Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

Kazhkada man labai svarbus dalykai sprendesi. Tai laksciau per burejas. Na ir visos ta pati sake. Tai net neabejojau, kad taip ir bus. Bet neissipilde tongue.gif Is viso viskas atvirksciai gavosi doh.gif Gal tiesiog tikejau ir norejau, kad tai ivyktu, todel ir jos ta pati "mate". O gavosi kaip gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Mano patirtis rodo, kad daug išsipildo, o gal tiesiog taip noriu nežinau. g.gif
Atsakyti
nu su tuo issipildymu...... viena bureja bure tai tik viena dalyka pasake panasu i tiesa, sutiksiu vyra, bet jis bus melagis ir uz mane smarkiai vyresnis. kita gi bureja man isbure truputi kitaip, kad tas vyras labai geras ir linksmas ir ne vyresnis. antra bureja buvo senyvo amziaus ir jos pranasyste issipilde smile.gif gal, kad praktikos daugiau turi. bet geriua pas jas daznai nesilankyti nes visgi galvoje lieka sumastis.
todel sakau gal geriau atsargiai tiketi ju pranasystemis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 24, 11:35)
O būrėja pamato vieną, duoda tau programą, ir tu paklusniai tai vykdai, o paskui giri būrėją: va, kaip teisingai ji pasakė  lotuliukas.gif

Labai taikliai pasakyta. Jos tarsi užprogramuoja tave, stengies daryti taip, kaip pasakė būrėja. NESAMONĖ

QUOTE(14482 @ 2006 05 24, 20:27)
Sveikutės,

Pasisakysiu ir as  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Labai norėjau nueit pas kokia nors bureja, kuri buria kortomis. Cia SM radau tokios Marijos telefona (Kaune prie telekomo) ir nuėjau. Kaip kažkas cia ir rašė ji labai konkreti. Kiek supratau jai geriausia kai užduodi savo klausimus, tada ji atsako. Nors ji pabandė išmest man kortas ir be klausimų. Pasake kas dabar vyksta mano gyvenime, kaip jauciuosi, kai kur visai nusisnekėjo, bet kazkaip keista, kad nieko apie vaika nepasake, net nepasake, kad turiu. Tai klausimelį susijusį su vaiku uždaviau pati paskutinį, kazkaip ji lyg ir sutriko ( o gal man taip pasirodė  g.gif  g.gif  g.gif ), labai greit į šį klausimą atsakė ir pranešė jog mano laikas baigėsi, nes jau laukia kita klijentė, nors tos klijentės nebuvo man išeinant.  smile.gif  smile.gif  smile.gif

Tai dabar labai idomu ar tai ka ji pribūrė pildysis ar ne.  g.gif  g.gif  g.gif
Ir dar man labai keista toks dalykas, kai klausinėjau apie viena žmogų tai ji man pasakė tik ta patį ka ir aš pati galvojau, žinojau.

O dar labai idomu tos kurios kaunietės pas ja buvot Jum pildosi kas nors???

Sveikutės, mano variantas kaip du lašai tavo. Pas Mariją buvau prieš kokius 1.5 -2mėn.
Aišku, norėjau sužinoti savo ateitį su vyru, bet apie sūnų ji man nepasakė nei žodžio. Irgi užsiminiau apie jį tik pačiam gale. Ji mato kas manyje vyksta dabar, bet ateities ji man taip ir nenupasakojo. Rutulioja tai, kas vyksta šiuo metu. Juk tai ir aš puikiai žinau.
gale išmetė kortas kas laukia metų laikotarpy. Išpranašavo jog skyrybų su vyru šiame laikotarpyje nebus, o aš prieš savaitę išsiskyriau.
Ką tai galėtų reikšti?
Kažkada dar apsilankysiu pas ją vien dėl to, kad pasakyti jai tiesą į akis. O pinigai juk nemaži.
Neapsigaukite ir jūs, moterys. Aš daugiau pas jokią būrėją neisiu. Buvau pas tris ar keturias ir nei vienos pasakos neatitiko tikrovės. Visos buvo išgirtos. Na nebent eiti pas Genutę kaune kad sužinoti ką nors dėl sveikatos. tai ji tikrai labai gerai mato, bet ne daugiau.
Atsakyti
QUOTE(nerkasa @ 2006 05 30, 11:02)
Na nebent eiti pas Genutę kaune kad sužinoti ką nors dėl sveikatos. tai ji tikrai labai gerai mato, bet ne daugiau.


O kuri cia Genute? Rotuses aikstej?
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2006 05 30, 12:41)
O kuri cia Genute? Rotuses aikstej?



taip ta Genute rotuses aiksteje, ir girdejau is patikimu lupu, kad lbaigera moteriske. po poklabio su ja minimum kaip diena ant sparnu skraidysi. jos labai gera energetika. tik as dar nebuvau. po visokiu bureju truputi bijau isgirst kas laukia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kruvinoji_meri @ 2006 05 30, 14:52)
taip ta Genute rotuses aiksteje, ir girdejau is patikimu lupu, kad lbaigera moteriske. po poklabio su ja minimum kaip diena ant sparnu skraidysi. jos labai gera energetika. tik as dar nebuvau. po visokiu bureju truputi bijau isgirst kas laukia. ax.gif


As pas ja irgi buvau tongue.gif Deja, mano nuomone visiskai kitokia wink.gif Eiline sarlatane ir tiek smile.gif

Rasiau jau anksciau sitoj temoj. Nepatiko man apskritai, kaip ji su zmonem bendrauja schmoll.gif Viena mergina pradejo jai sakyti, kad viena ausim negirdi, tai "aiskiarege" pasake, kad dziaugtusi, kad viena girdi doh.gif Labai paguodzia, ane? biggrin.gif

O man neseniai buvo neisgydoma liga diagnozave, todel pas ja ir ejau. Is isores nieko nesimato, bet viduj pakitimai ryskus. Tai Genute pasake, kad as sveika ir kad nieko ji blogo nemato tongue.gif Tai va tokia "aiskiarege" ir "psichologe". Itariu, kad ir "bureja" is jos panasi lotuliukas.gif
Atsakyti


Va dabar jau kaip blaiviai viska apmasciau praejus truputi laiko, tai galiu pasakyti, aišku galiu ir klysti, juk as ne dievas. smile.gif smile.gif smile.gif
Bet man susidare nuomone jog Marija ( iš Kauno prie telekomo) mato tik tai kas dabar mano viduje vyksta. Nes apie mano vaiko teva pakartojo grynai mano zodžius, ka as apie ji galvoju.
Jam iš vakaro išsakiau savo nuomonę, ka apie ji mastau ir aišku jis zinojo, kad einu pas būrėją Marija, tai po to klausia ka gi tau apie mane pribūrė, o aš jam pasakoju sakė taip ir taip. O jis man atrėžia juk tu pati man taip apie mane sakei.

O man išpranašavo vestuves vienu metų laikotarpį, su vyru kurio dar ir šiandien nepažystu, bet 2007 m gegužės mėnesį turėtume jau būti sutuoktiniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o su šituo visų santykių baigtį g.gif g.gif g.gif
Kiek pažystu save turėčiau išprotėti, jei dar šiandien nepažinodama savo antros pusės, po metų jau būčiau jo žmona. doh.gif doh.gif doh.gif

Šiap ji ( Marija) juk klausia pareigų, vardo, pavardės ir pildo kasos pajamų orderį, aš pasakiau -ūtes pavardę, tai ir išpranašavo santuoką. Gal jei būčiau pasakius -ienės pavardę būtų išpranašavus skyrybas arba pasakius, kad neišsiskirsiu. Čia irgi manau gudravimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 14482: 30 gegužės 2006 - 21:44

O man išpranašavo vestuves vienu metų laikotarpį, su vyru kurio dar ir šiandien nepažystu, bet 2007 m gegužės mėnesį turėtume jau būti sutuoktiniai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , o su šituo visų santykių baigtį  g.gif  g.gif  g.gif
Kiek pažystu save turėčiau išprotėti, jei dar šiandien nepažinodama savo antros pusės, po metų jau būčiau jo žmona. doh.gif  doh.gif  doh.gif

Šiap ji ( Marija) juk klausia pareigų, vardo, pavardės ir pildo kasos pajamų orderį, aš pasakiau -ūtes pavardę, tai ir išpranašavo santuoką. Gal jei būčiau pasakius -ienės pavardę būtų išpranašavus skyrybas arba pasakius, kad neišsiskirsiu. Čia irgi manau gudravimas.
[/quote]
Visko gali buti..gal tu su Juo susipazinsi, o po vieno kito menesio ir istekesi smile.gif
Gyvenimas nenuspejamas! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darija22: 31 gegužės 2006 - 11:06
[quote=darija22,2006 05 31, 11:05]
O man išpranašavo vestuves vienu metų laikotarpį, su vyru kurio dar ir šiandien nepažystu, bet 2007 m gegužės mėnesį turėtume jau būti sutuoktiniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o su šituo visų santykių baigtį g.gif g.gif g.gif
Kiek pažystu save turėčiau išprotėti, jei dar šiandien nepažinodama savo antros pusės, po metų jau būčiau jo žmona. doh.gif doh.gif doh.gif

Šiap ji ( Marija) juk klausia pareigų, vardo, pavardės ir pildo kasos pajamų orderį, aš pasakiau -ūtes pavardę, tai ir išpranašavo santuoką. Gal jei būčiau pasakius -ienės pavardę būtų išpranašavus skyrybas arba pasakius, kad neišsiskirsiu. Čia irgi manau gudravimas.
[/quote]
Visko gali buti..gal tu su Juo susipazinsi, o po vieno kito menesio ir istekesi smile.gif
Gyvenimas nenuspejamas! 4u.gif
[/quote]


Bet tai ne mano charakteriui, po visu įvykių kurie įvyko mano gyvenime taip joku vyru nesugebeciau pasitiketi. va jei butu pasakius , kad tai 2 metu laikotarpis, tai tada realiau jau butu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kiseliova @ 2006 05 31, 13:10)
thumbup.gif  mielos merginos zinau labai gera uzkalbetoja paskambinkit man duosiu jos koordinates tel 864364989


Kur ji randasi? Man reikia tokios kuri užkeikimus ir pan. pašalintų, bet čia rimtai, o tu kreipeisi į ją?

Gal dar kas nors galėtų rekomenduodi užkalbėtoją ar kokią būrėją nežinau net kaip pavadint g.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2006 06 01, 16:13)
Kur ji randasi? Man reikia tokios kuri užkeikimus ir pan. pašalintų, bet čia rimtai, o tu kreipeisi į ją?

Gal dar kas nors galėtų rekomenduodi užkalbėtoją ar kokią būrėją nežinau net kaip pavadint  g.gif


Va cia yra gera bureja jei reikia,852453178(Vilniuj)
kuri ir apie praeiti pasakys,ir dabarti isanalizuos ir ateiti pasakys taip,kad po kuriuo laiko tik stebesies kaip viskas (ar bent dalis) pildosi.Sakau is patirties,ne tik savo smile.gif Ir ima nedaug.
Atsakyti