Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(Sea_ @ 2007 07 25, 15:43)
Man patinka tavo postai, tu taip risliai, atvirai pasisakai wub.gif  Man reikia mokytis sito meno 4u.gif

irnesakyk.gif
dėkui už tokį netikėtą komplimentą blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2007 07 25, 09:25)
Cia tipo todel kad ausys ryskiau uz nosi  hihihi.gif 
reiks pasinaudot sia pamoka, fotografuojant zmones graziom ausim smile.gif ir nekokia nosim  thumbup.gif


prajuokinai hihihi.gif
Atsakyti
sansara truputi griuna desinen vaizdas wink.gif

Na ir as idesiu vaiko nuotrauka, ne savo, bet kaimynu berniuko, kuris pas mus daznai atbega per pievele, kai bunam sode.
user posted image

O cia jau mano mazius:
user posted image

user posted image
Labai tikiuosi, kad ne tik man vienai akyse rysku bigsmile.gif

Beje, kai nuotraukas sumazinau ir dar paciu paprasciausiu metodu, tai prararndamas ir tas ryskumas ir tas vaizdas ne toks geras ( netaip aiskiai matosi kontrastai) ka is tiesu matai atsidarius didele nuotrauka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labradoriukė: 25 liepos 2007 - 16:47
Balsavimo rezultatuose nėra aiškaus lyderio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2007 07 25, 19:32)
Balsavimo rezultatuose nėra aiškaus lyderio  rolleyes.gif


Skaičiavau. Pirmauja kojinės smile.gif Kol kas unsure.gif

Labradoriuke , aš irgi pastebėjau kad dedant foto į internetinius psl. nukenčia jų kokybė. Vienok jei yra labai gera kokybė, tai matosi kad taip ir yra .
Taviškėse dabar ryškumo tikrai netrūksta smile.gif Bet kažkas ten ne taip unsure.gif Trečia kažkaip labai suspausta unsure.gif Ir tas pakrypimas, na nepatinka man jis kažkaip. Nors žinau kad yra mėgėjų kaip tik kampu fotografuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltis: 25 liepos 2007 - 18:50
QUOTE(Smiltis @ 2007 07 25, 19:43)
Skaičiavau. Pirmauja kojinės  smile.gif Kol kas  unsure.gif

Jo, mačiau, bet pažiūrėk kiek daug gavo "5 balus" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2007 07 25, 19:53)
Jo, mačiau, bet pažiūrėk kiek daug gavo "5 balus"  ax.gif


Tas tai jo. Kai nėra akivaizdaus lyderio, tai nuomonės labai išsiskyrė. Manau kad šitai temai tikrai buvo galima įdomiau kažką sugalvoti, bet yra kaip yra .... smile.gif
Atsakyti
niu kaip ir 20 val jau. o balsavimas visiškai neaktyvus šį kartą verysad.gif
na bet yra kaip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2007 07 25, 20:01)
niu kaip ir 20 val jau. o balsavimas visiškai neaktyvus šį kartą  verysad.gif
na bet yra kaip yra smile.gif


aha, visai kažkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2007 07 25, 20:01)
niu kaip ir 20 val jau. o balsavimas visiškai neaktyvus šį kartą  verysad.gif
na bet yra kaip yra smile.gif

Na, taip.Jeigu pagal nustatytą laiką būtų STOP.Jau apie 18val. permečiau balus - laimėjo kojinės (32balai), būtent tuo laiku pastebėjau balsuojant inc ir man pasirodė, kad niekam neskyrė 5 balų unsure.gif , ar ir kiti ne visus balus atiduodat g.gif
Atsakyti
Aš tai visus balsus skiriu visada.

Sveikinam Smiltis
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Ačiū ax.gif
aš irgi visus , nors šį kartą tikra sunkoka buvo unsure.gif
gal kas turit pagiedavimų dėl temos unsure.gif

Ačiū visiems davusiems balų wub.gif

Dėl foto- pamačiau parduotuvėj kojines ir užsikabinau už tos minties. Vakar namo grįžau apie 6 val. tai laiko buvo nekas . Žodžiu šeimyna valgyti gavo tik 21 val.(tokiu laiku įprastai jau į lovą einam bigsmile.gif ) Modelis buvo mano penkiametis beveik hiperaktyvistas. Kojines užsimovė greitai (beje ir dabar su jom vaikšto), bet po to kai paguldžiau prie sienos iškėlus kojas , tai tuoj nugarą skaudėti pradėjo. Teko suktis per kelias sekundes. Po to jau bandžiau normaliai atsistojus, tai nepastovi nė sekundės. Žodžiu sąlygos buvo ekstremalios ir natūralios fotkės neko gero. Teko staigiai bandyt kažką su PS (nors jau reikia mokytis iš naujo doh.gif ). Sutinku su Stebukle kad PS per daug, bet užkabino idėja ir nesinorėjo mesti unsure.gif Išėjo kaip išėjo. Dėl nukirpimo ties ten kur pasibaigia kojinės- manau tada būčiau gavus pastabų kad nukirstos kojos bigsmile.gif
Papildyta:
Jeigu tema būtų vanduo- ar nebus labai nuobodu g.gif
Papildyta:
Beje su PS ten pakoreguotos spalvos ir nuklonuotos kojos (natūrali spalva balta, mėlyna) Šiaip foto šiek tiek patiesinta ir pašarpinta. Foto būtenet ta kur vaikas prie sienos buvo iškėlęs kojas .
Atsakyti