Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos statybos butai Pašilaičiuos "Arkada"

Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar kas nors esate įsigyje "Arkada" statomus naujus butus Pašilaičiuose www.arkada.lt ??
Gal galėtumėte plačiau papasakoti apie jų darbą? smile.gif
Atsakyti
Nejaugi niekas nepirko cia buto? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2007 08 16, 09:18)
Nejaugi niekas nepirko cia buto?  unsure.gif


Arkados pastatytų namų kokybė turėtų būti nebloga. Mano sesuo gyvena jų statytame name Lazdynuose, pirko su tokia pat apdaila kaip ir Pašilaičiuose siūloma. 3 metus gyvena, patenkinti, broko kol kas nėra, sienos neskilinėja (ar bent nesimato), nes iškaltos gipso kartonu. Langai mediniai, nekeičia formos ir sandariai užsidaro, parketas labai kokybiškai sudėtas thumbup.gif Ir mes tokio norėjome, tik Lazdynuose butų nebeliko, o į kitą rajona nenorim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2007 08 13, 11:49)
Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar kas nors esate įsigyje "Arkada" statomus naujus butus Pašilaičiuose www.arkada.lt ??
Gal galėtumėte plačiau papasakoti apie jų darbą?  smile.gif

o gal jau domejotes ir zinote kokios panasiai kainos uz kvadrata?
Atsakyti
QUOTE(Kris908 @ 2007 08 19, 02:02)
o gal jau domejotes ir zinote kokios panasiai kainos uz kvadrata?



As teiravausi kainu: Dvieju kambariu butai 48 kv. m po 330000 Lt. arba 54 kv. m kainos nuo 345000 iki 372000 Lt. (cia jau su pilna apdaila ).


Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Mane irgi labai sudomino šis projektas... smile.gif Gal yra daugiau žmonių ką nors girdėjusių apie Arkadą? Rezervacija ir pardavimai butų jau vyksta?
Atsakyti
QUOTE(Saaule @ 2007 08 20, 15:44)
Sveikutės  4u.gif

Mane irgi labai sudomino šis projektas... smile.gif Gal yra daugiau žmonių ką nors girdėjusių apie Arkadą? Rezervacija ir pardavimai butų jau vyksta?



Kiek man zinoma, rezervacija ir pardavimas jau vyksta.
Atsakyti
Iš matytų nuotraukų, sprendžiu, kad dalis projekto jau pastatyta, iki kada numatoma viska pabaigti? Ačiukas
Atsakyti
QUOTE(Saaule @ 2007 08 20, 16:28)
Iš matytų nuotraukų, sprendžiu, kad dalis projekto jau pastatyta, iki kada numatoma viska pabaigti? Ačiukas


Pries savaite buvau nuvaziavusi paziureti kaip ten atrodo, kol kas pastatytas vienas namas, o kito 2 laiptines, o kada numatyta baigti statyti nezinau...
Atsakyti
Parašiau jiems laiškelį su daugybe klausimų, žiūrėsim ką sužinosim... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saaule @ 2007 08 20, 20:03)
Parašiau jiems laiškelį su daugybe klausimų, žiūrėsim ką sužinosim... smile.gif



Tai kai gausi atsakyma pasidalink 4u.gif
Atsakyti
Vis dar negaunu atsakymo iš jų... schmoll.gif
Atsakyti