Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilių parkavimas nėštukėms

Pakolkas nejauciu tokio poreikio (statyti kuo arciau duru) Su vezimu (kad ir kiek beprisipirkciau) nusivezu nors ir iki galo aiksteles. Parduotuvese nesinaudoju dabar krepseliais. O prie duru vietas palieku arba tiems, kuriems tikrai sunku nusiverti vezimeli toliau, arba super sustriems automobiliukas, kuriems tiesiog nelygis is toli eiti.
Atsakyti
Nu as kaip ir prietaringai ziuriu i statyma neigaliuju vietoje..lyg pati tokia tapsiu, bet vietu pora, kaip Italijoje galetu padaryti salia parduotuviu. O siiap tai tikrai pikta, kad va padare kasas, kad nereiketu nestuke.gif eilese stoveti ir ka..siandien stoviu, pries mane trys vyrai nesti ivairaus amziaus, perkantys alaus su skumbre ir siaip namu apyvokos daiktu..o as jauciu, kad guluosi ant vezimelio, nes kitaip salia vezmelio nugriusiu blink.gif umn.gif bash.gif gerai, kad vyras salia buvo, tai nuejau sestis ant suoliuko, jis atstovejo likusia dali eiles..o kazkaip ten demonstruoti, kad mano nestumas yra is po palto dar nematomas ar rekauti apie savo teises nenorejau..kulturos dalis cia..tiek krutu masinu statymas i invalidu vietas, tiek va apsipirkimas tose kasose..priims istatyma ir ka...retai, kada nubaudzia, kaitokioje vietoje tokias masinas pastato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2008 11 15, 20:28)
Pakolkas nejauciu tokio poreikio (statyti kuo arciau duru) Su vezimu (kad ir kiek beprisipirkciau) nusivezu nors ir iki galo aiksteles. Parduotuvese nesinaudoju dabar krepseliais. O prie duru vietas palieku arba tiems, kuriems tikrai sunku nusiverti vezimeli toliau, arba super sustriems automobiliukas, kuriems tiesiog nelygis is toli eiti.


Jooo, su tom kasom tai tikra tiesa. As irgi viena karta vos ne akis draskancia pardaveja raminau, kuri kaltino mane, kad as apsimetu nescia, nes neturiu pilvo (o man tik trecias menesiukas buvo).. siaip netaip irodziau, kad pilvas uzauga po kurio laiko blush2.gif bet isties tai efektyvumo kaip ir jokio is tokiu kasu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2008 11 26, 13:03)
Jooo, su tom kasom tai tikra tiesa. As irgi viena karta vos ne akis draskancia pardaveja raminau, kuri kaltino mane, kad as apsimetu nescia, nes neturiu pilvo (o man tik trecias menesiukas buvo).. siaip netaip irodziau, kad pilvas uzauga po kurio laiko  blush2.gif bet isties tai efektyvumo kaip ir jokio is tokiu kasu... unsure.gif



O jau pardavejai man gal neapsiverstu leizuvis iskintis, kad po poros menesiu dar nesimato. Drozciau i kita kasa jei isvarytu blush2.gif
Atsakyti
Butu smagu, jei butu galima masina pasistatyt arciau duru. Bet is tikro tai nemanau, kad jei sunku vaikscioti, jei blogai jautiesi, reiktu vaziuot i koki Akropoli... As jei jauciuosi gerai ir noriu apsipirkti, labai puikiai vezime susikrovus prekes galiu nuvaziuoti iki masinos, kuri stovi toliau. Be to, mes praktikuojam apsipirkima savaitgaliais - kai MB dalyvauja ir krepsius nesa smile.gif
O del kasu nestuke.gif tai situacija nekokia tikrai. Nuolat Maximoj tenka stovet eiles gale, nors parasyta aiskiai, kad nestuke.gif be eiles... O ir pilvas jau konkreciai matosi... Bet kad ir kasininkes nelabai reaguoja. Vakar,pvz., neistverus pasakiau kasininkei, kad man be eiles priklauso, nes stovejo pries mane gal kokie 4 zmones (3 is ju vyrai) ir dar pirko po daug, o as tik keleta prekiu. Tai man buvo patarta nevaiksciot po parduotuves, jei pastovet TINGIU doh.gif Labai susinervinau, bet paskui pamaniau, kad ner ko noret - kulturos lygis pas mus dar, kaip zinia, nera aukstas... unsure.gif
Atsakyti
pastaciau masinuka neleistinoje vietoje. Grizusi radau uzblokuota rata.
Pilvukas isgelbejo. Paleido smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2008 12 01, 20:07)
O del kasu  nestuke.gif  tai situacija  nekokia tikrai. Nuolat Maximoj tenka stovet eiles gale, nors parasyta aiskiai, kad  nestuke.gif be eiles... O ir pilvas jau konkreciai matosi... Bet kad ir kasininkes nelabai reaguoja.


O man gal pasisekė, bet labai patiko tos kasos smile.gif Atėjau prieš Kalėdas apsipirkt, o žinot kas ten prieš Kalėdas darosi blink.gif Nu jau nusiteikiau stovėt, pervargt, grįžt sutinusiom kojom ir t.t. Prisikroviau prekių, o žiūriu nėštukių kasa beveik tuščia bigsmile.gif Tik viena mamytė su vaikučiais apsipirkinėja smile.gif Nu labai apsidžiaugiau, atsistojau ten, o kasininkė griežta - tvarką reguliavo kaip reikiant bigsmile.gif bandė ir vyrai stot į tą eilę - visus prametė lauk; ir mergina su viena preke - o kasininkė principingai: "jeigu turite mažai prekių, prašom pereiti į expres kasą, o čia tik su vaikučiais". Tai va labai smagiai greitai apsipirkau smile.gif
Atsakyti
Galetu tikrai skirti vietas ir nescioms ir seimoms su vaikais mazameciais.
Mano vyras viena karta paklaustas, kodel stato i vieta invalido, sako: as su dviem vaikais ir nescia zmona - kaip invalidas. Tai pasijuoke policininkas bet vis tiek liepe perstatyt.
Atsakyti
o mes sian po tokio namalonaus ivykio nutempe masina i aikstele nors as gerokai nescia nestuke.gif ir dar gavom susimoket 250 lt.bauda nes taigi is kur mes istraukem kad nesciom galima statyt neigaliuju vietose doh.gif ir dar prie tos aiksteles kol atvaziuos pareigunai gavom su sunum palaukti 1 val patamsei ...zodziu truksta zodziu
Atsakyti
na jo,galetu padaryti vietele nesciosiom smile.gif
Atsakyti
Diskusija pradėta senokai, tačiau situacija nepasikeitusi schmoll.gif kaip bebūtų gaila... Aš esu už specialias parkavimo vietas nėščiosioms. Statyti neįgaliųjų vietose manyčiau nelabai gerai, nes jos būna ir taip tik kelios, tikrai nesutilps visi, kuriems tai priklausytų. Ir tikrai nesuprantu tokių pasisakymų, netgi pačių nėščiųjų, kad "jeigu negali - neik, pati turi rūpintis sveikata, koks čia privilegijų reikalavimas"... Čia jau kvepia ne tik netolerancija, bet netgi diskriminacija - maždaug, nesugebi, negali - ir nereikia... Tas pats kas neįgaliam pasakyti - neturi kojų, tai niekur iš namų ir nereikia eiti. doh.gif O juk būna įvairių situacijų, ne visada vyras ar kitas artimas žmogus šalia, kuris pavairuotų, paneštų krepšius, o valgyti reikia,yra ir kiti poreikiai... Mažos parduotuvėlės - argi išeitis? Lyg ten parkavimas tobulas arba eilių nebūna doh.gif
Ir visai nebūtina bus statyti specialiose vietose visiems kas laukia ar turi vaikų - jeigu jums patinka ar laikote sveika pasivaikščioti po mašinų aikšteles - visada prašom, per prievartą niekas nevers ir baudų nedės mirksiukas.gif Bet reikia pagalvoti apie tuos atvejus kai tai tikrai reikalinga 4u.gif
Atsakyti
Aisku, kad reikia tokiu vietu. Jos turetu buti erdvesnes. Buve pora kartu taip, kad kokie saunuoliai ralistai priparkuoja ekonomiskai savo masinas is abieju pusiu manosios... Griztu apsipirkus su pilvu- nors pro bagazine lisk...
Tas pats galioja ir mamoms su mazais vaikais. I parduotuve nesiesi mazyli auto keduteje. Grizti- ir kaip ji isodint, jei dureles neatsidaro taip, kad kedute tilptu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 10 vasario 2009 - 12:36