Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(bezdzionele_www @ 2008 01 11, 22:17)
pasiskaitinejau jog neblogą instruktorių turi  man ir  reiktu pasimokyt ir galų gale išsilaikyt  ax.gif  gal galetum ir man numeriuka parasyt ??? rolleyes.gif


parasiau i az smile.gif
Atsakyti
Padushkele[COLOR=blue dėkui. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele_www @ 2008 01 11, 22:27)
Padushkele[COLOR=blue dėkui. 4u.gif  mirksiukas.gif



kad tik padetu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Padushkele @ 2008 01 10, 20:31)
patiko ir tas ir tas  biggrin.gif
teorija bet toje prie savo dėste savininkas, Rudaitis lyg ir, tai labai išsamiai su paveikslėliais ir filmuota medžiaga, kartais pašmaikštaudamas aiškino, labai malonus, tikrai niekada nebaisu, ko paklaust, o ir prie kompo mokinantis moteriškes visus neaiškumus maloniai aiškindavo, kad ir 5 kart to paties klausi  biggrin.gif
praktika, tai  thumbup.gif  gal todėl, kad gavau kaip tik tokį instuktorių kokio norėjau, kad nesibartu, nesinervintu, ramiai aiškintu, tai va ten, tai  clap.gif kai ką blogai padarydavau, ramiai paaiškindavo, dar su juokeliu kokiu, o kai jau matydavo, kad susinervinau, ar bijau, ar pan. tai ir dainas dainavo, ir pasakas pasakojo, na man tai labai padėdavo, atsipalaiduot  biggrin.gif
bet čia kiekvieno norai, gal kam trukdytu, kai dainuoja šalia, o tau važiuot reik  biggrin.gif

smagu, kad tau tai pasiseke 4u.gif
Atsakyti
na va paskirtas man instruktorius jau - Stainys (cia is arv auto), gal mergytes zinote, kaip jis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Padushkele @ 2008 01 11, 22:07)
nr parasiau i az smile.gif
egzaminus dar laikausi, ir eisiu laikyt trcia kart, bet tikrai del to jo nekaltinu, nes siaip vaziuoju gerai iki kol i egza reik eit, paniska egzaminu baime  bijau.gif
o lankiau ilgokai, nes tuo metu daug zmoniu buvo ir pati daug reikalu turejau, kurie trukde atsiduot vairavimui, tai ilgai uztempiau  unsure.gif


Ačiū už nr. Pirmadieni paskambinsiu. Sekmes tau laikant egza!
Papildyta:
QUOTE(gintaryte1 @ 2008 01 12, 14:27)
na va paskirtas man instruktorius jau - Stainys (cia is arv auto), gal mergytes zinote, kaip jis? mirksiukas.gif


Negirdejau tokio. Kada pradedi su juo vazineti?
Atsakyti

Negirdejau tokio. Kada pradedi su juo vazineti?
[/quote]


penktadieni
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iggnas @ 2008 01 12, 19:52)

??? Žinučių kiekį šitaip didini? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 12 sausio 2008 - 18:57
Sweiki:)
noreciau suzinosi kas yra laike teises mokykloj arv-auto ir koki atsiliepimai apei ja? smile.gif
is ankstoa aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padushkele @ 2008 01 11, 21:07)
nr parasiau i az smile.gif
egzaminus dar laikausi, ir eisiu laikyt trcia kart, bet tikrai del to jo nekaltinu, nes siaip vaziuoju gerai iki kol i egza reik eit, paniska egzaminu baime  bijau.gif
o lankiau ilgokai, nes tuo metu daug zmoniu buvo ir pati daug reikalu turejau, kurie trukde atsiduot vairavimui, tai ilgai uztempiau  unsure.gif


o teorija is karto pavyko?padoriai aiskino sakei, o namie dar daug laiko skyrei?aciu uz tel
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 01 14, 09:30)
o teorija is karto pavyko?padoriai aiskino sakei, o namie dar daug laiko skyrei?aciu uz tel


teorija iš pirmo thumbup.gif ir tik vieną klaidelę padariau blush2.gif
namie tiesa sakant nesimokiau visai, tik dažnokai prie kompo eidavau pasėdėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padushkele: 14 sausio 2008 - 10:46