Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

Oi, čia biški ne tai ko norėjau padariau, tad keičiu postą, jei galit šitą ištrinkit blush2.gif
P.S aš naujokė, dar nelabai moku naudotis čia viskuom doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emilija38: 10 rugsėjo 2007 - 07:52
Eleja,Noate,Doreja.
Atsakyti
Truputį moderavau forumo temas, tai partinkau mūsų forumo mamų vaikų vardelių (persiprašau, jei pakartosiu)

Ditė, Patas, Aismis, Nika, Alija, Rona, Vitka, Iramantė (galvojau, kad Irmantė, bet profilyje taip parašyta g.gif
Papildyta:
QUOTE(laimutė07 @ 2007 09 08, 22:24)
Nu baikit kas liečia Kotryna tai galiu stipriai supykt aggressive.gif Nu neperskaičiau visko apie ka jus čia diskujat,bet ... g.gif Yra Kotrynų daug ax.gif

o ko tu pyksti? gal ir daug, bet pasidalinau asmenine patirtimi...matyt Klaipėdoje šis vardas nepopuliarus biggrin.gif
Atsakyti
Vitka tai pas mus kieme Vitą šaukdavo, Nika labai jau šuniškas (va Nikė tai man gražu thumbup.gif ), o Iramantė tai eilinis beraštiškumo pavyzdys doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 10 rugsėjo 2007 - 18:36
QUOTE(incia @ 2007 07 18, 09:25)
As kai gimdziau pirma sunu, tai ligonineje dvi mamytes sunums dave varda Benas.
Siandien darzely ant spinteles pamaciau varda Seimūras. Lig ir girdetas kazkur, bet turbut retas.




Taigi, cia is vokieciu serialo "Kobra 11", vieno pareiguno vardas! bigsmile.gif kazkaip keistai skamba... g.gif
Atsakyti
o kaip jums vardas Svargas?
jauciu vienintelis Lietuvoje, girdejau kad uzdejo vienam leliukui toki
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 10, 19:24)

Patas, Nika, Alija, Rona, Vitka,  Iramantė (galvojau, kad Irmantė, bet profilyje taip parašyta g.gif
Papildyta:


doh.gif Vitka tai tikrai kaip vardo trumpinys skamba g.gif
Ir visi sie vardai kaip trumpiniai unsure.gif Neskaitant Iramantes doh.gif

QUOTE(Eglute @ 2007 09 11, 09:52)
o kaip jums vardas Svargas?
jauciu vienintelis Lietuvoje, girdejau kad uzdejo vienam leliukui toki

Idomu, ant kurios vietos ta varda padejo ir ka su juo veike uzdeje? g.gif
Atsakyti
lrytas.lt siandien viename straipsnyje mini Adolfina (mot.g). O kazkada rase apie Ignota (vyr.g) Gal ir nera labai neiprasti ar negirdeti vardai. Bet Ignotas man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 10, 19:24)
Truputį moderavau forumo temas, tai partinkau mūsų forumo mamų vaikų vardelių (persiprašau, jei pakartosiu)

Ditė, Patas, Aismis, Nika, Alija, Rona, Vitka,  Iramantė (galvojau, kad Irmantė, bet profilyje taip parašyta g.gif
Papildyta:

o ko tu pyksti? gal ir daug, bet pasidalinau asmenine patirtimi...matyt Klaipėdoje šis vardas nepopuliarus biggrin.gif

Nepykstu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2007 09 10, 09:55)
Eleja,Noate,Doreja.


jau esam kalbėjusios apie juos, čia to ex kunigo dukros. tik pirmoji ĖRėja lygtais mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(rytoj @ 2007 09 11, 12:17)
lrytas.lt siandien viename straipsnyje mini Adolfina (mot.g).


žinok, pastebėjau, kad seniau Adolfina buvo gana pop vardas g.gif na, nelabai dažnas, bet tokių 50-60 m. amžiaus moterų tarpe pasitaiko g.gif
Atsakyti
Girdėjau tokį man įdomų vardą - mergina vardu Ginvydė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilija38 @ 2007 09 12, 00:01)
Girdėjau tokį man įdomų vardą - mergina vardu Ginvydė  rolleyes.gif

Kaip kokia Gimdyvė skamba doh.gif

Darbe dažnai tenka bendrauti su vyriškiu vardu Girdutis unsure.gif
Atsakyti