Įkraunama...
Įkraunama...

Batai

Apklausa: batai (1139 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Patogiausi - lygiapadžiai, bet pati geriau (elegantiškiau, liekniau) jaučiuosi su aukštakuliais. Vis tik dažniau į darbą renkuosi aukštakulnius, o laisvalaikiui - lygiapadžius arba kedus.
Atsakyti
Megstamiausi kasdienai su nedideliu kulniuku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaska: 28 kovo 2010 - 09:36
Sveikos, mergaitės, nežinau ar čia pataikiau. Parduodu batus, aukšta pakulne (10 cm), juodos spalvos, 39 dydis, bet jie ne odiniai. Pirkau vienam šventiniam vakarui, užsidėjau 1 kartą, todėl bateliai galima sakyti nauji. Kaina- 50 Lt. pakaks smile.gif svarbu dulkiu nerinktu man jie.
Jeigu kazka sudomino, rasykit 22reda7@gmail.com smile.gif
Atsakyti
ne čia biggrin.gif
tam yra skelbimų lenta
Atsakyti
4u.gif

Labai greitai sunesioju aukstakulnius, ta prasme nesioju graziai , bet greitai nusibraizo pakalos kulniuko unsure.gif per kokis 7 kartus schmoll.gif
Siaip kokibishkus batukus perkuos...

O kiek jums kulniukai tarnauja ? Girdejau ,kad yra daroma metaline pakala ant kulniuko gal kas daretes ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Patarkite, kas zino, gal Klaipedoje yra kokia nors parduotuve, kur yra dailiu originaliu batu. Sio sezono mada man visai ne prie sirdies, apvaiksciojau visa Akropoli, centra-senamiesti, nemazai pigiu rubu parduotuviu. Man jau atrodo tai "misija neimanoma". Tiesa, dar reikia i turgu uzvaziuoti, senokai bebuvau.
Kaip be butu, lauksiu patarimu.
Atsakyti
QUOTE(adidamm @ 2010 05 25, 22:16)
Labai greitai sunesioju aukstakulnius, ta prasme nesioju graziai , bet greitai nusibraizo pakalos kulniuko  unsure.gif  per kokis 7 kartus schmoll.gif
Siaip kokibishkus batukus perkuos...

O kiek jums kulniukai tarnauja ? Girdejau ,kad yra daroma metaline pakala ant kulniuko gal kas daretes ? mirksiukas.gif

Aukštakulnių man kulniukai irgi labai greitai susinešioja mastau.gif Nors tikrai su jais kiekvieną dieną nevaikštau. Tenka pakeisti kas sezoną smile.gif O jei vieni nešiojami dažniau, tai ir keisti tenka dažniau.
Dėl to metaliuko, turiu taip vienus pakaltus, bet labai erzina kaukšėjimas. Ir vaizdas nėra labai gražus, bato kulnas juodas, o metaliukas šviesus.
Aš dažniausiai kalu kaučiuku, jo yra įvairių spalvų, galima pritaikyti prie kulno, kad nebūtų labai skirtingai ir jis ilgiau laikosi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 06 11, 11:03)
Aukštakulnių man kulniukai irgi labai greitai susinešioja mastau.gif Nors tikrai su jais kiekvieną dieną nevaikštau. Tenka pakeisti kas sezoną smile.gif O jei vieni nešiojami dažniau, tai ir keisti tenka dažniau.
Dėl to metaliuko, turiu taip vienus pakaltus, bet labai erzina kaukšėjimas. Ir vaizdas nėra labai gražus, bato kulnas juodas, o metaliukas šviesus.
Aš dažniausiai kalu kaučiuku, jo yra įvairių spalvų, galima pritaikyti prie kulno, kad nebūtų labai skirtingai ir jis ilgiau laikosi. smile.gif


na metaliukus ir as pasikalu ant kulniuku ypac kurie yra plonyciai ,ir nieko ten nesimato nes ta metaliuka padaro tokios spalvytes kaip ir batuka rolleyes.gif s ,jei batai juodi padaro ji juoda ir labai liux atrodo ir ilgai laiko kol batai suplysta liux
Atsakyti
Vieninteli karta metaliuku kulnus apsikaliau, jauciausi kaip kumele su siais bateliais, siaubingas kauksejimas doh.gif lotuliukas.gif O dar slidu, ant plytelemis isklotos dangos doh.gif Metalui daugiau ne ne unsure.gif As uz kauciuka, juk nera nieko amzina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sirdelyte: 11 birželio 2010 - 11:41
Kasdienai mėgstu lengvą, patogią avalynę tokią kaip kedukus, na o jei kur nors jau eiti tai tada mielai užsidedu aukštakulnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenta7 @ 2010 06 11, 11:49)
Sveikos. Patarkite, kas zino, gal Klaipedoje yra kokia nors parduotuve, kur yra dailiu originaliu batu. Sio sezono mada man visai ne prie sirdies, apvaiksciojau visa Akropoli, centra-senamiesti, nemazai pigiu rubu parduotuviu.  Man jau atrodo tai "misija neimanoma".  Tiesa, dar reikia i turgu uzvaziuoti, senokai bebuvau.
Kaip be butu, lauksiu patarimu.


Žiūrint kokių tų originalių nori...aš pirkau dvejas basutes praeitą savaitę, vienas aukštokas pilnapades Batų kalne(labai MB tos patiko biggrin.gif ), o kitas Step tope žemakulnes, kamštimiu paduku, man tai jos tikrai originalios, bet brangios, raganos(virš 300 LT doh.gif ).
Turguj, tai kaip turguj, nieko gero ten nebus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(***Žaltvykslė @ 2010 06 12, 19:21)
Žiūrint kokių tų originalių nori...aš pirkau dvejas basutes praeitą savaitę, vienas aukštokas pilnapades Batų kalne(labai MB tos patiko biggrin.gif ), o kitas Step tope žemakulnes, kamštimiu paduku, man tai jos tikrai originalios, bet brangios, raganos(virš 300 LT doh.gif ).
Turguj, tai kaip turguj, nieko gero ten nebus... g.gif

Aš irgi norėjau patart į Batų kalną užsukt. Nežinau kaip dabar, bet prieš kokius 4 ar 5 metus, kai dar į Palangą atostogaut važiuodavom tokį gėrį ten iškasiau. Ir pasirinkimas atrodė didesnis nei Vilniuj ir kainos mažesnės thumbup.gif

Atsakyti