Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilių parkavimas nėštukėms

O aš manau kad sveika pasivaikščioti, o jei jau nesijauti stipri nueiti 50 metrų tai gal visai nereikėtų eiti į tokius prekybcentrius. visada yra mažų parduotuvių su mažomis aikštelėmis. juk mes ne invalidės! pati irgi turi beveik keturų metų vaiką ir esu nėščia ir man neskauda dėl to kad reikia kiek paėjėti...
Atsakyti
panevezyje net nera tokiu kaip nestuke.gif vietu
Atsakyti
Spec. vietas nesciosioms? lotuliukas.gif turbut juokaujat.. biggrin.gif jau kad kojos nenukristu 20metru paeiti.. I neigaliuju vietas nesistatau 4u.gif
Atsakyti
Net nekilo mintis, kad būtų sunku paėjėti kelis metrus, bet dabar kai pagalvoji, mačiau jau prie kelių prekybcentrių šeimos vietas g.gif
Atsakyti
Mačiau šeimos vietas ir aš thumbup.gif
Atsakyti
Seimos taip, bet nestukiu nera ir jauciu niekada nebus biggrin.gif
Atsakyti
as is seimos vietas maciau, as tai nematau bedos pasistatyti kiek toleliau masinos o ne prie iejimo,ir nemanau kad butu reikalingos tokios vietos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 02 10, 13:34)
Aisku, kad reikia tokiu vietu. Jos turetu buti erdvesnes. Buve pora kartu taip, kad kokie saunuoliai ralistai priparkuoja ekonomiskai savo masinas is abieju pusiu manosios... Griztu apsipirkus su pilvu- nors pro bagazine lisk...
Tas pats galioja ir mamoms su mazais vaikais. I parduotuve nesiesi mazyli auto keduteje. Grizti- ir kaip ji isodint, jei dureles neatsidaro taip, kad kedute tilptu...


Visiskai pritariu thumbup.gif Tikrai taip buna doh.gif
Atsakyti
Yra megeju, kurie masinas priparkuoja, taip jog vos vos gali i savaja ilipti, o ka jau kalbeti apie nestuke.gif man buvo vienas vyrukas taip uzstates, tai as jo palaukiau lotuliukas.gif stovejau vos pradariusi duris ir kai jis atejo as jam sakau: "ir kaip jus tamsta isivaizduojate as ilipsiu i automobili pro toki tarpeli?" o jis man:"atsiprasau, bet jus tokia smulki, tai manau be problemu", tada as atsisuku i ji nestuke.gif ir sakau:"ar tikrai taip manote?" tai vyrukas taip susigedo, kad daugiau nei klausimu, nei diskusiju nekilo tongue.gif
man dabar patinka kur yra "seimos vieta", ten labai patogu ir ilipti ir islipti, tik deja nevisi supranta kam ji skirta, atvaziuoja senukas su bobulia ir pasistato-ir ka, jie ne seima? doh.gif
Atsakyti
Aš džiaugiuosi, kad yra Šeimos vietos prie kaikuriu prekybos centru. Pati turiu maza mergyte ir vel laukiuosi-labai dziaugiuosi, kad yra vietos atidaryti duris iki galo, ikelti i kedute vaika, o nereikia sonais, susisukusiai ta vaika kisti....be to, taip niekada neapdauzau kitu automobiliu savo masinos durelemis.
Pas mus salyje dar mazoka kulturingu zmoniu, kurie neturedami vaiku, nesatytu i sia vieta (jau nekalbu apie tuos, kurie savo prabangias masinytes stato i neigaliems asmenims skirtas vietas doh.gif ), taip pat, kai parduotuveje eiles didziausios, o koks vyriskis su kvapeliu stovi eileje, kur skirta mamoms su vaikais, ar nescioms...suprantu, kai nera zmoniu daug, galima ir ten apsipirkti, bet kai buna mamu su vaikuciais ir tokie dedes stovi g.gif esu sutikusi netgi tokiu, kurie mato-tempiu krepsi su pirkiniais, dar vaikelis ant ranku-net pro duris nepraleidzia, o kur jau apie palaikyma ju g.gif
Manau, kai zmones ims galvoti ne vien tik apie save, bet ir aplinkinius, tada ir sypsenu bus daugiau ir veidai sviesesni smile.gif
Atsakyti
na, manau tikrai neverta demesio diskusija lotuliukas.gif as kai laikiausi apie tai negalvojau kazkaip doh.gif pasivaiksciot visad sveika, 9 men po kalnus vaiksciojau, labai gera manksta buvo, nors beveik 30 kg buvau priaugus... lotuliukas.gif tai iki parduotuves vienas juokas nueiti...
Atsakyti