Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

QUOTE(Niaria @ 2010 07 22, 11:14)
Sveikos,mamos smile.gif
Seniai skaitineju si puslapi,bet rasau pirma karta smile.gif
Susiradau sia tema apie plaukucius,nes labai aktuali mums si tema smile.gif Mano mergytei 3menesiukai bus pirmadieni, gime ilgais ir visu musu nuostabai graziai tariant ''ryzais'' plaukuciais ir melynom akytem smile.gif as pati esu tamsiai rudu plauku ir rudai zaliu akiu, vyras juodu plauku ir tamsiai rudu akiu, kai islindo musu vaikas, buvom nustebe, kad mergyte atsinese tokios spalvos plaukucius:)))tiesa sakant,del to siek tiek pergyvenam,vyras bijo,kad mergyte bus pravardziuojama, as taip pat turiu sioki toki nerima ir pykti,kad musu visuomeneje tokiu plauku zmones priimami labai nepalankiai,isskiriami is kitu ir pasiepiami...turiu vilties,kad plaukuciai keisis,bet jau trys menesiai jie nei slenka nei tamseja nei svieseja..gal skamba negraziai, bet mamos,turincios ''ryziukus'' tikrai supras.atsibdo visu reakcija susitikus: ''oi,kokie plaukai'', ''oi, jusu mergaite biski ryzoka''.visi ziuri vos ne su uzuojauta, kad cia vaikas gime raudonais plukais...niekas pirmiausia nepamato,kokia mergaite grazi, kokios grazios jos akytes ir lupytes, pimiausia pastebi plaukus..mane tai tikrai erzina ir kartais skaudina, nors paciai mano dkryte labai grazi ir super miela ir tie plaukuciai jai puikiai tinka wub.gif

kai musu suniukas islindo biggrin.gif , mums irgi sokas buvo, mes su vyru tamsus, o suniukas "ryzas", jam dabar penki su puseir spalva nepasikeite, is pradziu buvo daug klausimu, o dabar jokiu klausimu nebekyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Derra @ 2004 04 07, 11:52)
Man tai atrodo, kad tai tik prasimanymas, kad plaukai po nukirpimo atauga stipresni. Galbut tik lygiau auga. Niekada nekirpau savo sunaus, kai buvo mazas, bet plaukai oho kokie uzaugo  smile.gif



Sutinku thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų dukriukui jau metai ir beveik 2 mėn. bet teturim plonus pūkučius ant galvos, pakaušy gal kokių 3 cm ilgio, viršugalvį gal tik 1 cm. Truputuką nerimauju, nes visų bendraamžių jau su normaliais plaukučiais, o maniškė beveik plika. Mano pačios plaukai gan ploni, bet vyro tai ohoho kokia ševeliūra. Kada maždaug galima kažką spręsti apie vaiko plaukų struktūrą ir kaip galima stiprinti plaukučius?
Atsakyti
o mes tai su didelėm kasom gimėm.spalva tai aisku pasikeite,pašviesėjo,bet plaukučiai nenuslinko,auga tie patys toliau.jau ir palmytę galim susegti biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų sūnėlis gimė juodais juodais plaukais, tačiau per kokius 2 mėnesius beveik visi išslinko, ir dabar jau auga ne tokie juodi, šviesesni. (Aš blondinė, vyro plaukai juodi). Pats plaukas kol kas kaip pūkas.
Atsakyti
QUOTE(Ievuuska @ 2010 11 13, 00:08)
Mūsų dukriukui jau metai ir beveik 2 mėn. bet teturim plonus pūkučius ant galvos, pakaušy gal kokių 3 cm ilgio, viršugalvį gal tik 1 cm. Truputuką nerimauju, nes visų bendraamžių jau su normaliais plaukučiais, o maniškė beveik plika. Mano pačios plaukai gan ploni, bet vyro tai ohoho kokia ševeliūra. Kada maždaug galima kažką spręsti apie vaiko plaukų struktūrą ir kaip galima stiprinti plaukučius?

Tai cia nieko tokio, musiskei tuoj 3 metai, o plaukuciai trumpi ir plonyciai, nugaroj gal 5cm, o priekyje pora cm, tai jei ne rubai tai maisytu su berniuku... ax.gif Be to, gime ir yra ryzute...o sunus tai pilksvais plaukais gime.Buvo labai idomu ar gims ryzas ar ne tongue.gif
Atsakyti
Pas mus blondinuke, nors teveliai - cigoniukai smile.gif Vieni plaukeliai slenka, nauji auga, bet sviesus... Maz patamses blush2.gif
Atsakyti
sveikos, chia ash gal ir nelabai i tema, bet temos apie vaiku plaukuchiu kirpima iki 1 metuku neradau sad.gif

ar kas kerpa vaikam plaukuchius iki 1 metuku?
pas mus gale jau kasas galima pint, labai jie veliasi, noretusi nukirpt unsure.gif apie ausytes jau kelis kart pati kirpau, bet pachiai visur apkirpt baisu, kad neliktu vaikis kaip ish po karo doh.gif , o turbut kirpykloje niekas musu dar nekirps... unsure.gif

kaip jus darot su plaukuchiu kirpimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 01 21, 11:42)
sveikos, chia ash gal ir nelabai i tema, bet temos apie vaiku plaukuchiu kirpima iki 1 metuku neradau sad.gif

ar kas kerpa vaikam plaukuchius iki 1 metuku?
pas mus gale jau kasas galima pint, labai jie veliasi, noretusi nukirpt  unsure.gif  apie ausytes jau kelis kart pati kirpau, bet pachiai visur apkirpt baisu, kad neliktu vaikis kaip ish po karo  doh.gif , o turbut kirpykloje niekas musu dar nekirps...  unsure.gif

kaip jus darot su plaukuchiu kirpimu?  4u.gif


manau pasiklausti kirpykloje galima, ar pakirptu ar ne smile.gif as savo mergai dazniausiai pati patrumpinu siek tiek, kad i akis nelistu, ir palei ausis nuo gimimo per ilgi buvo tai sulyginau. 1 kart kirpykloj patrumpino kirpciukus, kai 1.5m. buvo. Noreciau vel kada i kirpykla thumbup.gif
Atsakyti
Mano terliuzukui - terliuzūčiui vos keli plaukeliai ant galvos kaip pūkeliai doh.gif. Kas išaiškins mįslę devingyslę? O kada pradės augti? Su kuo tręšti? g.gif biggrin.gif Tai apie kirpyklą net nesvajojam ir nesapnuojam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti