Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

O dar yra forumas apie burejas atsiliepimai ar jau ji uzdare ir paliko tik bureju adresus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodyy @ 2006 02 13, 17:03)
O kokie jo kontaktai? Ir kiek vizitas kainuoja ? ax.gif

Pagaliau suradau, raganos vyro tel.867483374
Atsakyti
bet tai Jis ne Vilniuj? As tai neturiu dabar galimybes i kitur vaziuot sad.gif
Atsakyti
gal kas zino bureja Stanislava kuria rode per cicino keliones per tv3? idomu kokiam ji mieste?ir gal kas telefona zino? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIVA23 @ 2006 02 15, 18:34)
gal kas zino bureja Stanislava kuria rode per cicino keliones per tv3? idomu kokiam ji mieste?ir gal kas telefona zino? ax.gif


Nemačiau Cicino kelionių schmoll.gif Bet per reklamą lygtais mačiau, kad Staselė iš Kauno būrė. Tikrai buvo šitoj temoj jos telefonas. seniau ji Daukšos gatvėj salone dirbo, o dabar, atrodo, namie buria.
Atsakyti
QUOTE(DAIVA23 @ 2006 02 15, 20:34)
gal kas zino bureja Stanislava kuria rode per cicino keliones per tv3? idomu kokiam ji mieste?ir gal kas telefona zino? ax.gif
Kaune.Sukileliu g gyvena, bet gaila, kad dabar po ranka neturiu jos nr. doh.gif buvus as pas ja seniau bet nepatariu pas ja eiti ji man "nusigrybavo" mirksiukas.gif
Atsakyti
Staseles tel. 720453
Atsakyti
Jei kam reikia utenoje yra tokia "naminem salygom" burianti moteris, pries savaite pati ja atradau, kol kas likau patenkinta rolleyes.gif bet aisku, ji nera labai prafesionali..... blush2.gif
Atsakyti
Labas mamytes,perskaiciau viska,ka tik cia rasot ir klausiat.Pati buvau jau laabai daug patikrinus bureju,tad pakomentuosiu apie KAUNE esancias.Tel 200635 ONUTE-daug kalba beleko,bet atsirinkti reikia paciai viska,ji tarsi gauna info is auksciau...,EUGENIJA-rusiskai kalbanti ekstrasense-SUPER,ja rasit JONAVOS g.60-ar 62.Ja zino daugelis geru tos srities zmoniu,J.A.DAINAUSKAS taip pat.Jos mb.nr 869938594,registruotis is anksto.Bet jei kur apsivogete-neeikit,nes iskart tik iejus pasakys tai,kaip mano draugei smile.gif)
Prie TELEKOMO MARIJA sakyciau brangininke,siaip pagal zvaigzdes ji egoiste,silto zodzio neisgirsit,nors tiesos pasako.Apie STASELE girdejau taip pat gero daug,bet...
Zolotoriene TIK beologe,tad suprantat.Mat as pati domiuosi astrologija ir lyginant pagal ja,as paskiau vienai savo draugei daug aiskiau ir tiksliau apie jos berna...Del astrologijos siulyciau stai ka:www.vytautus.com -sis bernelis tikrai nuo dusios atsidaves tam,ir pinigai jam tik forma,reikalinga naujom knygom isigyt,pagyvent siame pasaulyje.Siulyciau cia apsilankyt.TIK nepmirskit,kad kiekvienas zmogus turi antraji zodiako zenkla-priklausomai nuo gimimo laiko paros metu-todel labai viskas gali skirtis net ta pacia diena gimusioms draugems.Bet bent truputi pasiknaisiojus,cia galima rast sau asmeniskai tinkama partnerio(zodiaka),draugus ir priesus.Tereikia turet bent 5-6 knygas ir noro pasigilint-visai nesunku!:)
Manau,kad burejos tik nuskausminantys vaistai,tad kai jau skausmas jusu praeis,imkites ko stipresnio.Lietuvoje laaaabai daug zmoniu dusta nuo liudesio ir vienatves,ju lemputes viduje prigesusios.Iziebti galima specealiu muziku pagalba.Bet apie tai kita karta,ACIU!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo troliuke: 19 vasario 2006 - 01:45
Gal kas Klaipedoje gera chiromanta zinot?Pora megeju i mano delna ziurejo ir labai galvom lingavo-tipo nera gyvenime dar tokiu liniju mate..(neturiu liniju-tik daugybe trumpu,bet kaip issibarsciusiu-negalima atsekti prie kurios kuria priskirti)Ir abu(skirtingu laiku,skirtingose vietose)tvirtino,kad apie 25 metus(o jie jau tuoj stuktels)laukia kritinis taskas:arba mirtis,arba nezmoniska liga,po kurios gimsiu is naujo,arba taip radikaliai viskas pasikeis,kad busiu lyg naujas zmogus.. blink.gif Tai vat noriu pas tikra profa nueiti,kad istyrinetu ta delna pagaliau...Ir siaip...reiktu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apelsincike: 19 vasario 2006 - 03:12
Ar jus durnaropiu apsirijot pas tas "burejas" vaikscioti? Turejau viena tokia bendradarbe-bureja, pati pilna problemu buvo, taip sau gero gyvenimo ir neisibure.Na nesamone visa tai, logiskai mastykit.Negali buti ant svieto tiek bureju.Jus ka isivaizduojat Vangas ant kiekvieno kampo? Jos tik mulkina tokius patiklius zmones.Ir pinigus daro.
P.S. Pati is naivumo jaunysteje irgi esu buvusi, bet nesamone ir liko nesamone.
Atsakyti
QUOTE(ERA @ 2006 02 19, 04:15)
Ar jus durnaropiu apsirijot pas tas "burejas" vaikscioti? Turejau viena tokia bendradarbe-bureja, pati pilna problemu buvo, taip sau gero gyvenimo ir neisibure.Na nesamone visa tai, logiskai mastykit.Negali buti ant svieto tiek bureju.Jus ka isivaizduojat Vangas ant kiekvieno kampo? Jos tik mulkina tokius patiklius zmones.Ir pinigus daro.
P.S. Pati is naivumo jaunysteje irgi esu buvusi, bet nesamone ir liko nesamone.

As netikiu aklai,bet..Bent jau man is rankos vienas zmogus pries kokius 5 metus,o kitas pries pusmeti ta pati pasake.beveik zodis i zodi... Tai vat ir kazkaip nesmagu pasidare..Nes jei tiesa... ax.gif
Atsakyti