Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

Aciu tuta uz Ievos G. telefono nr.
Atsakyti
QUOTE(apelsincike @ 2006 02 19, 03:11)
Gal kas Klaipedoje gera chiromanta zinot?Pora megeju i mano delna ziurejo ir labai galvom lingavo-tipo nera gyvenime dar tokiu liniju mate..(neturiu liniju-tik daugybe trumpu,bet kaip issibarsciusiu-negalima atsekti prie kurios kuria priskirti)Ir abu(skirtingu laiku,skirtingose vietose)tvirtino,kad apie 25 metus(o jie jau tuoj stuktels)laukia kritinis taskas:arba mirtis,arba nezmoniska liga,po kurios gimsiu is naujo,arba taip radikaliai viskas pasikeis,kad busiu lyg naujas zmogus.. blink.gif  Tai vat noriu pas tikra profa nueiti,kad istyrinetu ta delna pagaliau...Ir siaip...reiktu... ax.gif


Chiromantė Klaipėdoje tel. 8-46 323663, nežinau ar galima profesionalia pavadinti, bet bent ligas ir charakterį atspėjo, deja jos nuspėtos ateities patikrinti negaliu. Kaina 20 lt.
Atsakyti
Niekada nėjau į jokį būrimo saloną, vieną dieną Laisvės al. Kaune prisistatė čigonė ir įkalbėjo išburti iš rankos, na galvoju tegul buria g.gif Jau kai išbūrė tai doh.gif Aš matyt jaunai atrodžiau, tai ji galvojo kad aš mokinukė, pradėjo aiškinti kaip sunkaii man mokslai sekasi, kaip neįstosiu mokytis kur noriu, koks bus vyras, kiek viakų turėsiu, kad berniukas pirmas ir t.t. Tai galiu pasakyti kad nepataikė absoliučiai į nei vieną dalyką. Nes mokiausi aš labai gerai, įstojau į universitetą ten kur norėjau ir pabaigiau. Ištekėjau ir jau auginau dukrytę tuo metu kai būrė doh.gif Taigi nuo tada čigonėm nebepasitikiu g.gif
Bet mano tėvai tik ką apsivedę sakė buvo pas kažkokią čigonę, tai ką ji tada išpranašavo viskas išsipildė g.gif Net tai kad pirmas vaikas bus berniukas bet mirs, taip ir buvo. na labai daug dalykų jinai pataikė. Dar vieno dalyko nežinom kaip bus, bet visalaik tai kažkaip prisimenu, kad mano tėvai mirs abu kartu. Tai kažkaip neramu dėl to g.gif Na laikas kažkada parodys. Gaila, tik kad šios čigonės jau tikriausiai nėra g.gif Va pas tokią tai norėčiau pakliūti wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kas zinote Vaivos Budraitytes kontaktus, seniai noriu pas ja pakliuti help.gif
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2006 03 07, 20:14)
Sveikos merginos,

gal kas zinote Vaivos Budraitytes kontaktus, seniai noriu pas ja pakliuti  help.gif



paskaityk merginų atsiliepimus apie p.Vaivos būrimo ypatumus, gal tada ir kontaktų nebenorėsi... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lelytia @ 2005 09 07, 00:13)
Klaipedoje, Reikjaviko 3-3, geriau dienos metu. Tokia faina mociute, ima 10 lt. Man ir mano draugems, kurios lankesi, patiko thumbup.gif


Sveika, gal kartais jos tel numeriuka turi, nes kai buvau nuejusi pas ja be skambucio, tai atidare duris visa tokia susinervinusi, blink.gif o as visa blush2.gif kai pasakiau ko atejau, tai ji tik atreze, kad eiciau dienos metu apie 12 val. darbo dienom, bet kaip as eisiu jeigu kaip tik dirbi verysad.gif tai va, net nespejau telefono nr. paklausti, trenke durimis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(-Linda- @ 2006 03 08, 02:22)
paskaityk merginų atsiliepimus apie p.Vaivos būrimo ypatumus, gal tada ir kontaktų nebenorėsi... cool.gif

blink.gif reikes paskaityti...
Atsakyti
As buvau pas Stasele prie kokius 5-6m, ka ji man pasakojo, tai mazdaug viskas ir issipilde. As kazkada buvau pas jos koleges, kai ji dirbo Daukšos gatvej, tai jos man pribure tai ka norejau girdeti... Aisku nuotaika pakelia, bet pinigelius ne uz tai mokejau... As tai pas burejas einu tada, kai gasdina esama padetis ir kai noriu suzinoti kuo visa tai pasibaigs. Arba kai reikia rinktis. Pvz. ar naujas darbas bus geresnis uz senaji. Paklausiau vieno tokio patarimo ir kol kas nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivariene @ 2006 03 09, 14:49)
As buvau pas Stasele prie kokius 5-6m, ka ji man pasakojo, tai mazdaug viskas ir issipilde. As kazkada buvau pas jos koleges, kai ji dirbo Daukšos gatvej, tai jos man pribure tai ka norejau girdeti... Aisku nuotaika pakelia, bet pinigelius ne uz tai mokejau... As tai pas burejas einu tada, kai gasdina esama padetis ir kai noriu suzinoti kuo visa tai pasibaigs. Arba kai reikia rinktis. Pvz. ar naujas darbas bus geresnis uz senaji. Paklausiau vieno tokio patarimo ir kol kas nesigailiu  thumbup.gif
Buvus as pas ta Stasele tai man ji nusigrybavo doh.gif pries savate is cia esanciu adresu issirikau ir nuejau ziuresim ar issipildys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Linda- @ 2006 03 07, 20:22)
paskaityk merginų atsiliepimus apie p.Vaivos būrimo ypatumus, gal tada ir kontaktų nebenorėsi... cool.gif

tai kur tie atsiliepimai? niekur neradau g.gif uzsimaniau ir as pas bureja, visai nukvakau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zingara @ 2006 03 12, 21:44)
tai kur tie atsiliepimai? niekur neradau g.gif uzsimaniau ir as pas bureja, visai nukvakau doh.gif  lotuliukas.gif
As kai jau nuejau del idomumo , tai dabar galvoju kuriu galu isvis ten ejau doh.gif 4u.gif kazkaip netikiu, kad jos pranasystes issipildys biggrin.gif tai gal ir tau neverta eiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2006 03 07, 20:14)
Sveikos merginos,

gal kas zinote Vaivos Budraitytes kontaktus, seniai noriu pas ja pakliuti  help.gif

as irgi noreciau jos kontaktu, gal kas i az galetu parasyti? ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Aislanda @ 2006 03 12, 20:46)
As kai jau nuejau del idomumo , tai dabar galvoju kuriu galu isvis ten ejau  doh.gif  4u.gif kazkaip netikiu, kad jos pranasystes issipildys  biggrin.gif tai gal ir tau neverta eiti  ax.gif

as irgi per daug burtais netikiu, ypac visokiom bobulkom. Bet mano gyvenime tokia makalyne, kad visai noreciau pasikalbeti su gera burtininke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zingara @ 2006 03 13, 13:52)
as irgi noreciau jos kontaktu, gal kas i az galetu parasyti? ax.gif  blush2.gif
Papildyta:

as irgi per daug burtais netikiu, ypac visokiom bobulkom. Bet mano gyvenime tokia makalyne, kad visai noreciau pasikalbeti su gera burtininke lotuliukas.gif
Bet kaip surasti tikrai gerą ax.gif nes einant pas visokias šarlatankas tai gali padaryti tik dar didesnę makalynę galvoje biggrin.gif
Atsakyti