Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(gintaryte1 @ 2008 04 04, 17:21)
mergytes noreciau jusu paklausti kaip sekasi tom kurios mokosi pas v. staini? gal jau isilaiket, tos kurios cia sm lankotes  mirksiukas.gif

as dar vazineju su juo smile.gif idomu kaip as cia issilaikysiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2008 04 04, 17:52)
as dar vazineju su juo smile.gif idomu kaip as cia issilaikysiu... verysad.gif

na ir kaip tau sekasi? jauciu, kad viskas liuks mirksiukas.gif
aisku, kad isilaikysi, pamatysi.su tokiu instruktorium vazineji tai manau,kad viskas gerai tau pasiseks. sekmes tau kuo didziausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2008 04 04, 18:14)
na ir kaip tau sekasi? jauciu, kad viskas liuks mirksiukas.gif
aisku, kad isilaikysi, pamatysi.su tokiu instruktorium vazineji tai manau,kad  viskas gerai tau pasiseks. sekmes tau kuo didziausios 4u.gif

man toks jausmas kad kuo toliau tuo blogiau...biskuti nervina kad jis nieko neaiskina,tik tada kai suklystu arba pati paklausiu biggrin.gif bet jau baigiu persilauzt....
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2008 04 04, 18:38)
man toks jausmas kad kuo toliau tuo blogiau...biskuti nervina kad jis nieko neaiskina,tik tada kai suklystu arba pati paklausiu biggrin.gif bet jau baigiu persilauzt....

na keista, kad neaiskina g.gif
baik jau, nemanau, kad vaziuoji blogiau... tikrai taip nera, jauciu cia tau srtejant egzui tokios nuotaikos...
sekmes, yau kuo didziausios!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ech kaip as noreciau dar su tuo golfiuku prasikost biggrin.gif
Atsakyti
seikos merginos aš biški ne į temą blush-anim-cl.gif bet gal kuri patartu kaip iš eigulių nuvažiot iki regitros ? :ax kas ten važioja koks mikrius ar trulikas? jau kokia dekinga učiau padejusioms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 04 04, 21:17)
seikos merginos aš biški ne į temą blush-anim-cl.gif bet gal kuri patartu kaip iš eigulių nuvažiot iki regitros ? :ax kas ten važioja koks mikrius ar trulikas? jau kokia dekinga učiau padejusioms biggrin.gif


kazkaip po tilo uzdarymo itariu neisvengsi persedimu
iki stoteles esancios pries regitra vaziuoja man atrodo 44 mikras,tai nusibeldus iki pvz pilies reiktu ji gaudyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 04 balandžio 2008 - 20:31
QUOTE(gintaryte1 @ 2008 04 04, 20:13)
na keista, kad neaiskina g.gif
baik jau, nemanau, kad vaziuoji blogiau... tikrai taip nera, jauciu cia tau srtejant egzui tokios nuotaikos...
sekmes, yau kuo didziausios!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ech kaip as noreciau dar su tuo golfiuku prasikost biggrin.gif

patinka ir man tas golfiukas smile.gif
Atsakyti
ir dar lyg 7-11 trulai,
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 04 04, 21:17)
seikos merginos aš biški ne į temą blush-anim-cl.gif bet gal kuri patartu kaip iš eigulių nuvažiot iki regitros ? :ax kas ten važioja koks mikrius ar trulikas? jau kokia dekinga učiau padejusioms biggrin.gif

ta regitra tai kazkokiam uzkampy... nervina doh.gif
Atsakyti
Indreaja 2008 03 29, 14:56 Paskelbta: #293

O čia yra "zebridinukių"? Tas teorines paskaitais galima lankyt -pirmadienį, antradienį arba trečiadienį, ketvirtadienį ,taip? T.y. piirmadienį bus pasakita tokia pat trečiadienį, o antradienį tokia pat kaip ketvirtadienį?


Indreaja, paskaitos destomos pirmadieni/antradieni ta pati medziaga, ir treciadieni/ketvirtadieni ta pati smile.gif bet seip su kuriuo srautu pradejai lankyti, t.y pirmadieni ir treciadieni ar antradieni/ketvirtadieni ir geriau ta banga plaukt smile.gif nes kazkiek galis skirtis (vieniems isdesto daugiau per viena paskaita, kitiems maziau ir pan.), bet nemanau,kad labai didele problema tai cool.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JusTinTina: 04 balandžio 2008 - 21:38
QUOTE(Lera @ 2008 04 04, 20:17)
seikos merginos aš biški ne į temą blush-anim-cl.gif bet gal kuri patartu kaip iš eigulių nuvažiot iki regitros ? :ax kas ten važioja koks mikrius ar trulikas? jau kokia dekinga učiau padejusioms biggrin.gif

Nu ta Regitra tai tikrai užkampis, bet nuo Eigulių dabar tik 11 beroc važiuoja, va grafikiukas jei dar reik arba va čia pasidairyk dar, gal kitų variantų atrasi, bet be persėdimo tik 11 mirksiukas.gif
Atsakyti
Na maniškis instruktorius buvo iš auto abc ir imdavo 50 lt už 1,5 h. Bet man nepatiko tai kad jis man visada pasakinėdavo ką daryti, neleisdavo pačiai mąstyti. Ir po 5 papildomų vairavimų aš du kartus neišlaikiau egzo regitroje. Tai pamaniau gal reiktu pakeisti instruktorių. Jau depresija prasideda kad neišmokstu vairuoti gatvėje verysad.gif
Atsakyti