Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

O as naudoju tas "placentos" kapsules is "eurokos" - prisipirkau po 1,5 Lt nes akcija buvo - jau 3 sunaudojau - tai tikrai graziai plauku saknys atrodo ax.gif

Nusipirkau nemazai ju, tai planuoju pora menesiu po kiekvieno plovimo naudoti, nes tu kapsuliu skysti reikia itrinti i dregnus plaukus ir nenuskalauti rolleyes.gif
Atsakyti
siandien nusipirkau visa dezute Lakme Shock Concentrate nuo plauku slinkimo, noriu truputi pastiprinti plaukus (truputi slenka) ir gal greiciau augt prades biggrin.gif raso, kad stimuliuoja galvos oda ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 07 26, 20:15)
siandien nusipirkau visa dezute Lakme Shock Concentrate nuo plauku slinkimo, noriu truputi pastiprinti plaukus (truputi slenka) ir gal greiciau augt prades  biggrin.gif  raso, kad stimuliuoja galvos oda ir t.t.  rolleyes.gif

Sakyk kur pirkai ir kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau naudot Milk shake ampules plaukų stiprinimui . Dabar esu labai patenkinta savo plaukučiais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Divaaa @ 2008 07 26, 21:34)
Sakyk kur pirkai ir kokia kaina?  4u.gif

pirkau Camelia vaistinej, o mokejau 105 lt uz visa dezute.. dezutej yra 8 buteliukai po 6 ml
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 07 27, 13:11)
Koks mazas turis g.gif  "Placentos" kapsuliu - 10 ml ir tai man vienos mazokai atrodo rolleyes.gif  O jau brangios kokios unsure.gif
Parasyki atsiliepimus kai sunaudosi visas bigsmile.gif

man tai kazkaip nepasirode, kad mazas turis vienam kartui (6 ml) g.gif o kad brangios tai sutiku drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes

Kerastase naudojau mazyciuose stikliniuose buteliukuose po 6ml. tikrai matesi, kad veiksminga (eziukas matesi aishkiai cool.gif )
vienas buteliukas 25 lt jeigu nklystu tai uztenka 2. 5 karto ishsitepti galva.
daugiau nieko nenaudojau tai neturiu su kuo palyginti ax.gif
Papildyta:
nereikia tepti labai riebiai. vos vos padengi visa galvos oda ir viskas ax.gif bent jau man uzteko atsistatyti plaukus 4 buteliuku 4u.gif
Atsakyti
man dabar labai idomu pasidare.. ar galejo taip greit suveikt tos mano Lakme ampuoles? g.gif sestadieni imasazavau viena i galvos oda.. siandien kai ploviau galva nei vienas plaukas neiskrito, ir kai dziovinau, taip pat nei vienas (na gal koks vienas) g.gif o seip tai man visada islinkdavo nemazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 07 27, 13:34)
Man kai 10 ml neuztenka, tai.. rolleyes.gif

na bet ampoles yra daugiau galvos odai, plauku pacioms saknims, o ne visiems plaukams.
as esu naudojus su placenta, bei juodojo ridiko. ir galiu pasakyti, kad viena- dvi ampoles, tikrai stebuklo nepadarys schmoll.gif reikia sunaudoti bent viena kursa, o be to, instrukcijose rasoma, kad po kurio laiko rekomenduojama kursa kartoti.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 07 28, 20:36)
na bet ampoles yra daugiau galvos odai, plauku pacioms saknims, o ne visiems plaukams.
as esu naudojus su placenta, bei juodojo ridiko. ir galiu pasakyti, kad viena-  dvi ampoles, tikrai stebuklo nepadarys  schmoll.gif  reikia sunaudoti bent viena kursa, o  be to, instrukcijose rasoma, kad po kurio laiko rekomenduojama kursa kartoti.


Tai as ir itrinu i galvos oda, bet kai plaukai tankus - darbelis su 10 ml nelengvas mirksiukas.gif

Prisikaupusi as tu kapsuliu dar menesiui - bet jau po 4 saknys purios bigsmile.gif
Atsakyti
man kai ziauriai slinko plaukai padejo Klorane ampules. mokejau apie 120 uz visa kursa. vienam kartui 2 etapai - atseit atidaro liaukas ar koki ten velnia, o su 2 gydo. kursas truko virs menesio, tai jau pasijuto rezultatai.
Dar esu bandziusi ir kitu (kerastase, wella) bet schmoll.gif nors gal mazai naudojau..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 07 28, 19:18)
man dabar labai idomu pasidare.. ar galejo taip greit suveikt tos mano Lakme ampuoles?  g.gif  sestadieni imasazavau viena i galvos oda.. siandien kai ploviau galva nei vienas plaukas neiskrito, ir kai dziovinau, taip pat nei vienas (na gal koks vienas)  g.gif  o seip tai man visada islinkdavo nemazai  g.gif




o ar normalu,kad nuo plauku kemsasi kriaukle? biggrin.gif man visa gyvenima taip buvo,nors niekad su jais neturejau problemu absoliuciai jokiu. Ir dabar drauge prigasdino,atseit,pas normalius zmones taip nebuna,nors mano plaukai ilgi,stori,tad net du plaukai iskrite atrodo jau kaip kuokstelis.
Atsakyti