Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos statybos butai Pašilaičiuos "Arkada"

Manau yra labai didelis pliusas, tai kad su pilna apdaila, aišku jei dar galima išreikšti savo pageidavimus smile.gif Ir kaina manau yra pakankamai normali smile.gif O del skubejimo, nesibaimink, tos kainos manau taip greitai nekris wink.gif Būsto paskolų paklausa nemažėja, o tai reškia, kad ir būsto kainoms nėra ko mažėti... Aš irgi labai svajoju greičiau apie savus namus... smile.gif

O tiesa, kada žadate įsikelti?
Papildyta:
Matau mes su giedruute vienodai mastom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2007 08 30, 08:07)
Tikrai nemanau, kad paskubejot, nes naujos statybos butu kainos tikrai nemazes.
Mes irgi galvojam apie 2 kambariu ir ziuriu, kad kaina visai padori, kaip jau butui su pilna apdaila. smile.gif

O Jus jau buvot nuvyke paziureti kaip tas Jusu butas atrodo? Idomu, kokia ten kokybe...  smile.gif


smile.gif mes tai specialiai ieskojom kad su pilna apdaila, daline mums netiko, todel pasirinkimas buvo gana mazas, nedaug kas siulo su pilna(dar kazkaip norejom pirkti tiesiogiai is statytojo, o ne is perpardavinetoju-beieskant teko su jais susidurti, ispudis nekoks)... aisku, daug kas gali pasakyti, kad perkant su daline gali isirengti kaip pats nori, bet tuom reiketu rupintis man (vyras labai uzsiemes, praktiskai neturi laisvo laiko, daznai buna isvykes), o as tiek tie ismanau tuose darbuose, tad daline apdaila iskarto atkrito.... schmoll.gif
Buta paziureti buvom, ir ne viena karta(kai tik vyras gali), nuolat stebime kaip vyksta darbai... patys rinkomes sienu spalva.... Kokybe gana nebloga....

Papildyta:
QUOTE(Saaule @ 2007 08 30, 08:11)
Manau yra labai didelis pliusas, tai kad su pilna apdaila, aišku jei dar galima išreikšti savo pageidavimus smile.gif Ir kaina manau yra pakankamai normali smile.gif O del skubejimo, nesibaimink, tos kainos manau taip greitai nekris wink.gif Būsto paskolų paklausa nemažėja, o tai reškia, kad ir būsto kainoms nėra ko mažėti... Aš irgi labai svajoju greičiau apie savus namus... smile.gif

O tiesa, kada žadate įsikelti?
Papildyta:
Matau mes su giedruute vienodai mastom biggrin.gif


aciu smile.gif linkiu kad ir tavo svajone greiciau issipildytu 4u.gif

pagal sutarti isikelti galesim, kai namas bus priduotas, kai pasirasysim sutartis su nama aptranaujanciom imonem, namo pridavimas numatytas iki gruodzio 30 d., kitaip imone mokes mum delspinigius...gali buti ir anksciau, jei visus darbus atliks anksciau.... kalbejom su vadybininke, sake gruodzio pradzioje galima bus irengti virtuve, ir greiciausiai sutarties bus laikomasi.... tad gruodzio pabaigoje planuojame ikurtuves smile.gif
dabar ziurinejome, kur geriau uzsakyti virtuvinius baldus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mixe11 @ 2007 09 01, 02:07)
smile.gif mes tai specialiai ieskojom kad su pilna apdaila, daline mums netiko, todel pasirinkimas buvo gana mazas, nedaug kas siulo su pilna(dar kazkaip norejom pirkti tiesiogiai is statytojo, o ne is perpardavinetoju-beieskant teko su jais susidurti, ispudis nekoks)... aisku, daug kas gali pasakyti, kad perkant su daline  gali isirengti kaip pats nori, bet tuom reiketu rupintis man (vyras labai uzsiemes, praktiskai neturi laisvo laiko, daznai buna isvykes), o as tiek tie ismanau tuose darbuose, tad daline apdaila iskarto atkrito.... schmoll.gif
Buta paziureti buvom, ir ne viena karta(kai tik vyras gali), nuolat stebime kaip vyksta darbai... patys rinkomes sienu spalva.... Kokybe gana nebloga....

Papildyta:
aciu smile.gif linkiu kad ir tavo svajone greiciau issipildytu  4u.gif

pagal sutarti isikelti galesim, kai namas bus priduotas, kai pasirasysim sutartis su nama aptranaujanciom imonem, namo pridavimas numatytas iki gruodzio 30 d., kitaip imone mokes mum delspinigius...gali buti ir anksciau, jei visus darbus atliks anksciau.... kalbejom su vadybininke, sake gruodzio pradzioje galima bus irengti virtuve, ir greiciausiai sutarties bus laikomasi.... tad gruodzio pabaigoje planuojame ikurtuves smile.gif
dabar ziurinejome, kur geriau uzsakyti virtuvinius baldus... g.gif


O jie irengines ir virtuve? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2007 09 03, 08:31)
O jie irengines ir virtuve?  smile.gif



Nea, virtuve jau patiems reikia irengineti...
Atsakyti
QUOTE(mixe11 @ 2007 09 03, 17:57)
Nea, virtuve jau patiems reikia irengineti...



O kaip su parkingu? Kazkaip permeciau dabar ju internetini puslapi, tai neradau jokios informacijos apie parkinga ir kainas, zinai ka nors?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2007 09 03, 11:44)
O kaip su parkingu? Kazkaip permeciau dabar ju internetini puslapi, tai neradau jokios informacijos apie parkinga ir kainas, zinai ka nors?? ax.gif

Aš tai kaip supratau yra požeminiai garažai. Tik įdomu kokios kainos.
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2007 09 03, 11:44)
O kaip su parkingu? Kazkaip permeciau dabar ju internetini puslapi, tai neradau jokios informacijos apie parkinga ir kainas, zinai ka nors?? ax.gif


Kad internetiniame puslapyje jokiu kainu jie nenurodo, reikia skambinti ir kalbetis su vadybininke.... Kas del parkingo, yra pozemine aikstele, galima issipirkti joje vieta, arba pirkti garaza... Jei kainos nepasikeite (nes mes geguze pirkom, sake gali keistis kainos): tai vieta aiksteleje - 25 000, garazas - 35 000 tada buvo, mums pasirode brangoka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mixe11: 03 rugsėjo 2007 - 11:32
QUOTE(mixe11 @ 2007 09 03, 19:02)
Kad internetiniame puslapyje jokiu kainu jie nenurodo, reikia skambinti ir kalbetis su vadybininke.... Kas del parkingo, yra pozemine aikstele,  galima issipirkti joje vieta, arba pirkti garaza... Jei kainos nepasikeite (nes mes geguze pirkom, sake gali keistis kainos): tai vieta aiksteleje - 25 000, garazas - 35 000 tada buvo, mums pasirode brangoka  g.gif


Na pozemines eiksteles kaina kaip ir visur naujos statybos namuose.. smile.gif
Siaip Arkada kuo toliau tuo labiau man pradeda patinkti thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi labai patinka biggrin.gif vis viliuos, kad kai ateis laikas pirkt, dar bus likę čia butukų tinkamų smile.gif
Atsakyti
Aš irgi susigundžiau arkados name esančiu vienu iš butų blush2.gif bet kai paskambinau pasiteiraut dėl buto sviliškiu g., tai sako tik po metu galima bus įsikraustyt... verysad.gif kažin kodėl taip ilgai reikia laukt schmoll.gif kiek iš nuotrauku mačiau tai ten gana daug pdaryta...
gal čia mane apgavo unsure.gif
Atsakyti
Nezinau kodel tau taip pasake, tikrai ne po metu... schmoll.gif Po metu bus baigtas statyti tas kitas namas, ilgesnis.... O i mazesni, Sviliskiu gatveje, tai gruodzio pabaigoje zadoma... Gal ant tos, nezinancios, vadybininkes papuolei....
Atsakyti
Šiandien buvau ten nuvažiavus pasižiūrėt butų 4u.gif pasirodo tikrai į 7 namą tik po metų bus galima keltis verysad.gif , o norimas butas kaip tik tam name doh.gif
kažkaip įdomiai ten - namas tai kaip ir vientisas, bet kažkodėl suskirstytas į 3,5 ir 7 namus biggrin.gif

kiek ten dar namų aplink pristatyta... ir statoma... g.gif vaizdas ne į kaimyno butą šiais laikais prabanga tongue.gif
Atsakyti