Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(bite maja @ 2007 08 01, 12:56)
a va kieno tas laivelis  lotuliukas.gif


hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(dejavu @ 2007 08 01, 12:51)

stebukle rašiau "kokybė" turėdama omeny visus tuos punktus - ryškumas, fokusas, kompozicija, šviesumas, tamsumas ir kt. elementarūs techniniai dalykai.

4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2007 08 01, 11:41)
Sillvio...aciu die man vanduo ne rozinis. Antraip nebuciau dejusi jo zmonem veizet:))) ir buc is gedos numirus:)). nezinojau-sirdies neskaudejo. O dabar.... blink.gif  blink.gif


Tos vietos, kur vanduo išdegęs, turi rožinį atspalvį.

QUOTE(dejavu @ 2007 08 01, 11:51)
nei per vieną  LCD (per 3 žiūrėjau) vanduo ne rožinis, bet išdegęs tai tikrai...
sillwio, nzn kas pas tave ten, gal spalvos ne taip nureguliuotos, o gal rožinius akinius reiktų nusimti  mirksiukas.gif


Per LCD ir pas mane ne rožinis tongue.gif Tik dėl tavęs nusiėmiau rožinius akinius smile.gif netgi dabar per pietus namie monitoriaus nustatymus į visas puses tampiau, rožinį atspalvį jis turi, nors tu ką. Beja mano monitorius namie baltą spalvą rodo tvarkingai prie bet kokios šviesumo/kontrasto kombinacijos. Apie darbinį LCD to pasakyti negaliu. Grįšiu darban, pabandysiu sumažinti LCD šviesumą ir pažiūrėsiu, ar rožinis atspalvis išlys.
Atsakyti
yra yra tas rozinis atspalvis....pas mane irgi matos ax.gif

ar galit kas paaiskint kaip nufotkint menuli?kad nebutu to spindesio?o matytusi visi debeseliai ant jo...kelis vakarus bandau, toks jis grazus ir s....gaunasi..bandau ant night scenery...

del nd - vaikai patys israiskingiausi, nieko keisto kad ju ten tiek daug...man tai grazu...nieks nesiryzot suvaidint???patys?

silwio noriu pagirt dar tavo nuotraukas is norges - nuostabios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2007 08 01, 13:32)
yra yra tas rozinis atspalvis....pas mane irgi matos ax.gif



tik dabar nesakykit, kad ir mano nuotraukos rožinės buvo ....

latoya, o koks pas tave fotoaparatas, primink. Nes su maniškiu fotografuoti mėnulį lyg labai paprasta buvo.
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2007 08 01, 12:32)
yra yra tas rozinis atspalvis....pas mane irgi matos ax.gif

ar galit kas paaiskint kaip nufotkint menuli?kad nebutu to spindesio?o matytusi visi debeseliai ant jo...kelis vakarus bandau, toks jis grazus ir s....gaunasi..bandau ant night scenery...

silwio noriu pagirt dar tavo nuotraukas is norges - nuostabios thumbup.gif



aciu 4u.gif

menuli fotografuok ant mazdaug f/9 ar f/11 prie 1/500 sekundes islaikymo is rankos. Islaikyma paskui pakoreguosi pagal skoni. As anskciau galvojau, kad geriau nuo statyvo su 2-3 sekundziu islaikymu. Nei velnio.

P.S. pamazinau darbe LCD brightness. Islindo rausvas atspalvis. Ne toks ryskus, kaip namie ant CRT (nes sitas rupuze LCD dar ir pustonius apipjausto), bet yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sillwio: 01 rugpjūčio 2007 - 12:45
kurios tavo?

Panasonic DMC-FZ7
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2007 08 01, 13:41)
kurios tavo?

Panasonic DMC-FZ7



visos

tada mūsų fotoaparatai giminingi. Jei nori pritraukti mėnulį pilnu zoomu, kad matytųsi krateriai ir pan. turi būtinai statyti ant trikojo, nes kitaip išsilieję gausis. Išlaikymą nustatyti trumpą, ir aš fokusuodavau į šviesią vietą.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2007 08 01, 13:41)
aciu  4u.gif

menuli fotografuok ant mazdaug f/9 ar f/11 prie 1/500 sekundes islaikymo is rankos. Islaikyma paskui pakoreguosi pagal skoni. As anskciau galvojau, kad geriau nuo statyvo su 2-3 sekundziu islaikymu. Nei velnio.



QUOTE(dejavu @ 2007 08 01, 13:47)
visos

tada mūsų fotoaparatai giminingi. Jei nori pritraukti mėnulį pilnu zoomu, kad matytųsi krateriai ir pan. turi būtinai statyti ant trikojo, nes kitaip išsilieję gausis. Išlaikymą nustatyti trumpą, ir aš fokusuodavau į šviesią vietą.

koks pas tave?

aciu uz ats, dabar zinau savo klaida (per didelis islaikymas, neturiu trikojo sad.gif ))...lauksiu vakaro, prisikraunu daug kompaktu ant palanges vietoj trikojo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2007 08 01, 12:41)
P.S. pamazinau darbe LCD brightness. Islindo rausvas atspalvis. Ne toks ryskus, kaip namie ant CRT (nes sitas rupuze LCD dar ir pustonius apipjausto), bet yra.

mano žiauria tamsus monitorius, išdegusios vietos ir pas mane rožinį turi atspalvį, bet reikia labai įdėmiai žiūrėt, nes šiaip nefiksuoji vandens kaip rožinio, nes nesitiki jo matyt rožinio.
dėkui už patarimus dėl mėnulio, vakar pamačiau pilnatį ir pagalvojau nutraukt, bet su mano zoomu jis nedidelis tesigaus fotografijoje smile.gif bet pabandyt gi įdomu 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti