Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Įdarai krepšeliams, jų tešla
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
juva
Sveikos, nežinau, kaip čia šią temą užvardint, bet padėkit. Ryt balius ir turiu tokių mažučių krepšiukų sumuštiniams. Kokio ydaro į juos prigrūsti, kad skanu būtų rolleyes.gif
Sonatina
Man patinka su pikantiška mišraine: virtas kiaušinis, geltonas sūris, krabų lazdelės, česnakas, majonezas, prieskoniai rolleyes.gif
Elena
Aš pasakysiu taip: krepšelių pas mane visada galima rasti...Tiesiog labai patogu kai atvaro kokie nelaukti svečiai...ir gražu ir skanu rolleyes.gif
O įdarai įvairus...
virtas kiaušinis+pomidoras+kumpis+konservuoti žirneliai+petražolė.
Kiaušinius, pomidorą, kumpį smulkiai supjaustyti,sumaišyti su majonezu ir žirneliais, idėti į krepšelį, papuošti petražolės šakelę ir susuktą iš kumpio gelytę.

avokadas+česnakas+majonezas.
avokada sutarkuoti, įdėti trinto česnako ir sumaišyti su majonezu.Įdeti į krepšelį, papuošti marinuotais pievagrybiais ir žalumynais.

virto kiaušinio tryniai+majonezas+lydytas sūris+prieskoniai+lašišos filė+petražoles.
Sūrį, virtą kiaušinio trynį sutarkuoti, įdeti majonezą ir viską išmaišyti. Įdeti įdarą į krepšelį, susukti lašišos gabaliuką ir papuošti petražolės šakelę.
Board
Per vestuves tie krepseliai buvo einamiausias patiekalas. O ju buvo aibe ivairiu: su pikantiska misraine,
su naminem salotom,
su vaisiu salotom (ivairiu vaisiu gabaliukai uzpilti jogurtu)
su tuno salotom
vienu zodziu su bet kokiom salotom kurias tik pacios valgot
bea
man labai skanu virta vistiena+kukuruzai+majonezas+karis (kad astroka butu).
smike
Sveikos! Pamaniau, kad dalykas reikalingas, nes galima labai greitai paruosti ivairiu saldumynu. Reikia tik is trapios teslos iskepti krepselius arba is sluoksniuotos iskepti "leksteles", arba kad ir mantingos sulinelius panaudot. Zodziu pagal nora ir reikala! wink.gif Taigi, idarai.

Obuoliu idaras

Sumaisyti 1 kiausinio tryni, 4 saukstus tirstos grietineles, 1 sauksta sausainiu trupiniu, 1 trinta obuoli, 1 sauksteli tarkuotos citrinos zieveles. Uzpildyti krepselius ir kepti 15 min 190 ` C orkaiteje.

Plikyto kremo ir brendzio

Uzpilti dziovintas slyvas brendziu, prideti apelsino zievele, pakaitinti iki virimo, isjungti ir palikti kuriam laikui. Deti i krepselius su paruostu pirktu plikytu kremu.

Tropiniu vaisiu siurprizas

Susmulkinti dziovintu tropiniu vaisiu misini (galima ir sviezius). Supilti sirupa nuo konservuoto imbiero. Sumaisyti su Mascarpone suriu (arba Svelniaja varske) ir sudeti i krepselius. papuosti vaisiu gabaliukais ir pabarstyti kokosais.

Kalediniai vaisiniai krepseliai

Iskeptus krepselius pripildyti dziovintomis uogomis ir razinomis pries tai ismirkytomis apelsinu sultyse su cinamonu. Is virsaus papuosti plakta grietinele ir pabarstyti kapotais riesutais.
sirduze
Parasykit prasau man tu krepseliu receptuka, kad nusipirkti tos teslos tai man netinka, nes pas mus jos nera, o tikrai labai noreciau tokiu pasidaryti. Aciu.
Etina
QUOTE (sirduze @ 2004 09 14, 14:10)
Parasykit prasau man tu krepseliu receptuka, kad nusipirkti tos teslos tai man netinka, nes pas mus jos nera, o tikrai labai noreciau tokiu pasidaryti. Aciu.

As taip pat noreciau suzinoti receptuka rolleyes.gif
smike
Jusu pageidavimu krepseliu receptas! biggrin.gif

120 g miltu,
60 g sviesto,
2 tryniai.

Sviesta sutarkuoti ir isminkyti tesla. Ja padeti 2 val. i saldytuva. Po to kocioti apskritimus pagal formeliu dydi.

Kaip matote tesla be cukraus, nes visi mano parasyti idarai pakankamai saldus, todel jis i tesla nebutinas. O be to, ta pati recepta galima panaudoti ir nesaldiems krepseliams! wink.gif
sirduze
Ot tai aciu, dabar tai jau darysiu. Si penktadieni bus sioks toks sumestinis baliukas, tai turesiu ko skaniau ir idomiau nusinesti thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif . Tikrai, geras, aciu. thumbup.gif
remka
......kaip tik koks baliukas,visada darau krepsellius thumbup.gif
......idaras toks:
*kiausinis{virtas} biggrin.gif
*suris
*majonezas
*poras ir biski cesnako......
ant virsaus pabarstau raudonu ir juodu ikru,dar petrazoles lapuka,labai graziai atrodo ir skanu..... thumbup.gif
....dar darau saldzius,nusausinu konservuotus persikus,apelsino,vynuogiu -sudedu ir uzpilu zele drebuciais(jau pastengusiais),cia kaip desertas gaunasi irgi labai puosia stala ir skanu! thumbup.gif
mandalina
Nusipirkau formelių krepšeliams kepti. Greit nusimato baliukas, tad pritrūkau fantazijos, ką į tuos iškeptus krepšelius galima dėti - tiek saldžiam patiekalui, tiek ir mėsos ar kitiems užkandžiams.
Gal kas turite skanios tešlos receptą krepšeliams kepti?
O gal kuri krepšelius pirkote parduotuvėje ir mokėjote juos labai skaniai įdaryti?
Scarlett
Skaniausi krepšeliai biggrin.gif thumbup.gif
user posted image

Kaip norėčiau !!!!!!!!!!!!!!!! laugh.gif essen.gif essen.gif essen.gif
Lukutis
teslos receptukas
3 kiausiniai
125g cukraus
150g miltu
1 saukstelis kepimo milteliu
sviesto kepimo formelems patepti.
zinau viena idara, reikia karamelizuoto pieno su cukrumi, butent'rududu' ir sumaisai su graikiniais riesutais. fantastiskas skonis clap.gif
Papildyta @ [mergetime]1101126780[/mergetime]
krepseliai su obuoliu salotomis
1 violetinis svogunas
2 obuoliai
2 virtos bulves
4 saukstai koncervuotu kukuruzu
2 sauksteliai krienu
3saukstai majonezo
alyvu be kauliuku ir obuolio papuosti
viska susmulkiname ir sudedame i krepselius, papuosiame alyvomis ir pjaustytais obuoliais.
xenzy
jau kazkur minejau toki super idara, berods prie salotu, nu nesvarbu, pasikartosiu:

bananai (nepernoke!!!!!!!!!)
anansai (galima konservuoti)
fermentinis suris (Liliputas ar koks kitas)
majonezas (Helmans melynu dangteliu)

viskas lygiom dalim supjaustom kubeliais, permaisom majonezu ir i krepselius:)
cia indiskos salotos, tikrai idomus skonis, pabandykit:) ypac prie vyno:) skanaus
Lukutis
o kodel bananai turi buti neprinoke?
o receptas tai visai neblogas, man atrodo ir as susigundysiu daryti.
mandalina
QUOTE (rasukas @ 2004 11 22, 14:06)

Šiandien pati iškepiau krepšelius. Niam niam kokie skanūs smile.gif . Tešlą dariau taip
250 g margarino
3 tryniai
3-4 šaukštai grietinės
druskos truputį
miltų iš akies visada dedu (kad tešla nebūtų kieta). Beje visada naudoju tik Extra miltus (Kauno grūdai). Su jais niekada nebūna jokių gumuliukų ir kepiniai būna trapūs.
Į gabaliukais supjaustytą margariną įmušu trynius (baltymų nereikia), padruskinu, įdedu grietinę ir po truputį beriu miltus.
2 val.tešla pastovi šaldytuve, po to kočioju ir dedu į formeles (formelių riebalais tepti nereikia, nes tešla ir taip riebi. Po to ant viršaus pribėriau pupelių - kad kepant krepšeliai nesideformuotų. 15 minučių ir iškepa smile.gif
O įdarą bandžiau su pikantiškom salotom (virtas kiaušinis, lydytas sūris, česnakas, majonezas) ir su šprotų salotom (šprotai smulkiai supjaustyti, virtas kiaušinis, marinuotas smulkiai pjaustytas agurkas, kepinti svogūnai, majonezas).
Na laaabai skanu biggrin.gif
Debesiukas
Karameliniai krepsheliai

Kondensuota sutirshtinta piena su cukrumi (skardine) virti 2 val (ar dar ilgiau) - pasidaro toks rudas ir gana kietas kremas. Arba naudoti Rududu krema (atrodo taip vadinasi), bet man skaniau pachiai ishsivirti.
Tada i krepshelius deti rieshutu (kokiu megstate) ir virto kondensuoto pieno, papuoshti tai pachiais rieshutais arba uzhbarstyti tarkuotu kokosu ar skaldytais migdolais.

Beje, geriausia naudoti trapios teshlos krepshelius,sluoksniuota nelabai turetu tikti.
Adile
Zaviuosi darbsciomis mamytemis, o as tai tingine, pati kepti krepsiukus tingiu... tai
nusiperku arba pikantiskus arba desertinius krepselius (priklausomai nuo to, kokiu skanumeliu norisi). Aisku, jie neprilygs naminiams, bet... wink.gif
Taigi, tinginiu krepsiukai:
Truputi sviesto (ant dugno) ir "netikru" baltyminiu ikru (abieju rusiu) per puse. Ant virsaus uzdedu gabaliuka citrinos (nebutina, bet man skanu ir grazu) ir petrazoles ar krapu lapuka.
Analogiskai galima deti sviesto +lasisa +vynuoge... (arba vietoj vynuoges - citrina). Cia labiau tinka i pacius mazuosius "krepselius", lyg ir volanais vadinami, tokie sussukti. Ir tada papuosei kuo nors zaliu...
O i saldzius tai dazniausia padarau vaisiu misraine is bet kokiu vaisiu (kokius turiu) ir sumaisau su jogurtu (man skaniausia su smilgos zemuoginiu jogurtu, nes rugstokas). Tik nereikia padaryti per skystos misraines, nes ilgiau pastoveje yra dugna istirpine smile.gif
xenzy
QUOTE (rasukas @ 2004 11 22, 16:26)

ne neprinoke, o nepernoke, nes kitaip bananas pavirs i kose ir greitai pajuoduods ir tokios neapetitnos isvaizdos bus salotos:)))
Lukutis
QUOTE (xenzy @ 2004 11 23, 08:53)
QUOTE (rasukas @ 2004 11 22, 16:26)

ne neprinoke, o nepernoke, nes kitaip bananas pavirs i kose ir greitai pajuoduods ir tokios neapetitnos isvaizdos bus salotos:)))

sorry, nemoku skaityti doh.gif
Papildyta @ [mergetime]1101193517[/mergetime]
IDARAS
50G GRUDETOS VARSKES
RAUDONUJU IKRU
RAUDONOS PAPRIKOS
i krepselius sudedi varskes ir ikru, ir papuosi krapais ir paprika. clap.gif
Lukutis
idaras
60g varskes
30g grietineles
20g cukraus
vanilinio cukraus
koncervuotu persiku
isplaki grietinele, i ja sudedi varske, cukru, vanilini cukru, persikus susmulkintus, viska sumaisai ir sudedi i krepselius, papuosi persikais, galima dadeti ir brukniu.
Debesiukas
Tuno salotu idaras:
Indelis konservuotu zhirneliu
Indelis konservuoto tuno (mazhas, kiekio neprisimenu sad.gif )
Poras
Juodieji pipirai
Majonezas arba aliejus

Zhirnelius, tuna, smulkiai supjaustyta pora ir pipirus ishmaishome su majonezu ar aliejumi (kas kaip megsta) ir dedame i krepshelius. Papuoshiame pagal turimas galimybes ir fantazija (ash dazhniasiai dedu alyvuoges, galima ish pora lapelius ispjaustyti). Taip pat kai kas deda ryzhiu, bet man be ju skaniau tongue.gif
Lukutis
KREPSELIAI SU KUNPIO SALOTOMIS
2 stiklines ryziu
250g rukyto kumpio
puse igvaisio agurko
svogunu laisku
krapu sakeliu
3 saukstai majonezo
tai va viska sumaisai ir sudedi i krepselius, papuosi.
jolia
Mamos padekit 4u.gif Negaliu forume rasti krepseliu receptu ir ju idaru.Arteja vaiko gimdienis norisi kazka tokio idomesnio padaryti.Pasidalinkit savo receptukais
šviesa
Sveikos,
Mano toks krepseliu receptas:

TESLA
200 varskes,
200 margarino,
200 miltu,
1 as kepimo milteliu.

Is teslos padarau ''desra'', dedu i saldytuva. Tada isemus pjaustau ''blynelius'' ir kloju i formeles, pateptas riebalais.
IDARAS
Dziovinti abrikosai su graikiskais riesutais sudedami vidun, o ant virsaus uztarkuojamas suris. Tada kepu. smile.gif

.
akvilyte
issikepiau 200 krepsiuku, ka i juos det kad butu skanu ir sventiska (vestuvems)
Eimante
Kaip krepseliai atrodo zinau ax.gif zinau ir ka i juos det, nes davet daug patarimu smile.gif bet cia tu krepseliu nemaciau, tai pamaniau kad reiktu paciai issikept, be to ir skanesni turbut vistiek gautusi ax.gif ir teslos recepta pasiulet, bet va as nerandu tu kepimo formeliu, na tiksliai ir nezinau kaip atrodo.. blush2.gif gal kuri turit foto ideti... blush2.gif O gal tinka tos kepimo formos kur situs "muffin" kepa...?
brashke77
SU RŪKYTA SKUMBRE:
reikia rūkytos skumbrės
virtas kiaušinis
svogūniukas
truputis fermentinio sūrio
konservuotų žirnelių,
majonezo,
pipiriukų, ir labai tinka krapai, jei tik turit:)

Žuvį, kiaušinį,svogūną,sūrį supjaustome gražiais kubeliais, įdedame krapų,pabarstome pipirais,maišome su majonezu. Tikrai labai labai skanu thumbup.gif
Sūrio galima ir nedėti, pagal galimybes.

O ištikrųjų su tais įdarais galima improvizuoti, manau, kad čia jokiuų taisyklių nėra, tiesiog galime tik idėjomis pasidalinti. Sėkmės 4u.gif
Erina
QUOTE(brashke77 @ 2005 10 19, 10:24)
SU RŪKYTA SKUMBRE:
reikia rūkytos skumbrės
virtas kiaušinis
svogūniukas
truputis fermentinio sūrio
konservuotų žirnelių,
majonezo,
pipiriukų, ir labai tinka krapai, jei tik turit:)

Žuvį, kiaušinį,svogūną,sūrį supjaustome gražiais kubeliais, įdedame krapų,pabarstome pipirais,maišome su majonezu. Tikrai labai labai skanu thumbup.gif
Sūrio galima ir nedėti, pagal galimybes.

O kur kons. žirnelius dėt į bendrą masę ar ant viršaus
Scarlett
Pievagrybius smulkiai supjaustykite ir pakepinkite kartu su smulkintais svogūnais.
Į krepšelius pridėkite pievagrybių ir pabarstykite fermentiniu sūriu.
Sudėkite ant skardos ir kepkite orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje, kol ištirps sūris.

Scarlett
Krepšeliai su vanilės įdaru

12 trapios tešlos krepšelių

Įdarui: 1 citrina
150 g varškės
40 g cukraus
2 g vanilės
50 g grietinėlės

Trapios tešlos krepšelių receptas
Varškę pertriname, įpilame į ją grietinėlės, cukraus, vanilės.
Šią masę sudedame į krepšelius.
Viršų puošiame uogomis.
brashke77
QUOTE(Erina @ 2005 10 19, 19:23)
O kur kons. žirnelius dėt į bendrą masę ar ant viršaus
*

butinai i bendra!, tik atsargiai maisykite, kad nesusitrintu ten viskas. nu skanu nerealiai !
erika9
Čia vis rašot apie namų gamybos krepšelius...O tie pirktiniai labai jau neskanūs? g.gif
Asta
Man tai pirktiniai "Mantingos" visai patiko. Pirkau trapios tešlos "Pikantiškus"...ir gražu ir skanu buvo ax.gif
shanet
IDARAS:AVOKADAS
TUNAS SAVO SULTYSE
MAJONEZAS
"DZIUGAS"SURIO DROZLIU,
avokada sutrinti,ideti tuna ir sumaisyti su majonezu,mase deti i krepselius,pabarstyti suriu.
p. Kikimora
4u.gif labai patiko idėja , kaip tik artėjančiam nušventimui.. tik klausimėlis - kur pirkote formeles?
TINA316
Sveikos šeimininkės. Artėja šventės, todėl labai norėčiau pasigaminti krepšelių. Žianu, kad jie kepami iš sluoksniuotos tešlos(tinka ,,Mandingos,,), bet kokį galima padaryti įdarą, kad būtų skanu ir gražu... Ačiū. newyear.gif
Erina
Nu nusipirkau šiandien turguj formelių tipo krepšeliams kepti, mantingos sluoksniuotos tešlos ir prisikepiau krepšelių doh.gif , bet gavosi ne krepšeliai, o išsipūtę blyneliai. Nesuprantu ką padariau ne taip, o gal tešla ne tokia. g.gif Tą mantingos tešlą biškutį pakočiojau ir išklojau tas formeles, vidurį kepimo atidariau orkaitę pasigrožėt savo krepšeliais, žiūriu visas viršus tų krepšelių "nutirpęs", liko tik blynas. Paskui kad išsipūtė tie mano blynai. Žodžiu gavosi visiškas š..., reiks eit pirkt gatavų krepšelių
lanaa
QUOTE(Erina @ 2005 11 29, 15:08)
Nu nusipirkau šiandien turguj formelių tipo krepšeliams kepti, mantingos sluoksniuotos tešlos ir prisikepiau krepšelių doh.gif , bet gavosi ne krepšeliai, o išsipūtę blyneliai. Nesuprantu ką padariau ne taip, o gal tešla ne tokia. g.gif  Tą mantingos tešlą biškutį pakočiojau ir išklojau tas formeles, vidurį kepimo atidariau orkaitę pasigrožėt savo krepšeliais, žiūriu visas viršus tų krepšelių "nutirpęs", liko tik blynas. Paskui kad išsipūtė tie mano blynai. Žodžiu gavosi visiškas š..., reiks eit pirkt gatavų krepšelių
*

na as kai kepu krepselius, ne is mantingos, o namines smelines teslos, tai isklojusi forma, ar formeles ant teslos priberiu dziovintu pupeliu ar zirniu, kad neleistu teslai issikelt. beje o kuria mantingos tesla naudojai g.gif nes buna mieline ir bemiele... o siaip kiek kepus is sluoksniuotos, tai paprasciausiai subadydavau, tesla, nei tu pupu-zirniu neberdavau ir nieks ten neissikeldavo schmoll.gif tiesa formeles budavo lygios... ax.gif
bea
QUOTE(lanaa @ 2005 11 29, 16:27)
na as kai kepu krepselius, ne is mantingos, o namines smelines teslos, tai isklojusi forma, ar formeles ant teslos priberiu dziovintu pupeliu ar zirniu, kad neleistu teslai issikelt. beje o kuria mantingos tesla naudojai  g.gif  nes buna mieline ir bemiele... o siaip kiek kepus is sluoksniuotos, tai paprasciausiai subadydavau, tesla, nei tu pupu-zirniu neberdavau ir nieks ten neissikeldavo  schmoll.gif  tiesa formeles budavo lygios... ax.gif
*

tu visiškai teisi, reikia paslėgti. na blogiausiu atveju, subadyti šakute.
Asta
Iš smėlynės tešlos kepant tai gal ir nėra būtina paslėgti..Bent jau aš tai neslėgiau, tik formelę visą ja išklojau ir tiek..visai neblogai gavosi.
Ir dar, beja, svečiams buvo atrakcija - prikepiau tu krepšiukų, pripirkau vaisių, puršiamos grietinėlės ir leidau vaikams patiems pasiruosšti kokius tik jie nori pyragaičius rolleyes.gif
Kozete
QUOTE(smike @ 2004 09 14, 19:37)
Jusu pageidavimu krepseliu receptas!  biggrin.gif

120 g miltu,
60 g sviesto,
2 tryniai.

Sviesta sutarkuoti ir isminkyti tesla. Ja padeti 2 val. i saldytuva. Po to kocioti apskritimus pagal formeliu dydi.

Kaip matote tesla be cukraus, nes visi mano parasyti idarai pakankamai saldus, todel jis i tesla nebutinas. O be to, ta pati recepta galima panaudoti ir nesaldiems krepseliams!  wink.gif
*

Turiu formelių, bet dar niekada nekepiau, reiktų kada nors pabandyti. smile.gif
Tik įdomu kiek išeina iš tiek tešlos krepšelių ir ar labai plonai reikia iškočioti tešlą?
Ir ar nereikia formelių kokiais nors riebaliukais patepti?
Kozete
Radau dar tokį receptuką:

Bezė (pyragaičiai su baltymų kremu)

Tešlai:

500 g miltų,
300 g margarino ar sviesto,
200 g cukraus,
2 kiaušiniai,
1 g sodos,
vanilino arba romo esencijos.

Kremui:

500 g cukraus,
250 g vandens,
5 kiaušinių baltymai,
10 g citrinos rūgšties

Miltus sumaišyti su soda ir persijoti.
Sviestą išsukti iki vientisos masės. Tada į jį dalimis dėti cukrų, paskui po vieną kiaušinį. Viską išsukti iki purios masės, kol ištirps cukrus. Baigiant sukti supilti esenciją.
Tada suberti miltus ir greitai užminkyti tešlą.
Palaikyti šaldytuve 10-30min.
Iškočioti 5-7mm. storio ir padaryti krepšelius (formytėse), arba išspausti rutuliukus su maža stiklinėle. Kepti 220 C tem. apie 10-15 min.

Kremui išverdame sirupą:
Į virintą vandenį supilame cukrų, gerai išmaišome, uždengiame dangčiu (neatidenginėti, nes susucukruos) ir verdame ant stiprios ugnies, kol galima bus susukti vidutinio kietumo kamuoliuką (kad išlaikytų formą, bet minkštas). Nepervirti, nes susikristalizuos.
Nuimti nuo ugnies.
Tada išplakame baltymus iki standžių putų. Baigiant plakti supilti citrinos rūgštį ir visada plakant maža srovele pilti sirupą.(baltymai užsiplikina ir jų tūris padidėja). Dabar plakti lėčiau, kol baltymų kremas sustandės(išlaikys savo formą).
Tada kremą dedame į konditerinį maišelį su antgaliu ir spaudžiame ant krepšelių.
smike
QUOTE(Kozete @ 2006 02 01, 11:26)
Turiu formelių, bet dar niekada nekepiau, reiktų kada nors pabandyti.  smile.gif
Tik įdomu kiek išeina iš tiek tešlos krepšelių ir ar labai plonai reikia iškočioti tešlą?
Ir ar nereikia formelių kokiais nors riebaliukais patepti?
*

Viskas priklauso nuo formelių dydžio. mirksiukas.gif Labai daug nesigauna- apie 6 vidut.dydžio krepšeliai. Labai plonai kočioti nereikia. Šiaip aš tais kočiojimais neužsiimu- pirštais išploju formelės viduje tešlą. Kepdama pirmą partiją truputį patepu riebalais, paskui jau nebe, nes ta tešla pakankamai riebi, tai formelės pačios susitepa. biggrin.gif
Kozete
QUOTE(smike @ 2006 02 04, 09:06)
Viskas priklauso nuo formelių dydžio. mirksiukas.gif Labai daug nesigauna- apie 6 vidut.dydžio krepšeliai. Labai plonai kočioti nereikia. Šiaip aš tais kočiojimais neužsiimu- pirštais išploju formelės viduje tešlą. Kepdama pirmą partiją truputį patepu riebalais, paskui jau nebe, nes ta tešla pakankamai riebi, tai formelės pačios susitepa.  biggrin.gif
*

Mano formelės mažytės, dugno skersmuo apie 3cm. ax.gif
princiupesa
Sveikos,

sluoksniuotos tešlos krepšiukus kepa didžiosios "IKI" parduotuves. Nėra brangus, jei neklystu, tai didesni - 0,30, o mažesni - 0,20 Lt kainuoja. Nėra jie labai dailūs, kartais koks kraštas būna nulėpęs, bet neblogi. O ir iškepa greitai, gali per valandą nuo užsakymo padaryti.
Tai, tiek žiniu ax.gif
spurrga

L. Skanūs ir pigūs krepšeliai yra ir cukrainėje priešais Coca Cola Plaza kino teatrą. 1 kg - 8.80 Lt, tad vieno krepšelio kaina gaunasi apie 12 ct
Nerytė
Sveikos, konditerės ir ne tik 4u.gif

Nusipirkau tokių krepšelių ir nesugalvoju kokį kremą į juos dėti ir papuošti vaisiais g.gif
Grietinėlė manau gali isskystėti ir ištiš mano krepšeliai kol saldaus stalo sulauks.... gal turit kokių pasiūlymų?

šiaip dar turiu ruduru... gal ji su kuom nors pamaisyti ir purkšti į tų krepšelių vidų? nors norisi kažko tokio lengvo, kad nebūtų labai riebu

jei turit kokių minčių tai labai lauksiu ax.gif
akvilyte
QUOTE(Nerytė @ 2006 04 04, 22:31)

Nusipirkau tokių krepšelių ir nesugalvoju kokį kremą į juos dėti ir papuošti vaisiais  g.gif
Grietinėlė manau gali isskystėti ir ištiš mano krepšeliai kol saldaus stalo sulauks.... gal turit kokių pasiūlymų?

na jei nori būtent saldžių tai siūlau pasidaryt žėlė, supjaustyt smulkiai, dėt truputį tų gabaliukų, o ant viršaus su švirkštu paraityt plakto jogurto (į jį įdėk žalatinos tai tikrai neišsileis wink.gif ) na tai bus lengvo tokie mirksiukas.gif
o į grietinėlę taip pat gali truputį žalatinos įdėt kad neišsileistų mirksiukas.gif tai gali dėt kruopytę rududu, purkšt grietinėlę ir kokią vynuogę ant viršaus.. visai skanu turėtų būt rolleyes.gif tik va riebu cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.