Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(Padushkele @ 2008 01 04, 19:53)
tai sveikinimai su teisem  4u.gif
a supratau, reiks ieskot smile.gif ten toli dar pavaziuot iki tos aiksteles nuo polcijos?
o ten yra suzymeta tie visi garazai?  ax.gif



Aciu uz sveikinimus 4u.gif
Zinai, kur yra chemijos g-ve. policija? nemoku zemelapio ideti.

Ten visi garazai suzymeti. juostos yra, jei sniega prastumdysi biggrin.gif , padangos ir gaireles yra.
Papildyta:
QUOTE(infrared @ 2008 01 04, 20:36)
rrr? as irgi sausio 2 issilaikiau teises  bigsmile.gif  bigsmile.gif 
siandien jau pasiimiau issvajota kortele  wub.gif



Sveikinimai kolegei! clap.gif yahoo.gif victory.gif ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 05 sausio 2008 - 19:25
QUOTE(rrr? @ 2008 01 05, 19:28)
Sveikinimai kolegei!  clap.gif  yahoo.gif  victory.gif  ploja.gif

aciu mirksiukas.gif is to dziaugsmo net taves nepasveikinau blush2.gif sveikinu dabar ploja.gif ploja.gif ploja.gif


o ta aikstele kur sako rrr?, yra visai netoli tos policijos 4u.gif rasit 4u.gif
Atsakyti
radau radau 4u.gif
niu ten tik aklas nepamatytu blush2.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
gal ką žinot apie NORIU AUTO, Vytauto 43?
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 01 09, 16:33)
gal ką žinot apie NORIU AUTO, Vytauto 43?



turbut tu cia apie noriu vairuoti? 4u.gif
vytauto g nebuvau bet lankiau prie savo ta pacia mokykla, tai labai patenkinta viskuo thumbup.gif
Atsakyti
aha sumaisiau. o kas tau gerai buvo-mokymas teorijos ar praktikos?
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 01 10, 12:06)
aha sumaisiau. o kas tau gerai buvo-mokymas teorijos ar praktikos?



patiko ir tas ir tas biggrin.gif
teorija bet toje prie savo dėste savininkas, Rudaitis lyg ir, tai labai išsamiai su paveikslėliais ir filmuota medžiaga, kartais pašmaikštaudamas aiškino, labai malonus, tikrai niekada nebaisu, ko paklaust, o ir prie kompo mokinantis moteriškes visus neaiškumus maloniai aiškindavo, kad ir 5 kart to paties klausi biggrin.gif
praktika, tai thumbup.gif gal todėl, kad gavau kaip tik tokį instuktorių kokio norėjau, kad nesibartu, nesinervintu, ramiai aiškintu, tai va ten, tai clap.gif kai ką blogai padarydavau, ramiai paaiškindavo, dar su juokeliu kokiu, o kai jau matydavo, kad susinervinau, ar bijau, ar pan. tai ir dainas dainavo, ir pasakas pasakojo, na man tai labai padėdavo, atsipalaiduot biggrin.gif
bet čia kiekvieno norai, gal kam trukdytu, kai dainuoja šalia, o tau važiuot reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Padushkele @ 2008 01 10, 21:31)
patiko ir tas ir tas  biggrin.gif
teorija bet toje prie savo dėste savininkas, Rudaitis lyg ir, tai labai išsamiai su paveikslėliais ir filmuota medžiaga, kartais pašmaikštaudamas aiškino, labai malonus, tikrai niekada nebaisu, ko paklaust, o ir prie kompo mokinantis moteriškes visus neaiškumus maloniai aiškindavo, kad ir 5 kart to paties klausi  biggrin.gif
praktika, tai  thumbup.gif  gal todėl, kad gavau kaip tik tokį instuktorių kokio norėjau, kad nesibartu, nesinervintu, ramiai aiškintu, tai va ten, tai  clap.gif kai ką blogai padarydavau, ramiai paaiškindavo, dar su juokeliu kokiu, o kai jau matydavo, kad susinervinau, ar bijau, ar pan. tai ir dainas dainavo, ir pasakas pasakojo, na man tai labai padėdavo, atsipalaiduot  biggrin.gif
bet čia kiekvieno norai, gal kam trukdytu, kai dainuoja šalia, o tau važiuot reik  biggrin.gif


blink.gif blink.gif blink.gif

jauciu, labai lengvai viska ismokai bigsmile.gif

kartojuos, nesikreipkit i Bernatonio vairavimo mokykla. Tikrai busit aprektos ir niekas nieko nesistengia ismokinti.
Atsakyti
QUOTE(Padushkele @ 2008 01 10, 20:31)
patiko ir tas ir tas  biggrin.gif
teorija bet toje prie savo dėste savininkas, Rudaitis lyg ir, tai labai išsamiai su paveikslėliais ir filmuota medžiaga, kartais pašmaikštaudamas aiškino, labai malonus, tikrai niekada nebaisu, ko paklaust, o ir prie kompo mokinantis moteriškes visus neaiškumus maloniai aiškindavo, kad ir 5 kart to paties klausi  biggrin.gif
praktika, tai  thumbup.gif  gal todėl, kad gavau kaip tik tokį instuktorių kokio norėjau, kad nesibartu, nesinervintu, ramiai aiškintu, tai va ten, tai  clap.gif kai ką blogai padarydavau, ramiai paaiškindavo, dar su juokeliu kokiu, o kai jau matydavo, kad susinervinau, ar bijau, ar pan. tai ir dainas dainavo, ir pasakas pasakojo, na man tai labai padėdavo, atsipalaiduot  biggrin.gif
bet čia kiekvieno norai, gal kam trukdytu, kai dainuoja šalia, o tau važiuot reik  biggrin.gif


Sveika! Gal gali parašyti to ramaus, dainas dainuojančio instruktoriaus telefoną. Būčiau labai dėkinga. Man reikia kelių papildomų pamokų prieš egzaminą.
Atsakyti
QUOTE(beverly @ 2008 01 11, 12:52)
Sveika! Gal gali parašyti to ramaus, dainas dainuojančio instruktoriaus telefoną. Būčiau labai dėkinga. Man reikia kelių papildomų pamokų prieš egzaminą.

ir aš prašau parašyk jo pavardę ir tel, bandysiu prašyt jei leidzia tartis mokantis kad skirtų jį. gal tada rinkčiausi ten eiti jei ten taip šaunu.

o kiek laiko truko kol išsilaikei viską nuo atėjimo į mokyklą? iš pirmo karto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniux911: 11 sausio 2008 - 16:41
QUOTE(beverly @ 2008 01 11, 13:52)
Sveika! Gal gali parašyti to ramaus, dainas dainuojančio instruktoriaus telefoną. Būčiau labai dėkinga. Man reikia kelių papildomų pamokų prieš egzaminą.



QUOTE(agniux911 @ 2008 01 11, 17:40)
ir aš prašau parašyk jo pavardę ir tel, bandysiu prašyt jei leidzia tartis mokantis kad skirtų jį. gal tada rinkčiausi ten eiti jei ten taip šaunu.

o kiek laiko truko kol išsilaikei viską nuo atėjimo į mokyklą? iš pirmo karto?



nr parasiau i az smile.gif
egzaminus dar laikausi, ir eisiu laikyt trcia kart, bet tikrai del to jo nekaltinu, nes siaip vaziuoju gerai iki kol i egza reik eit, paniska egzaminu baime bijau.gif
o lankiau ilgokai, nes tuo metu daug zmoniu buvo ir pati daug reikalu turejau, kurie trukde atsiduot vairavimui, tai ilgai uztempiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Padushkele @ 2008 01 11, 22:07)
nr parasiau i az smile.gif
egzaminus dar laikausi, ir eisiu laikyt trcia kart, bet tikrai del to jo nekaltinu, nes siaip vaziuoju gerai iki kol i egza reik eit, paniska egzaminu baime  bijau.gif
o lankiau ilgokai, nes tuo metu daug zmoniu buvo ir pati daug reikalu turejau, kurie trukde atsiduot vairavimui, tai ilgai uztempiau  unsure.gif

pasiskaitinejau jog neblogą instruktorių turi man ir reiktu pasimokyt ir galų gale išsilaikyt ax.gif gal galetum ir man numeriuka parasyt ??? rolleyes.gif
Atsakyti