Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(Indreaja @ 2008 03 29, 13:28)
Ale po sutarties pasirašymo pradėjau bijot smile.gif  Kaip gi mane tokią "mumu" kas nors perlauš? Orientacijos 0, staigios reakcijos turbūt irgi. Ir va labai norjėua spėt iki liepos 1d. bet kažin..

nebijok mirksiukas.gif pradesi vaziuot ir pamatysi kad nieko cia labai sunkaus ar baisaus mirksiukas.gif
man ir taip buvo ax.gif atsimenu kaip pirma kart ejau i vaziavima../ baisu buvo belenkaip doh.gif o kai pavazinejau viskas buvo super smile.gif svarbiausia pasirinkti gera instruktoriu. savo instruktoriui visa gyvenima liksiu dekinga labai labai kad jis mane ismokino vaziuot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indreaja @ 2008 03 29, 12:28)
Ale po sutarties pasirašymo pradėjau bijot smile.gif  Kaip gi mane tokią "mumu" kas nors perlauš? Orientacijos 0, staigios reakcijos turbūt irgi. Ir va labai norjėua spėt iki liepos 1d. bet kažin..

aš irgi žalia buvau smile.gif

po pirmo važiavimo buvau šlapia kaip višta - buvo birželis smile.gif

bet paskui labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 03 29, 14:20)
aš irgi žalia buvau smile.gif

po pirmo važiavimo buvau šlapia kaip višta - buvo birželis smile.gif

bet paskui labai patiko  thumbup.gif

va va biggrin.gif man ir panasiai buvo biggrin.gif pirma kart neatsimenu nei kur vaziavau nei kaip vaziavau, visa drebanti vaziavau ir kai is masiniuko islipau dar drebejo kojos, rankos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o po to tai tik ir laukdavau vaziavimu ax.gif smile.gif , ziauriai patiko
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 03 29, 14:20)
aš irgi žalia buvau smile.gif

po pirmo važiavimo buvau šlapia kaip višta - buvo birželis smile.gif

bet paskui labai patiko  thumbup.gif



QUOTE(gintaryte1 @ 2008 03 29, 14:32)
va va  biggrin.gif  man ir panasiai buvo biggrin.gif  pirma kart neatsimenu nei kur vaziavau nei kaip vaziavau, visa drebanti vaziavau ir kai is masiniuko islipau dar drebejo kojos, rankos biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  o po to tai tik ir laukdavau vaziavimu ax.gif  smile.gif , ziauriai patiko


Manęs jau kitą savaitę laukia tas džiaugsmas - baubas pirmas važiavimas biggrin.gif , kolkas dar labai nebijau, bet kai reikės sėst už vairo tai bus širdis kulnuose scare.gif bijau.gif
Atsakyti
O čia yra "zebridinukių"? Tas teorines paskaitais galima lankyt -pirmadienį, antradienį arba trečiadienį, ketvirtadienį ,taip? T.y. piirmadienį bus pasakita tokia pat trečiadienį, o antradienį tokia pat kaip ketvirtadienį?
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2008 03 29, 14:32)
va va  biggrin.gif  man ir panasiai buvo biggrin.gif  pirma kart neatsimenu nei kur vaziavau nei kaip vaziavau, visa drebanti vaziavau ir kai is masiniuko islipau dar drebejo kojos, rankos biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  o po to tai tik ir laukdavau vaziavimu ax.gif  smile.gif , ziauriai patiko


Aš kai mokiausi(dešimt metų atgal buv vasarą) tai po pirmo važiavimovisą dieną dūžtančius daiktus ėmiau abiem rankom(bijojau išmest nes rankos neblogai drebėjo) lotuliukas.gif , o mano draugę paleido po pirmo važiavimo prie namų, instruktorius sako viskas, gali išlipt, tai jinai mergina sako aš iš šitos pusės nemoku(tipo į gatvės pusę) lotuliukas.gif Dar ir dabar juokiasi prisiminus kaip iš vairuotojo vietos nemokęjo išlipt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos supervairuotojos smile.gif Noriu kreiptis į tas, kurios jau turite vairuotojo pažymėjimus ir vairuojate. Aš esu išsilaikius teoriją regitroje..iš pirmo karto smile.gif bet va su vairavimu prasti popieriai...du kartus jau neišlaikiau. Nusprendžiau geriau pasimokinti ir tik kai jau jausiu kad pramokau, eisiu trečiakart laikyti. Gal galėtumėte man parekomenduoti gerą instruktorių kaune kuris imtų na tarkim 50 lt už 1,5 valandos ax.gif blush2.gif labai noriu išmokti normaliai važinėti kauno gatvėmis. O liepos 1 diena taip greit artėja verysad.gif
Jei kuri nors gali man pasiūlyti, parašykit až ir jei galite su instruktoriaus tel nr.
Būsiu labai labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružiukė @ 2008 04 03, 19:43)
Sveikos supermamos supervairuotojos smile.gif Noriu kreiptis į tas, kurios jau turite vairuotojo pažymėjimus ir vairuojate. Aš esu išsilaikius teoriją regitroje..iš pirmo karto smile.gif  bet va su vairavimu prasti popieriai...du kartus jau neišlaikiau. Nusprendžiau geriau pasimokinti ir tik kai jau jausiu kad pramokau, eisiu trečiakart laikyti. Gal galėtumėte man parekomenduoti gerą instruktorių kaune kuris imtų na tarkim 50 lt už 1,5 valandos  ax.gif  blush2.gif  labai noriu išmokti normaliai važinėti kauno gatvėmis. O liepos 1 diena taip greit artėja verysad.gif 
Jei kuri nors gali man pasiūlyti, parašykit až ir jei galite su instruktoriaus tel nr.
Būsiu labai labai dėkinga 4u.gif

Tokių kainų kaip 50 už 1,5 val. jau niekur nerasit. Dabar 70 mažiausia, ir tai susirasti laisvą instruktorių didelė problema. Visi tiek užgrūzinti blink.gif .
Atsakyti
taip taip
vakar siaip ne taip atkasiau instr uz 70lt vienas vaziavimas
ir tas tik 22 diena priims
dar auto abc buvo bet ten praso 90lt,plesikai
Atsakyti
QUOTE(Boružiukė @ 2008 04 03, 19:43)
Sveikos supermamos supervairuotojos smile.gif Noriu kreiptis į tas, kurios jau turite vairuotojo pažymėjimus ir vairuojate. Aš esu išsilaikius teoriją regitroje..iš pirmo karto smile.gif  bet va su vairavimu prasti popieriai...du kartus jau neišlaikiau. Nusprendžiau geriau pasimokinti ir tik kai jau jausiu kad pramokau, eisiu trečiakart laikyti. Gal galėtumėte man parekomenduoti gerą instruktorių kaune kuris imtų na tarkim 50 lt už 1,5 valandos  ax.gif  blush2.gif  labai noriu išmokti normaliai važinėti kauno gatvėmis. O liepos 1 diena taip greit artėja verysad.gif 
Jei kuri nors gali man pasiūlyti, parašykit až ir jei galite su instruktoriaus tel nr.
Būsiu labai labai dėkinga 4u.gif

O pas savo instruktorių kiek suprantu nenori, nes šiaip iš savo mokyklos mokinių jie pigiau ima, gal net ir už 50 Lt susitartum. jei ne paslaptis kokioj mokykloj mokinaisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružiukė @ 2008 04 03, 19:43)
Sveikos supermamos supervairuotojos smile.gif Noriu kreiptis į tas, kurios jau turite vairuotojo pažymėjimus ir vairuojate. Aš esu išsilaikius teoriją regitroje..iš pirmo karto smile.gif  bet va su vairavimu prasti popieriai...du kartus jau neišlaikiau. Nusprendžiau geriau pasimokinti ir tik kai jau jausiu kad pramokau, eisiu trečiakart laikyti. Gal galėtumėte man parekomenduoti gerą instruktorių kaune kuris imtų na tarkim 50 lt už 1,5 valandos  ax.gif  blush2.gif  labai noriu išmokti normaliai važinėti kauno gatvėmis. O liepos 1 diena taip greit artėja verysad.gif 
Jei kuri nors gali man pasiūlyti, parašykit až ir jei galite su instruktoriaus tel nr.
Būsiu labai labai dėkinga 4u.gif

oi taip pigiai neprasisuksi... jei eisi ne i savo mokykla tai mokesi 70 ar net 90 lt. bet jauciu vietu rast tai ir be sansu...
gal pabandyk savo mokykloj tik pas kita instruktoriu g.gif
Atsakyti
mergytes noreciau jusu paklausti kaip sekasi tom kurios mokosi pas v. staini? gal jau isilaiket, tos kurios cia sm lankotes mirksiukas.gif
Atsakyti