Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 07, 17:18)

Vakar vaikštinėjom su maže lauke, kieme sutikom mergaitę, kokių 15 metų, gyvena mūsų name, vardas Nikoletė g.gif




Kaune? vieną žinojau, tai pusiau žydaitė. gal ta pati mastau.gif
Atsakyti
Mes Klaipėdoje gyvename...šiaip nei ji, nei jos tėvai neatrodo panašūs į žydus g.gif

dar prisiminiau...naujas žodžio ,,laisvė" variantas- Laisvys g.gif šalia gyvena kaimynai, tai jų sūnėno vardas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 07, 17:18)
Keletas vardų, kuriuos girdėjau pastarosiomis dienomis.

Vakar vaikštinėjom su maže lauke, kieme sutikom mergaitę, kokių 15 metų, gyvena mūsų name, vardas Nikoletė g.gif

Skaičiau Kauno dieną, straipsnį parašė žurnalistė, vardu Verena g.gif

Pradėjom lankyti lopšelį, gretimoje grupėje girdėjau , kad mergytę šaukė- vardas Ralija g.gif

o va lopšelyje neradom nė vienos Kotrynos, skaičiau darželinukų sąrašus, buvo iškabinti- per 10 grupių radau tik vieną Kotryną.....o sako, kad jis ,,ant bangos" g.gif gal nelabai lotuliukas.gif

Ralija tai įmonė yra ax.gif
o Kotryna tai negirdėjau,kad būtų dažnas vardas... Kornelija tai taip tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 09 07, 19:12)

o Kotryna tai negirdėjau,kad būtų dažnas vardas... Kornelija tai taip  tongue.gif


o aš atvirkščiai sakyčiau smile.gif
Atsakyti
žinios iš Prienų rajono. rugpjūtį įregistruoti tokie retesni vardai - Milita schmoll.gif , Jūnė ir Minija thumbup.gif o berniukas- Grantas, apie šį vardą ir atskirą diskusiją turime smile.gif

ir dar Prienų rajone gyveno 95-erių senolė, vardu Fabijonė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 08 rugsėjo 2007 - 18:04
QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 07, 17:18)
Keletas vardų, kuriuos girdėjau pastarosiomis dienomis.

Vakar vaikštinėjom su maže lauke, kieme sutikom mergaitę, kokių 15 metų, gyvena mūsų name, vardas Nikoletė g.gif

Skaičiau Kauno dieną, straipsnį parašė žurnalistė, vardu Verena g.gif

Pradėjom lankyti lopšelį, gretimoje grupėje girdėjau , kad mergytę šaukė- vardas Ralija g.gif

o va lopšelyje neradom nė vienos Kotrynos, skaičiau darželinukų sąrašus, buvo iškabinti- per 10 grupių radau tik vieną Kotryną.....o sako, kad jis ,,ant bangos" g.gif gal nelabai lotuliukas.gif

Nu baikit kas liečia Kotryna tai galiu stipriai supykt aggressive.gif Nu neperskaičiau visko apie ka jus čia diskujat,bet ... g.gif Yra Kotrynų daug ax.gif
Atsakyti
Sveiki visi wink.gif mane labai žavi reti ir įdomūs vardai, tad jaučiu busiu nuolatinė šio skyrelio skaitytoja smile.gif Ir galėčiau jį papildyt ax.gif Pradedant nuo mano močiutės, kurios vardas Petronėlė. Tikrai girdėtas, bet daugiau nepažįstų nei vieno net seno žmogaus tuo vardu. Draugai irgi nepažįsta, nustemba kai išgirstą jos vardą bet visad susižavi 4u.gif
Nepasakyčiau kad keisti arba įdomūs, bet manau nelabai dažni ir mano vaikų vardai: Henrikas, Juras ir Džiugas. Rinkdami mes atsižvelgėm į tai, kad vardas nebūtų dažnas, būtų truputi mažiau girdėtas ir mūsų pažįstamų rate tokio vardo žmogaus nebūtų, nes vyras su savo vardu Linas "prisikentėjo" rolleyes.gif Taigi ir išrinkome puikius, labai gražius ir "netopinius" vardus savo berniukams. Jų bendramokslių ir draugų bei pažįstamų tarpe jie nesikartoja, kas juos labai džiugina thumbup.gif
Mano pačios vardas yra Emilija. Dabar kažkoks siaubas dedasi su mažom Emilijom: vien mūsų kieme jų keturios, o sunėnų ir dukterėčių klasėse bent po 1-2 yra pas visus doh.gif Bet suprantama - vardas labai gražus blush2.gif Ir man jis buvo retas ir stebino aplinkinius. Juk labai nedaug yra Emilijų, kuriom dabar 38 metai ax.gif
O keli retesni vaikučių vardai, esantys mūsų giminėje: Tumas, Nikas, Mantilas(sūnėnai), Agnetė, (dukterėčios) Felisitė ir Sebastjanas (bendradarbės vaikai), Noelis (draugų sūnus), Uljana ir Germanas (draugų vaikai, jie rusai, bet vardas ir pas juos įdomūs), Radmilas (kaimynų berniukas)
Ir dar, vienintelė vyro bendradarbė moteris ir tuo pačiu gera mūsų šeimos draugė, 30 metų mergina, vardu Marė thumbup.gif
Papildyta:
Kai perskaičiau ką parašiau, pastebėjau, kad dingo vienos dukerėčios vadas verysad.gif Prie Agnetės turėjo būti dar Salvija blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emilija38: 08 rugsėjo 2007 - 22:24
QUOTE(Emilija38 @ 2007 09 08, 23:35)
  Juras
Emilija. Tumas, Nikas, Mantilas, Agnetė, Felisitė ir Sebastjanas, Noelis, Uljana ir Germanas  Radmilas
Marė 
Salvija 


Atsijojau truputį.
Juras ir Tumas man gražūs vardai ir tikrai reti. nesu nė vieno sutikusi, tik žinau - žurnalistą Jurą ir architektą Tumą smile.gif
na, kaime mes kaimynę Emiliją turim, jau virš 80 m., tai nuo mažens prie to vardo įpratusi. vaikystėje man Emilija, Agnė/Agnietė buvo senų žmonių vardai, neįsivaizduodavau, kaip vaikus galima tokiais vardai vadinti. na, bet tuo metu aplink buvo Jurgos ir Kristinos smile.gif dabar taip nebemanau rolleyes.gif ir dar vieną panašaus amžiaus kaip tu Emiliją pažįstu tongue.gif
Mantilas, Radmilas, Germanas, Uljana, Salvija - gražu.
Marė - doh.gif mano supratimu, tai tėveliai gal labai pagyvenę ar pan., kad vaiką registruotų neformaliu trumpiniu, o ne pilnu vardu.
Agnetė, Felisitė, Sebastjanas, Noelis - iškart norisi pateikti firminį rytoj klausimų paketą apie tėvelius cool.gif serialų įtaka, gimtosios kalbos neišmanymas, kad ir nežmoniškai, svarbu kitoniškai...
o pačios ąžuolų vardai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilija38 @ 2007 09 09, 00:35)
Pradedant nuo mano močiutės, kurios vardas Petronėlė.

Ir mano močiutė buvo Petronėlė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 09 09, 08:53)
o pačios ąžuolų vardai tikrai  thumbup.gif

Ačiū labai, mes stengėmės išrinkti pačius pačiausius, aišku dėl skonio niekas negali ginčytis, bet yra vardų, kurie patinka didesniam kiekiui žmonių, ir atsvirksčiai smile.gif Tai mes rinkom iš širdies wub.gif

QUOTE(Gytarė @ 2007 09 09, 10:31)
Ir mano močiutė buvo Petronėlė. ax.gif

Aš dabar jau matau, randu SM kad Pentonėlių yra ir buvo, smagu biggrin.gif Bet patiems neteko pažint ir giminėms, draugams taip pat, todėl laikau ji retu mirksiukas.gif
Atsakyti
užrašiau savo mažių į leliukų mokyklėlę biggrin.gif . tai ten susirinko visokių įdomių vardų savininkai biggrin.gif . visų mandrumų nebepamenų, bet vienas topas įstrigo amžiams - TOPAZAS. vadovė kai perskaitė, tai net pakartojo iš nuostabos bigsmile.gif . ir dar vienas nesamoningas įstrigo - MAMFEDAS doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 09 09, 20:08)
užrašiau savo mažių į leliukų mokyklėlę biggrin.gif . tai ten susirinko visokių įdomių vardų savininkai biggrin.gif . visų mandrumų nebepamenų, bet vienas topas įstrigo amžiams - TOPAZAS. vadovė kai perskaitė, tai net pakartojo iš nuostabos bigsmile.gif . ir dar vienas nesamoningas įstrigo - MAMFEDAS doh.gif

OHO blink.gif blink.gif blink.gif Nieko sau vardai blink.gif blink.gif keistas tas Topazas g.gif o Mamfedas tai doh.gif o rimtai Mamfedas, gal Mamfredas? Tokį tai girdėjau? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emilija38: 09 rugsėjo 2007 - 23:15