Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

Sveikos mamytes smile.gif Turiu irgi klausimeli del plaukuciu... Mano dukrytei 1metukai ir 2men, bet plaukuciai labai trumpi ir plonyciai, letai auga. Gime irgi nelabai plaukuota. Bet kazkaip neramu, aplink panasaus amziaus vaikuciai daug plaukuotesni... g.gif
Skaiciau, kad iki 2m tai normalu, o jei dar ir po to neauga tuomet jau reik kreiptis i gydytojus!!! gal kas buvot susidurusios su panase problemele ir turit kokiu patarimu?
Dekui 4u.gif
Atsakyti
Nekirpkit tu plauku vaikiukams sakau is patirties Kai bus laikas uzaugs sustipres patis yra atveju jog vaikai iki4met pusplikiai o po to kasos iki kulnu lotuliukas.gif Asmeniskai mano sunui kurem 18met buvo plaukiukai pukiukai o dabar net masinele kirpikloi stringa ir dar ne garbanojasi o banguojasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif ko jis labiausei nepakencia Suprantu kad visos norit tu graziu plaukiuku bet kantrybes plaukai irgi genetiskai paveldimi tai jei jus abu su plaukais nepliki tai ir vaikiukas tures plaukus o kol maziukai netepkit jokiu trunku ir negadinkit vaikui galvytes odeles nes kaip uzpuls koks dermatitas ar seboreja nuo visokiu s......... tai po to nagus greusit pacios ostenka manau ir taip hemijos ore
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2009 07 30, 08:31)
Nekirpkit tu plauku vaikiukams sakau is patirties Kai bus laikas uzaugs sustipres patis yra atveju jog vaikai iki4met pusplikiai o po to kasos iki kulnu lotuliukas.gif Asmeniskai mano sunui kurem 18met buvo plaukiukai pukiukai o dabar net masinele kirpikloi stringa ir dar ne garbanojasi o banguojasi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ko jis labiausei nepakencia Suprantu kad visos norit tu graziu plaukiuku bet kantrybes  plaukai irgi genetiskai paveldimi tai jei jus abu su plaukais nepliki tai ir vaikiukas tures plaukus o kol maziukai netepkit jokiu trunku ir negadinkit vaikui galvytes odeles nes kaip uzpuls koks dermatitas ar seboreja nuo visokiu s......... tai po to nagus greusit pacios ostenka manau ir taip hemijos ore




Na gal ir taip, kantrybes turbut daugiau reikia biggrin.gif Tiesiog norisi mergiote kasickomis papuost cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2009 07 30, 09:31)
Nekirpkit tu plauku vaikiukams sakau is patirties Kai bus laikas uzaugs sustipres patis yra atveju jog vaikai iki4met pusplikiai o po to kasos iki kulnu lotuliukas.gif Asmeniskai mano sunui kurem 18met buvo plaukiukai pukiukai o dabar net masinele kirpikloi stringa ir dar ne garbanojasi o banguojasi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ko jis labiausei nepakencia Suprantu kad visos norit tu graziu plaukiuku bet kantrybes  plaukai irgi genetiskai paveldimi tai jei jus abu su plaukais nepliki tai ir vaikiukas tures plaukus o kol maziukai netepkit jokiu trunku ir negadinkit vaikui galvytes odeles nes kaip uzpuls koks dermatitas ar seboreja nuo visokiu s......... tai po to nagus greusit pacios ostenka manau ir taip hemijos ore


drinks_cheers.gif pritariu 100 proc. ateis laikas ir suvešės kasytės flirt.gif o kol nera reikia dziaugtis kudikiskais pukeliais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiz@ @ 2009 03 02, 18:59)
Musu dukryte gime ilgais,juodais plaukuciais ir jau seniai galim risti kasytes brunette.gif  brunette.gif


Maniske taip pat gime laaabai plaukota, plaukuciai buvo tokie juodi ir ilgi kad visos kliniku akuseres subego ziureti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O ir dabar mum 5 men, o jau rysu kaspinelius flirt.gif
Atsakyti
Maniske gime trumpais tamsiais plaukuciais,dabar nusviesejo,bet paaugo gal tik puse cm nors jai jau beveik 6 menesiukai g.gif
Atsakyti
O mano dukriukas prieš pora savaičiu pradėjo laaaabai greitai plikti verysad.gif , jai dar tik 1,5 mėn.O gimė su tokiais gražiais plaukučiais..... Kai pykdama suraukia nosyte ir kakta+pasišiauše likę keli plaukeliai=maža miela senučiukė thumbup.gif O juk taip norisi kuo greičiau tas kasytes supinti ax.gif
Atsakyti
Musu mergyte gime beveik be plaukuciu,tik toks pukelis buvo,beaugant plaukuciu spalva paliko auksine(ryza) mes su vyru esame brunetai,gimineje irgi su tokia plauku spalva nera,kazi plauku spalva dar keisis ar liks tokia g.gif gal turite pavyzdziu kokiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzesika: 13 rugpjūčio 2009 - 20:35
O pas musiske keli plaukuciai tik..... ax.gif
Atsakyti
Mano mergytei trys metukai, plaukuciu turim, neperdaugiausiai, bet turim. Bet labai pradėjo slinkti. Ka daryti. Su kuo plauti galvyte, ar kokius cesnakus tepti ar ka doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano sunelis gime su plaukuciais smile.gif bet dabar pastebejau, kad jie pradejo slinkti unsure.gif pakausis tai isvis pasidare plikas doh.gif ar tai blogai?gal kokiu vitaminu truksta? ar tiesiog jie ir turi slinkti, kad nauji uzaugtu? blush2.gif suneliui greit bus 3 men. maitinu MP.
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 10 13, 13:30)
Sveikos 4u.gif
Mano sunelis gime su plaukuciais smile.gif  bet dabar pastebejau, kad jie pradejo slinkti unsure.gif  pakausis tai isvis pasidare plikas doh.gif  ar tai blogai?gal kokiu vitaminu truksta? ar tiesiog jie ir turi slinkti, kad nauji uzaugtu? blush2.gif  suneliui greit bus 3 men. maitinu MP.

kai pas mano maze pakausis buvo nuplikes, tai mums skyre vitamino D.... g.gif dabar viskas vel uzaugo thumbup.gif
Atsakyti