Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

Man taip pat teko girdeti, kad eiti pas burejas, ekstrasensus, burtis ateiti yra nuodeme blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa1974 @ 2006 01 18, 10:45)
Atsargiai!

Rasau visiems ir visoms noredama ispeti ir apsaugoti. Mano bendradarbe (labai protinga, issilavinusi moteris, bet paskutiniu metu prispausta ivairiu bedu: vaiko sunki liga - liga komplikavosi, vyro isejimas, motinos mirtis...) lankesi pas cigone Marija, kuri buria kortomis ir gyvena Mariu gt. 3, Palemone, tel. 8 605 57400, jos kolege Alena gyvena Tilzes gt. 70, Vilijampoleje. Burimo kortomis metu buvo panaudota hipnoze (veliau teko pasikalbeti su pazistama gydytoja, kuri patvirtino, kad butent cigones turi igimtus sugebejimus tai padaryti ir tuomet zmogus yra valdomas – daro viska, kas yra liepiama ir tik paskui suvokia, ka padare ). Is sios moters buvo isvyliota keli tukstanciai litu, bet ji tai suvoke tik po keliu dienu. Praejus jau keliems menesiams ji vis dar jaucia baisius galvos skausmus ir neaisku kuom viskas baigsis.
Dekui uz perspejima.
Atsakyti
nezinau,merginos,zvenkit kiek norit, bet pries pusmeti buvau pas bureja-ji man issake apie visus vyro charakterio bruozus , kad iseisiu is musu firmos (bendros). juokinga atrode, bet zadeta namo statyma ant mano mociutes zemes atidejau... mirksiukas.gif ir ka gi- iskyla vis didesni nesutarimai, ir jau gavau paiulyma dirbt kitoj firmoj.naujiena zadu jam pranest ryt poryt...be to, bureja sake, kad vyras negali turet vaiku,o as, avantiuriste, nesisaugot sugalvojau ir taip patikrint tuos pranasavimus..ir ka gi- daugiau kai pusmeti zaidziam , bet apie leliuka ne ziniu...aciu dievui ...pagal pranasavimus, pavasari sutiksiu kita vyra...tai jei ir tai issipildys, vel skambinsiu varpais.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2006 01 18, 17:08)
nezinau,merginos,zvenkit kiek norit, bet pries pusmeti buvau pas bureja-ji man issake apie visus vyro charakterio bruozus , kad iseisiu is musu firmos (bendros). juokinga atrode, bet zadeta namo statyma ant mano mociutes zemes atidejau... mirksiukas.gif ir ka gi- iskyla vis didesni nesutarimai, ir jau gavau paiulyma dirbt kitoj firmoj.naujiena zadu jam pranest ryt poryt...be to, bureja sake, kad vyras negali turet vaiku,o as, avantiuriste, nesisaugot sugalvojau ir taip patikrint tuos pranasavimus..ir ka gi- daugiau kai pusmeti zaidziam , bet apie leliuka ne ziniu...aciu dievui ...pagal pranasavimus, pavasari sutiksiu kita vyra...tai jei ir tai issipildys, vel skambinsiu varpais.. ax.gif


Tai pas ką tu čia buvai? bigsmile.gif
Atsakyti
blink.gif nepykit moteriskes, bet man atrodo kad jus niekais uzsiiminejat pas tas burejas vaiksciodamos ax.gif
Atsakyti
labas .burkitės į sveikata tik ne paprastom kortom ,jos niekada tiesos nepasakys ,yra daugybe kitokių ,kad ir taro ...gaila ,kad ne žagarėje gyveni ,čia yra gera būrėja.patariu tik neišsipasakoti nuėjus pas būrėja o rankas laikyti po stalu ,nes kitos mėgsta ieškoti atsakymo ne kortose ,o pagal nagu ,ranku formas ar net delna,žiūri į vestuvių žiedą ,apskritai ,jį pamačiusi bet kuri būrėja pasakys-o laimingai ištekėjei.paeksperimentuokit ,netekėjusi užsimauki žieda ,eik pas būrėja ,o tai kiek gero išgirsi apie savo vyrą ir vaikus.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2005 12 15, 12:08)
Bet tiksliausiai ir smulkiausiai pasakė Sergejus. Aš pati puikiai suprantu, kad gallima pasiduoti šių kalbų įtakai ir sėdint laukti kol viskas išsipildys ar veikti taip, kad tai pildytųsi. Aš norėjau daryti viską atvirkščiai, bet gavosi pagal jį. Gyvenu ir nesiskundžiu.
.


Mano viena drauge nuejo pas ta Sergeju. Jinai buvo istekejusi ir turejo mergaite. Nuejo be vestuvinio ziedo lotuliukas.gif Tai tas Sergejus jai pasake, kad greitu laiku istekes ir pirmas vaikas pas ja bus berniukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Jei del visu situ reikalu, tai eiciau tik pas vieninteli parapsichologa Vladimira Azanova thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 01 15, 19:04)
sveikutės, gal kas žino kaip chiromantę Astą iš Vilniaus rasti? ir kaina būtų įdomu
ačiū



Chiromantė Asta - tel. 868974714. Sėkmės
Atsakyti
Pritariu, kad į Karmėlavą nėra ko važiuoti. Buvau, tai pradėjo nuo to, kad aš esu užkalbėta, kad ji gali nuimti tai. Pasakė, kad reikės apie 1500. Atseit, aš galinti ir dalimis mokėti. O ir pribūrė visiškų nesąmonių. Daugiau nevažiavau...
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2006 01 19, 11:51)
Chiromantė Asta - tel. 868974714. Sėkmės


ačiū už tlf. smile.gif
gal teko bendrauti, ar ką įdomaus girdėti?
kaip įspūdžiai
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 01 20, 12:42)
ačiū už tlf. smile.gif
gal teko bendrauti, ar ką įdomaus girdėti?
kaip įspūdžiai


O cia kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2006 01 21, 02:10)
O cia kokiam mieste?


Astą galima rasti Vilniuje

bet man įdomu gal kam teko su ją susidurti jau ax.gif
įdomu kokį įspūdį paliko g.gif
Atsakyti