Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

QUOTE(Susiena @ 2005 03 15, 13:56)
Gal kokią foto gali įdėt?


Jau atrodo radau tos gėlės pavadinimą, bet tik lotynišką - sinningia. Gal kas nors daugiau apie ją žinot? Kaip augint?
Atsakyti
Siningija-glioksinija,pukuotais lapais ir panasiais varpelio formos ziedais.Svarbiausia neperliet,tada ziedai nepus.Vienais metais man padovanojo 42 ziedus.
Atsakyti
Ačiū tau regila
Atsakyti
Ačiū tau regila
Atsakyti
musu bnamuose auga kokios 30 rusiu kaktusu, viena tokia neaiski gele (buvusiu musu butuko nuomininku palikimas) , velykinis kaktusas (regis) padovanojo man gimtadienio proga ir azalija, vyras padovanojo kovo 8 dienos proga...

regis viskas tongue.gif
Atsakyti
Na,miegamajame auginu gana nemazai (begonija, hiacinta, 2m difenbachija, dracena, fikusa, krotona, citrinmedi, pachypodium'a, 4 falenopsius, gigantiska sigoni) biggrin.gif , bet dar zadu pagausinti ju gretas kuo nors idomiu mirksiukas.gif
Gal kas gali patarti, kaip krotono lapus valyti ir su kuo, nes pas mane jie pasidare lyg dulketi, o nuplauti ir vel tuoj pasidaro pilksvi, kaip purvini g.gif
Panasiai su fikusu darosi. Kaip pasalinti tas nuosedas?
Atsakyti
Tiesa, gal kas auginat vabzdziaedzius augaliukus? Pvz.: musekautus, asotelius. Girdejau, kad juos sunku priziureti, reikia lietaus vandens, kartais papildomai musemis pamaitinti. Idomus ir keisti man jie. Kokios ju kitos ypatybes?
Atsakyti
Sveikutės, pas mane auga dvi tilandsijos, singonis, fikusas, kaktusų krūva, kordilina, kamėja, alijošius, bonsas, palmytė ir dar daugybė, kurių pavadinimų nežinau mirksiukas.gif
Iš parduotuvės pavivogiau dekoratyvinio berželio šakelę, įmerkiau į vandenį, bet šaknų neleidžia, gal į žemę kišt reikia g.gif
Atsakyti
g.gif Merginos , gal galite parasyti apie ciupio ir burmos prieziura . Siaip daugiau domiuosi dekoratyviniais augalais ir gelemis .Sodinu musu lietuviskas gelytes ,bet daugiau domiuosi retesniais augalais. kaikurios seju ir isaginu sodinukus ,bet neprekiauju ,keiciuosi i idomesni.Gal kuri augina savo sode zolinius augal. Tai butu kininis miskantas , rusis Zebrinus , taip pat smiliazvynis lendrunas Karl Foester.
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2005 03 19, 20:48)
Na,miegamajame auginu gana nemazai (begonija, hiacinta, 2m difenbachija, dracena, fikusa, krotona, citrinmedi, pachypodium'a, 4 falenopsius, gigantiska sigoni) biggrin.gif , bet dar zadu pagausinti ju gretas kuo nors idomiu mirksiukas.gif
Gal kas gali patarti, kaip krotono lapus valyti ir su kuo, nes pas mane jie pasidare lyg dulketi, o nuplauti ir vel tuoj pasidaro pilksvi, kaip purvini g.gif
Panasiai su fikusu darosi. Kaip pasalinti tas nuosedas?


jei turi daugiau kambarių - geriau būtų gėlytes perkraustyt kitur. Dėl savo sveikatos, nes naktį gėlės ima labai naudot deguonį ir išskyrinėt anglies dvideginį, taip kad geriau kartu su jom nemiegot arba pasistengt, kad kuo mažiau jų būtų miegamajam.
Atsakyti
Sveikutes,

as auginu fikusa-vyro dovana, pinigu medi - buvusiu buto seimininku palikimas, ananasa- bendradarbiu dovana ir ~ 20 kaktusu. Juos as labiausiai megstu smile.gif
Atsakyti
as irgi labai megstu geles, tik nelabai turiu salygu daug ju tureti, tai kartais tenka apsimarinti, pavarvinu seile kur geliu parduotuvej. o dabar auga fikusas, pora dracenu, storalapis, baltas amarilis (greitai zydes wub.gif ), cikas, euforbija, azalija, rododendras, ciklamenas, plokstenis, baltas katilelis, gebene, krapytasis lamstas, ceropegija (uolaskele), mazas hiacinto svoguniukas, kuri ruosiuosi ismesti. ir dar tokie "eziukai" tongue.gif nezinau kaip vadinasi blush2.gif tokie kaip mazytes agavos. tiesa, dar sanpaulija. va toks mano rutu darzelis smile.gif
Atsakyti