Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(astaxa @ 2007 07 17, 16:23)
aciu už patarimus, bet tingisi atskira sluoksni daryt su panele.. smile.gif



tada nesuprantu kam klausti, jeigu bet koks patarimas yra atmetamas...
Papildyta:
QUOTE(Atra @ 2007 07 17, 17:11)
žodžiu iš tikro suklydau, nuėjau patikrinau....sorry, o fotokais dviem tikrai pyškinom, tik čia iš to paties buvo...tai man pratrinti gal  blush2.gif sorry tikrai už painiavą blush2.gif
viskas ištryniau....sorry dar kartą, ant dūšios tikrai negera paliko, apgaudinėt tikrai nenorėjau...


nieko, pasitaiko..
sekantį kartą dėk tik tos savaitės fotografuotą, o ne iš archyvų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 16, 23:54)
Wicked, saunuole thumbup.gif  Dekui uz naujus namus 4u.gif


prasom 4u.gif ir dekot nereikia, man reikejo kazkur pora atsakymu parasyt, o naujos temos neradau, tai teko paciai ta padaryt.... biggrin.gif nelauksiu gi, kol LT issimiegos hihihi.gif

QUOTE(Abo @ 2007 07 17, 03:35)
Ir mano  blink.gif  thumbup.gif  Gal mes pažįstamos biggrin.gif Tiksliau kai aš mokaius, tai Kurkliuose gyvenom, po to sese su mama išvyko į Anykščius smile.gif


as ir gyvenau kaimelyje, ne paciam mieste, tik i mokykla ejau Vienuolio..... ax.gif


turiu itarima, kad ND dingsta komentarai.... ax.gif vakar tikrai kai ka ten parasiau, o siandien ziuriu nera unsure.gif nebent buvau tokia ziopla, jog ne po ta nuotrauka pasireiskiau.... blush2.gif tik labai tuom abejoju.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dejavu @ 2007 07 17, 17:52)
tada nesuprantu kam klausti, jeigu bet koks patarimas yra atmetamas...


na nereik pykti, 4u.gif beveik visus patarimus išbandau, 4u.gif nes jau 6 metai stengiuosi perkasti PS..
del atskiro sluoksnio- tikejausi lengvesnio varianto, nes pati kai pradejau dirbt PS kartais sededavau istisa nakti kol gaudavau rezultata, nors dabar kai suzinau naujas funkcijas padarau tai per kelias minutes..

del apsvietimo, bandziau daryt su filtrais- deja neatradau funkcijos kur apsvietus veiduka, nenutamsintų visko aplink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atra @ 2007 07 17, 17:11)
žodžiu iš tikro suklydau, nuėjau patikrinau....sorry, o fotokais dviem tikrai pyškinom, tik čia iš to paties buvo...tai man pratrinti gal  blush2.gif sorry tikrai už painiavą blush2.gif
viskas ištryniau....sorry dar kartą, ant dūšios tikrai negera paliko, apgaudinėt tikrai nenorėjau...


na, visko būna mirksiukas.gif friends.gif

bet ten dar vienas darbas yra senas doh.gif na, kas sekantis prisipažins?

Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2007 07 17, 17:56)
prasom  4u.gif ir dekot nereikia, man reikejo kazkur pora atsakymu parasyt, o naujos temos neradau, tai teko paciai ta padaryt....  biggrin.gif nelauksiu gi, kol LT issimiegos hihihi.gif
as ir gyvenau kaimelyje, ne paciam mieste, tik i mokykla ejau Vienuolio.....  ax.gif

Kokiam? bigsmile.gif Mano sesė iš Vienuolio biggrin.gif
QUOTE(bite maja @ 2007 07 17, 18:36)
bet ten dar vienas darbas yra senas  doh.gif na, kas sekantis prisipažins?

Tai sakyk tiesiai sviesiai. Šiaip nuosirdziai patariu netrint tu datu (jei imanoma istrint is kazkur, ne sas nesuprantu kur biggrin.gif, del sventos ramybes ir teisybes wink.gif , kad jei ka paziuret but galima)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 17 liepos 2007 - 17:38
Kai padarai "save for web", tada jau nesimato nei datos, nei fotiko modelio, nei efix informacijos...Cia grynai jau lieka ant autoriaus sazines sena nuotrauka deda, ar fotografuoja ta savaite.
Bet manau jei susitarem, tai susitarem...Ir dar be to tam ir yra namu darbai, kad eitumem ir fotografuotumem, o ne detumem senas foto...Ka cia apgauna tada? Save... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 17 liepos 2007 - 17:52
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 17, 18:52)
Kai padarai "save for web", tada jau nesimato nei datos, nei fotiko modelio, nei efix informacijos...Cia grynai jau lieka ant autoriaus sazines sena nuotrauka deda, ar fotografuoja ta savaite.
Bet manau jei susitarem, tai susitarem...Ir dar be to tam ir yra namu darbai, kad eitumem ir fotografuotumem, o ne detumem senas foto...Ka cia apgauna tada? Save... g.gif  mirksiukas.gif

Be abejo. Turiu labai gražių nuotraukų iš Vokietijos. Pavyzdžiui, gal aš visą savaitę iš namų kojos nekeliu, nu nervas ima, nes negali padaryt gerų foto, bet toks gyvenimas. O naujos užduotys "verčia" sukti smegenis, jei ir patingi, bet visvien darai, man tai kaip paskata.
Aš visuomet seivinu per Save as, ar save, nes man dzin, tegul žiūri, gaila aišku, tik dėl modelių, nesunku čia juos atsekt, bet man pvz tokio poreikio nekyla schmoll.gif Nežiūriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 17 liepos 2007 - 17:58
QUOTE(Abo @ 2007 07 17, 18:37)
Tai sakyk tiesiai sviesiai. Šiaip nuosirdziai patariu netrint tu datu (jei imanoma istrint is kazkur, ne sas nesuprantu kur biggrin.gif, del sventos ramybes ir teisybes wink.gif , kad jei ka paziuret but galima)


negi ten tavo? biggrin.gif aišku, juokinga kelt vėjus dėl kažkokių namų darbų, bet susitarimas yra susitarimas mirksiukas.gif

QUOTE(californiagirl @ 2007 07 17, 18:52)
Bet manau jei susitarem, tai susitarem...Ir dar be to tam ir yra namu darbai, kad eitumem ir fotografuotumem, o ne detumem senas foto...Ka cia apgauna tada? Save... g.gif  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif būtent.
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2007 07 17, 08:56)
\turiu itarima, kad ND dingsta komentarai....  ax.gif vakar tikrai kai ka ten parasiau, o siandien ziuriu nera  unsure.gif nebent buvau tokia ziopla, jog ne po ta nuotrauka pasireiskiau....  blush2.gif tik labai tuom abejoju....  g.gif


Zinok Wicked ir mano dingo komentaras po pirma nuotrauka, o dar pagalvojau,gal sapnuoju as ar ka biggrin.gif
Ir jei tikrai kazkas pratrina postus, tai as taip nezaidziu schmoll.gif


Atra, viskas gerai 4u.gif Pasitaiko visiems mirksiukas.gif


Atsakyti
Gerbiami fotografai, gal kas gali man trumpai paaiskinti kas ir kaip cia vyksta? pradejau skaityti pirmas temas - tai ten nuotraukos ir komentarai, dabar - jau ziuriu ir namu darbai kazkokie... 17 temu po 50 puslapiu per diena neperskaitysi, o gal ir dabar butu galima prisijungti bei pasivyti toli pazengusius?
Is anksto dekoju, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2007 07 17, 19:15)
negi ten tavo?  biggrin.gif aišku, juokinga kelt vėjus dėl kažkokių namų darbų, bet susitarimas yra susitarimas  mirksiukas.gif


a prie ko cia as blink.gif Aš sąžiningai viską darau ir visada darysiu, nes dėl savęs darau
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

QUOTE(de Nada @ 2007 07 17, 18:42)
Gerbiami fotografai, gal kas gali man trumpai paaiskinti kas ir kaip cia vyksta? pradejau skaityti pirmas temas - tai ten nuotraukos ir komentarai, dabar - jau ziuriu ir namu darbai kazkokie... 17 temu po 50 puslapiu per diena neperskaitysi, o gal ir dabar butu galima prisijungti bei pasivyti toli pazengusius?
Is anksto dekoju,  4u.gif


Labas 4u.gif Nors aš ir naujokė čia, bet vistiek kažką patarsiu mirksiukas.gif Čia bendrauja mylintys fotografiją, ar besidomintys ja. Karts nuo karto pasirodom ką gražaus ar negražaus nufotkinom, klausiam vieni kitų patarimų, nuomonių ir t.t. O namų darbus darom kas savaitę - nuo antradienio iki antradienio pagal nugalėtojo paskelbtą temą. Be abejo, ND nėra privalomas reikalas, bet visai įdomu taip pažaisti, kartais susiprasti, kad tavo nuotraukos nėra jau tokios puikios, kaip atrodė tau pačiam mirksiukas.gif biggrin.gif

ND šį kartą yra labai fainų darbelių thumbup.gif Bet vienas iš man labai patikusių kažkur dingo unsure.gif Šešėliai, berods, vadinosi g.gif O šiaip tai nemažai tokių labai patikusių ir nžn, kaip čia reiks balsuoti.

Savaitgalį teko netikėtai paskraidyti. Čia viena iš mano fotkių, kuri džiugina akį. Patarkit, ar man ją palikti tokią, kokia yra, ar pakoreguoti ax.gif Na, aš ją mažumėlę jau apkirpau pačiame fotike.

user posted image

Atsakyti