar nutiko namuose nelaimė,kuri pareikalavo iš mūsų šeimynos didelių pinigėlių.Noriu mamytės patarimo.Gal kuri žinote ar įmanoma tuos puodus grąžinti,na tas pradinis įnašas ir ta pirma įmoka tai jau tiek to,suprantu,kad bet kokiu atvejų jų niekas negrąžins.Puodą naudojau tik kartą,nežinau kas ten negerai buvo,nepvyko man nieko su juo padaryti ir garavo ir svilo.Tačiau kaip buvo konsultantė minėjusi,su actu jis labai gražiai nusivalė.Tai dabar ir stovi supakuotas.Gal kuri esate tai bandžiusi padaryti(,grąžinti puodus).Pasidalinkite patirtimi,kaip sekėsi.Būčiau labai dėkinga.Galite ir į až,nes čia retai lankausi,o beja nežinau ar rasiu atsakymą,kai čia viskas taip pasikeitę.Dėkoju mamytės ir geos jums dienos,bei artėjančių švenčių... wub.gif
Atsakyti
Sveiki visi,kas naudojatės Bauer puodais.Seniai čia besilankiau,tai kažkaip pasikeitė man čia viskas,nebežinau kaip parašyti atsakymą į norimą temą.Anksčiau galėdavau skaityti puslapius vienas po kito,dabar tik pirką atidaro pasisakymą,o apačioje kiti "sutraukti kažkaip".Todėl atidariau naują temą. 4u.gif Neseniai pasiėmėm Baurer puodą su dubeniu.O dabar šeimoje įvyko nelaimė,reikalaujanti didelių pinigėlių.Sakykite,gal kas žinote ar įmanoma tuos puodus kaip nors grąžinti?Naudojau tik kartą,o ir nepatiko man jie beja.Nes neišverda,o jei ilgiau verdi garuoja,ko neva beturi būti ir svyla. doh.gif Sumokėjau dar tik vieną įnašą.Noriu sužinoti ar yra galimybė grąžinti,nes stovi supakuoti,per tą neleimę davbar daug visokių lakstymų,nėra laiko nei kada normaliai gaminti.Suprantu jau,kad to pradinio įnašo ir tų pinigėlių kur sumokėjau pirmu įnašu jau man niekas negrąžins,tačiau mane domina ar išvis juos galima paprašyti,kad priimtų atgal.Jei kas esate su tokia problema susidūrę,prašau pasidalinkite patirtimi,būsiu labai dėkinga.Gerų jums artėjančių švenčių. wub.gif
Atsakyti
gal čia yra platintojų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Cioca @ 2011 03 22, 20:51)
Sveikos,
noriu jūsų išmanančių pasiteiraut, gavau dovanų  bauer puodą (gaila, kad naudotą ax.gif ). Viriau rudenį obuolienę tai taip prikepė, kad vos atgrandžiau doh.gif .Šiaip verdu tik plovą, bet vyras pasakė, kad paprastame gaudavosi skanesnis, nes baurio puode per sausas. O šiandien visai juo nusivyliau, viriau troškinį, mėsa apkepinėjau įkaitintame  puode, paskui sudėjau daržoves ir pomidorų padažą. Skanu, bet puodo dugnas storai pridegęs schmoll.gif ir kuom tą puodą plaut g.gif  g.gif ?
Sakau gal jis buvo perkaitintas buvo ar kaip g.gif . Juk ne naują gavau.Tai tokiu atveju mest lauk? O gal galima ką nors padaryt?

gal ant labai didelės ugnies kaitinat? arba per ilgai

obuolienę kai verdu obuolius sudedu į šaltą puodą įpilu šiek tiek vandens ir uždengus verdu kol sutyžta obuoliai gal 15-20 min. niekas nedega thumbup.gif

jei prikepa netyčia - įpilu vandens ir palaikau thumbup.gif
Atsakyti
Labas,
gavau ir as dovanu Bauer puodu rinkini ir noriu pradeti juos naudoti. Prezentacijose jokiose nebuvau ir turiu klausimeli, gal ir kvaila, bet nezinau kokiais irankiais galima naudotis: mediniais, plastikiniais, metaliniais ar jokio skirtumo?
Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lglglg: 31 liepos 2011 - 21:33
QUOTE(lglglg @ 2011 07 31, 22:32)
Labas,
gavau ir as dovanu Bauer puodu rinkini ir noriu pradeti juos naudoti. Prezentacijuose jokiose nebuvau ir turiu klausimeli, gal ir kvaila, bet nezinau kokiais irankiais galima naudotis: mediniais, plastikiniais, metaliniais ar jokio skirtumo?
Aciu uz atsakyma smile.gif

keptuvėje net peiliu mėsą gali pjaustyti mirksiukas.gif aš naudoju kas po ranka pakliūva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 07 31, 22:33)
keptuvėje net peiliu mėsą gali pjaustyti  mirksiukas.gif  aš naudoju kas po ranka pakliūva 4u.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Laukiu jau ir aš savo puodų smile.gif Dabar asiskaičiau,baisu,kad gautūsi gaminti lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 02 22, 18:52)
kugelis tobulai pavyksta  thumbup.gif vienas paprasčiausių ir labiausiai mėgstamų mūsų patiekalų, nes jis kepamas uždengus keptuvę, ir puikiai iššunta, o vat su blynais ne kas...

Parasykit kugelio recepta mirksiukas.gif
Atsakyti
Pritariu, mums Bauer anklodes visiskai nepasiteisino, likome labai nepatenkinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 07 kovo 2012 - 10:30